głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bumbumbumx3 wszyscy zebraliśmy się u Niego w domu by chwilę później wyjechać na koncert. siedziałam w zakamarku pokoju obserwując każdy Jego ruch. rozmawiałyśmy z kumpelą o

bumbumbumx3

bumbumbumx3.moblo.pl
wszyscy zebraliśmy się u Niego w domu by chwilę później wyjechać na koncert. siedziałam w zakamarku pokoju obserwując każdy Jego ruch. rozmawiałyśmy z kumpelą o wokaliśc
wszyscy zebraliśmy się u Niego w... teksty

bumbumbumx3 dodano: 12 stycznia 2012

wszyscy zebraliśmy się u Niego w domu, by chwilę później wyjechać na koncert. siedziałam w zakamarku pokoju obserwując każdy Jego ruch. rozmawiałyśmy z kumpelą o wokaliście zespołu i jego wspaniałej urodzie. zerkał co chwilę na Nas cicho się uśmiechając. - no to komu w drogę.. - powiedział. - ja bym jeszcze chciała skorzystać z łazienki. - powiedziałam. - zaprowadzisz ? - kiwnął głową w stronę drzwi przepuszczając mnie pierwszą. chwilę później uchylił białe drzwi . - to tutaj. - rzucił spoglądając na mnie. przygryzłam lekko wargę zbliżając się do Jego ust, po czym delikatnie stanęłam na palcach. wziął mnie na ręce i zatrzaskując drzwi łazienki posadził mnie na pralce. - brakowało mi Cię. - szepnęłam. przykrył dłonią moja usta by później bezwstydnie móc je całować. - mi Ciebie też. - dodał rysując na moich nagich plecach opuszkami palców serce.

gotowa byłabym kupić PEZETOWI... teksty

bumbumbumx3 dodano: 12 stycznia 2012

gotowa byłabym kupić PEZETOWI bukiet róż, za wszystkie kawałki jakie ma, które tak bardzo pomagają mi w życiu.

 hmm.. w której ręce?   ale co?... teksty

bumbumbumx3 dodano: 12 stycznia 2012

-hmm.. w której ręce? -ale co? -Twoje życie. -W takim razie w obu. -Dlaczego? -Bo moje życie jest w Twoich rękach.

Pijesz kolejny łyk piwa  palisz... teksty

bumbumbumx3 dodano: 12 stycznia 2012

Pijesz kolejny łyk piwa, palisz kolejnego papierosa - znów Go widziałaś. Był tak cholernie szczęśliwy - ale to już nie Twoja sprawa, On już nie jest Twój.

 córciu  jak możesz mieć kogoś... teksty

bumbumbumx3 dodano: 12 stycznia 2012

-córciu, jak możesz mieć kogoś zapisanego w telefonie 'jebany chuj'?! - sorki mamo, zmienię na 'niegrzeczny penis'.

  gramy w butelkę i nie ma   że... teksty

bumbumbumx3 dodano: 10 stycznia 2012

- gramy w butelkę i nie ma , że nie. - krzyknęła przyjaciółka, kładąc butelkę z piwa na podłogę. - ni chuja. - syknęłam zaciągając się szlugiem. po długiej sprzeczce zaczęliśmy grę. wtedy wszedł do salonu on. - o brat, chodź, twoja czarnulka tu jest. - zaśmiała się do niego przyjaciółka ciągnąc go za rękę. spojrzał na mnie aroganckim wzrokiem, odpalając papierosa. po długim czasie, przyszedł czas na niego, zakręcił butelką i wypadło na mnie. próbowałam wstać i wyjść, ale kolega mnie trzymał. - myślisz czasem o mnie? o nas? o tym co było między nami? - zapytał z powagą. - nie. - syknęłam. - wiem, że tak. czemu kłamiesz? - zapytał. - po chuj pytasz. kocham cię jak pojebana, próbuję zwrócić na siebie uwagę, dlatego ciągle przyłażę do twojej siostry, ale ty masz to w dupie. - darłam się głośno. - nawet nie wiesz, jak tęskniłem za tym twoim pyskowaniem. - zaśmiał się po czym podszedł do mnie i wbił się w moje usta - cwaniak.

 Kocham Cię.  powiedziała  patrząc... teksty

bumbumbumx3 dodano: 10 stycznia 2012

-Kocham Cię.- powiedziała, patrząc na chłopaka jej życia. -Mówiłaś coś? - powiedział chłopak, wyciągając z uszu słuchawki. -Mówiłam, że ładna dziś pogoda. -Ja Ciebie też.- włożył słuchawki do kieszeni i pocałował ją.

gdybym ja z moim rodzeństwem... teksty

bumbumbumx3 dodano: 10 stycznia 2012

gdybym ja z moim rodzeństwem wylądowała w psychiatryku, to psychiatra musiałby iść do psychiatry .

siedziałam obok wanny  gdy brałeś... teksty

bumbumbumx3 dodano: 10 stycznia 2012

siedziałam obok wanny, gdy brałeś kąpiel. zanurzyłeś całe swoje ciało w wannie wypełnionej pianą. klęczałam tuż obok niej, głaszcząc Cię po twarzy. - mała, wiesz że nie powinniśmy. jestem wandalem. a Ty jesteś dla mnie zdecydowanie za grzeczna. księżniczka potrzebuje księcia. nie złego chłopca, chodzącego w kapturze po ulicy. - powiedział. następnie wziął do dłoni strzykawkę i wstrzyknął sobie do żyły płyn o złocistym odcieniu. - heroina, maleńka. - powiedział z zagubionym już wzrokiem. - za grzeczna, mówisz? wzięłam do dłoni tą samą strzykawkę, którą upuścił na łazienkowy dywanik. naśladowałam każdy jego ruch. do żyły wpłynęły resztki mętnej cieczy zawartej w strzykawce. - ej! co Ty wyprawiasz? - spytał podnosząc się z wanny. - też potrafię być niegrzeczna. zobacz jak do siebie pasujemy. - powiedziałam, widząc przed oczami mroczki. popchnęłam go, wpadając razem z nim do wanny. zaczęliśmy się całować. - skrzywdzę Cię - wyszeptał między pocałunkami. - nie skrzywdzisz. - odpowiedziałam.

 Nie jestem typową laską. Nie... teksty

bumbumbumx3 dodano: 10 stycznia 2012

`Nie jestem typową laską. Nie kręcę włosów na wałki. Nie krzyczę na widok ślicznych butów. Nie noszę w torebce pięciu odcieni błyszczyków. Nie jestem typowo piękna i nad wyraz kobieca. Ale potrafię kochać, bezgranicznie..

Odkąd coca colę zamieniłam na... teksty

bumbumbumx3 dodano: 8 stycznia 2012

Odkąd coca-colę zamieniłam na tymbarka, discopolo na rap, a tego frajera na Ciebie, jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie..

i gdy teraz pomyślę o nas  o tym... teksty

bumbumbumx3 dodano: 8 stycznia 2012

i gdy teraz pomyślę o nas, o tym, że kiedyś całowałam i przytulałam takiego chuja jak ty, nie pozostaje mi nic innego jak kulturalnie pójść do łazienki i zwymiotować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV