głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
briefly no kurwa co jest?! pytasz serio? głupie gesty. robienie wszystkiego abym się uśmiechnęła. przytulenie. nie wypuszczanie z rąk. i czuję jakby to był początek. j

briefly

briefly.moblo.pl
no kurwa co jest?! pytasz serio?
 no kurwa co jest?!  pytasz serio? teksty

briefly dodano: 15 czerwca 2012

-no kurwa co jest?! -pytasz serio?

głupie gesty. robienie wszystkiego... teksty

briefly dodano: 15 czerwca 2012

głupie gesty. robienie wszystkiego abym się uśmiechnęła. przytulenie. nie wypuszczanie z rąk. i czuję jakby to był początek. jakbyśmy dopiero się poznali. jakby Ci na mnie zależało. znowu poczułam tą pierdoloną nadzieję. może jest jeszcze szansa? a może po prostu jestem naiwna?

Tak bardzo chciałbym  żeby jutro... teksty

briefly dodano: 15 czerwca 2012

Tak bardzo chciałbym, żeby jutro mogło się to zmienić, żebym mógł dać Ci to co chcę Ci dawać i dostać to od Ciebie. Tak bardzo chciałem dzisiaj Ci powiedzieć, że mówię Ci co chcesz usłyszeć i mówię to dla Ciebie! Tak mocno chciałem Twoich oczu, Twojej skóry, tak bardzo chciałem Twoich dłoni, tak mocno czułem to, tak bardzo chciałem obok być, nie myśląc ile to kosztuje, tak mocno czułem to. Tak bardzo byłaś mi potrzebna, tak bardzo chciałem być, potrzebny ci, niezbędny, tak jak Ty mi do dziś, tak bardzo byłaś jedna, jak nigdy, nigdy nikt, tak bardzo mocno chciałem z Tobą żyć , tak mocno byłem pewny, czekałem kiedy powiesz mi, że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty to coś, co jest na pewno, że jest naprawdę, że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne / Pezet

a może to ja wszystko wyolbrzymiam? teksty

briefly dodano: 15 czerwca 2012

a może to ja wszystko wyolbrzymiam?

Jestem tu i próbuję Ci coś... teksty

briefly dodano: 15 czerwca 2012

Jestem tu i próbuję Ci coś powiedzieć. Jestem tu i wołam Cię, lecz Ty nie słyszysz. Płaczę, upadam. Obawiam się, że wszystko utknie w tych ścianach. Powiedz, że jest dla mnie nadzieja. Czy ktokolwiek tego słucha? Nie słyszysz jak Cię wołam? Czy przyszedłeś mnie zabrać? Czekałam na to, kiedy przyjdziesz mnie uratować. Potrzebuję Cię do wsparcia we wszystkich smutkach, które żyją we mnie. / Sia

gdy objął rękoma moją twarz... teksty

briefly dodano: 14 czerwca 2012

gdy objął rękoma moją twarz, poczułam jak narastają wszystkie uczucia z nim związane. łzy zaczęły spływać po policzkach. chciał je wytrzeć. odsunęłam się. nie wytrzymałam. w ostatnim momencie powstrzymałam rękę. to jest zbyt trudne.

 popatrzyła w jego beznamiętne... teksty

briefly dodano: 14 czerwca 2012

"popatrzyła w jego beznamiętne źrenice, a jej serce stanęło. nie mogła zrozumieć swoich uczuć w stronę kogoś takiego jak on. kogoś bez serca, kto traktował ją jak nikogo. poniżał. on był dla niej wszystkim. ona dla niego nikim. wyciągnęła delikatnie dłonie ku jego twarzy i delikatnie przejechała opuszkiem palca po jego wardze. gwałtownie się odsunął patrząc na nią, jak na jakąś desperatkę. - co ty sobie wyobrażasz? - wykrzyczał. - spuściła wzrok, biorąc do dłoni papierosa. - przecież wiesz, że mam inną. to ona jest dla mnie wszystkim. - wyszeptał. - zmierzyła go wzrokiem i wybuchła spazmatycznym płaczem z niemocy. chwycił ją za rękę i delikatnie mierzwiąc jej splątane loki dłonią, pochylił się nad nią i wyszeptał ciche - 'wybacz'. wyszedł poirytowany całą sytuacją, pozostawiając ją samej sobie. nalała kieliszek czerwonego wina i usiadła na tarasie. popijając duszkiem napój zaczęła się szyderczo śmiać z niedowierzaniem o własnej naiwności i złudnej nadziei."

ile razy mam ci jeszcze jebnąć w... teksty

briefly dodano: 14 czerwca 2012

ile razy mam ci jeszcze jebnąć w ryj, żebyś się odjebał?

pękło we mnie to co starałam się... teksty

briefly dodano: 14 czerwca 2012

pękło we mnie to co starałam się ukryć. mija kolejna godzina i wciąż nie mogę się uspokoić. chcę uciec. zostawić to wszystko za sobą. nic nie widzieć. nic nie słyszeć. nic nie czuć.

nie żałuję tego co czuję. ale... teksty

briefly dodano: 14 czerwca 2012

nie żałuję tego co czuję. ale kurewsko nienawidzę, że dopuściłam Cię do siebie. że na tak wiele Ci pozwoliłam. opowiadałam na najbardziej osobiste pytania. opowiadałam, o wszystkim. pozwoliłam Ci poznać mnie z tej drugiej strony: wrażliwej i delikatnej. nienawidzę, że dopuściłam Cię tak blisko, że uwierzyłam.

jeszcze niedawno nie potrafiliśmy... teksty

briefly dodano: 13 czerwca 2012

jeszcze niedawno nie potrafiliśmy przejść obok siebie obojętnie, bez słowa, dotyku. nie dopuszczaliśmy dnia bez rozmowy, spotkania. dzieliliśmy radość i smutek. wspólnie się poznawaliśmy. a dziś, mijamy się obojętnie, udając, że się nie widzimy.

zrobiłabym wszystko  aby były... teksty

briefly dodano: 12 czerwca 2012

zrobiłabym wszystko, aby były najszczęśliwszymi osobami na tym cholernym świecie. gdybym tylko mogła, zmieniałabym bieg wydarzeń, by już nigdy nie odczuły bólu. dlaczego? bo je kocham. bo uwielbiam jak się uśmiechają. uwielbiam jak całe promienieją. nie potrafią okiełznać radości. uwielbiam je takie jakie są.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV