głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
briefly przede mną pali się świeca o intensywnym zapachu owoców leśnych ale ledwo ją czuję w przeciwieństwie do nadgarstków. upajam się tym zapachem. zamykam oczy i prz

briefly

briefly.moblo.pl
przede mną pali się świeca o intensywnym zapachu owoców leśnych ale ledwo ją czuję w przeciwieństwie do nadgarstków. upajam się tym zapachem. zamykam oczy i przez chw
przede mną pali się świeca o... teksty

briefly dodano: 20 marca 2013

przede mną pali się świeca o intensywnym zapachu owoców leśnych, ale ledwo ją czuję, w przeciwieństwie do nadgarstków. upajam się tym zapachem. zamykam oczy i przez chwilę mam wrażenie jakbym leżała na jego klatce piersiowej, otulona silnymi ramionami powstrzymującymi mnie przed odejściem. czuję, widzę. pragnę mieć go w każdej chwili. móc zasnąć wtulona w niego i w ten sam sposób obudzić. mieć pewność, że to co jest miedzy nami jest na prawdę, a nie głupią zabawą. chcę żeby był, dla mnie. po raz pierwszy, dziękuję mamo. dziękuję za ten perfum, dzięki któremu chociaż odrobinę mogę poczuć, że jest tuż obok.

otworzyłam oczy i  zobaczyłam... teksty

briefly dodano: 20 marca 2013

otworzyłam oczy i zobaczyłam czyjś czubek nosa pochylony nade mną, początkowo nie kontaktowałam, ktoś zaczął muskać moją dolną wargę a później górną, śmiał się tak jak on, wypowiadał jego słynne 'cześć skarbie' najmniejszym kątem oka próbowałam dostrzec go w tym odbiciu, ale od zawsze wiedział jak bardzo lubię spać, więc nie protestował, nagle chcąc się przewrócić ku drugiej stronie, objął mnie aż poczułam, że łamią mi się żebra, zabolał mnie brzuch i chyba motylki przebudziły się na wiosnę.
Autor cytatu: moleja

 wiem  powinienem umrzeć. może... teksty

briefly dodano: 19 marca 2013

"wiem, powinienem umrzeć. może podetnę sobie żyły. może skoczę z wieżowca. może usmażę się w ogniu lub ... nie zrobię nic i nadal będę cię całować. bo pragnę tylko ciebie, ona nic nie znaczy" boże, tak bardzo chciałabym w to wierzyć.

dlaczego on taki musi być? dlaczego... teksty

briefly dodano: 19 marca 2013

dlaczego on taki musi być? dlaczego między nami ciągle jest ona? dlaczego, gdy nie wyszło nam wyjście na fajkę, zamiast być ze mną pobiegł do niej? dlaczego w jednej chwili jest tak cudownie czuły, a w drugiej zachowuje się jak sukinsyn? dlaczego nie może być normalny, bez tego całego udawania cwaniaka? żeby chociaż przez jeden dzień poczuł to co czuję ja codziennie, być może zrozumiałby jak bardzo rani mnie swoim zachowaniem.

tak nagle ugięły się pode mną... teksty

briefly dodano: 19 marca 2013

tak nagle ugięły się pode mną kolana. ból, który towarzyszył mi od kilku dni wreszcie wygrał. ale po upadku, jedyne czego pragnęłam, to aby przyszedł do mnie i przytulił. siedziałam na zimnym stopniu próbując zmniejszyć ból i nie wybuchając płaczem, aby nie robić kolejnego przedstawienia przy nich. wymuszałam śmiech, gdy nagle ON ukucnął przy mnie i chwytając w ramiona, nerwowo wypytywał co się stało. był wściekły, nawet bardzo. chociaż to nie jego pragnęłam, aby pomógł mi ponownie wstać, to właśnie dzięki niemu szczerze się uśmiechnęłam. no ale, piękna bajka się skończyła, gdy idąc korytarzem trafiłam na upragnione ramiona, które miały głęboko gdzieś to jak się czuję.

o co mi chodzi? przecież nie robią... teksty

briefly dodano: 18 marca 2013

o co mi chodzi? przecież nie robią tego na poważnie. to tylko dla beki, taka przykrywka dla innych. tylko się kolegują. i nie ważne, że rękoma obejmuje jej twarz. nie ważne, w jaki sposób gładzi jej włosy. nie ważne, że biegnie do niej, gdy tylko pojawi się obok. nie ważne. to wszystko jest nie ważne. przecież to nie jest prawdziwe. i tak w sumie, nie ważne, że już nie daję rady. nie ważne, że moje serce umiera. nie ważne.

 weźmy taki przykład  że byłabyś... teksty

briefly dodano: 18 marca 2013

"weźmy taki przykład, że byłabyś silnym osobnikiem i..." "ona jest bardzo silnym osobnikiem, proszę pana" nie powiedział tego ironicznie, dokładnie wiedząc co mówi. z tym, że ja w to nie potrafię już uwierzyć. jestem słaba, tak potwornie słaba. wybucham płaczem nawet jak nie mogę otworzyć słoika, a co dopiero gdy na prawdę coś się dzieje. nie wspominając o obecnym stanie. nie jestem silna, daleko mi do takiej. to, że chwilami nie potrafię panować nad złością, klnę i biję pięściami jak popadnie, nie znaczy że na prawdę taka jestem. w środku nie ma nic. całkowity wrak człowieka, aż żałosne.

kurwa co ty wyprawiasz? nie możesz... teksty

briefly dodano: 18 marca 2013

kurwa co ty wyprawiasz? nie możesz, rozumiesz? nie możesz się z nim spotkać. nie ważne jak bardzo tego chcesz, po prostu nie! skończy się to dokładnie tak samo jak ostatnio, jeśli nie gorzej. chociaż ten jeden raz bądź wierna swoim przysięgom i nie idź tam. błagam cię kurwa, nie zgadzaj się na takie traktowanie.

Ktoś powiedział że Cię widział... teksty

briefly dodano: 18 marca 2013

Ktoś powiedział że Cię widział, osoba którą całowałeś to nie byłam ja. Ale ja nigdy bym Cię o to nie spytała, tylko zachowałam to dla siebie [...] Myślę o tym gdy Cię obejmuje. Gdy patrzę Ci w oczy nie mogę w to uwierzyć i nie chcę poznać prawdy. Kochanie zatrzymaj to dla siebie. [...] Czy ona dotyka Cię lepiej ode mnie? Pilnuje jak zasypiasz? Pokazuje wszystkie rzeczy które robisz mi? A jeżeli Ci się to nie podoba? Jest więcej co mogę powiedzieć, jeśli chcesz dalej to robić trzymaj się ode mnie z dala kochanie. Nie chcę wiedzieć czy ze mną pogrywasz, zachowaj to w tajemnicy. Bo moje serce już tego dłużej nie zniesie. I jeżeli mnie zdradzasz, proszę nie pokazuj tego. Ooh kochanie, nie chcę wiedzieć... / Florence Welch

i jeżeli wciąż oddychasz  jesteś... teksty

briefly dodano: 17 marca 2013

i jeżeli wciąż oddychasz, jesteś jednym ze szczęśliwców, bo większość z nas dyszy przez zniszczone płuca rozpalając ognie w naszych wnętrzach, dla zabawy. zbierając imiona kochanków, z którymi nam nie wyszło, kochanków, z którymi nie wyszło. [...] i jeżeli wciąż krwawisz, jesteś jednym ze szczęśliwców, ponieważ większość naszych uczuć jest martwa i odeszła. rozpalając ognie w naszych wnętrzach, dla zabawy. zbierając obrazy powodzi, która zniszczyła nasz dom. to była powódź, która go zniszczyła. [...] zgubiłam to wszystko, jestem tylko sylwetką. twarzą bez życia, którą wkrótce zapomnisz. moje oczy są wilgotne od słów, które mi pozostawiłeś dzwoniących w mojej głowie, gdy zgniotłeś mi klatkę piersiową. i jeżeli kochasz, jesteś szczęściarzem, ponieważ większość z nas jest załamana przez kogoś. rozpalając ognie w naszych wnętrzach, dla zabawy, żeby oddzielić nasze serca od jakiejkolwiek tęsknoty za nimi. ale ja na zawsze będę za nim tęsknić. / Daughter

jedyne czego teraz pragnę  to... teksty

briefly dodano: 17 marca 2013

jedyne czego teraz pragnę, to odejść stąd jak najdalej. zamknąć się w swojej samotni i nie wychodzić z niej przez dłuższy czas. zostawić wszystko, wszystkich i odejść. nawet jeśli byłaby to podróż w jedną stronę. nie dbam o to.

wystawiłam przedstawienie  które... teksty

briefly dodano: 17 marca 2013

wystawiłam przedstawienie, które nigdy nie powinno mieć swojego miejsca. alkohol, który miał sprawić, że o wszystkim zapomnę, spowodował że pękły we mnie ostatnie hamulce. pierwsze łzy pojawiły się całkowicie bezwładnie, nawet ich nie poczułam. dopiero jej "nie płacz" uświadomiło mi co się dzieje. tych kilka łez zamieniły się histeryczny szloch, który całkowicie mną zawładnął. nie ważne było to, że stoją nade mną, próbując uspokoić. "od początku wiedziałaś, że tak będzie" jej słowa wbiły mi się w serce jak tępy sztylet, który boleśnie przebił je na wylot. nie chciałam do siebie dopuszczać tych myśli. ciągle wierzyłam, jak naiwna wierzyłam, że go zmienię, że przecież jak mnie pokocha to będzie najcudowniejszym facetem na świecie. jak mogłam znów się tak nabrać. głupia, głupia gówniara. dopiero wczoraj uświadomiłam sobie dlaczego po pierwszym spacerze, kumpel widząc nas tak bardzo mi współczuł. to koniec, będę to powtarzać aż na prawdę w to uwierzę. to koniec. ale wciąż chcę aby był.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV