głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
breathemenow Miłość czyni nas tchórzami. mam tego dość.. Przez Ciebie nie mogę się skupić nawet na głupiej pracy domowej! Cały czas myślę tylko Tobie. Ty ty i jeszcze raz Ty

breathemenow

breathemenow.moblo.pl
Miłość czyni nas tchórzami.
Miłość czyni nas tchórzami. teksty

breathemenow dodano: 16 stycznia 2011

Miłość czyni nas tchórzami.

mam tego dość.. Przez Ciebie nie... teksty

breathemenow dodano: 16 stycznia 2011

mam tego dość.. Przez Ciebie nie mogę się skupić nawet na głupiej pracy domowej! Cały czas myślę tylko Tobie. Ty, ty i jeszcze raz Ty.. Cholerna obsesja na Twoim punkcie..

Przyjaciel  to osoba  która kocha... teksty

breathemenow dodano: 16 stycznia 2011

Przyjaciel, to osoba, która kocha Cię bezgranicznie. Zna Cię na wylot, przy nim możesz być tylko i wyłącznie sobą. Bez przyjaciół.. Byłabym nikim..

słodka choroba  która nosi Twoje... teksty

breathemenow dodano: 16 stycznia 2011

słodka choroba, która nosi Twoje imię.

Miłość? Po prostu jest. Bez... teksty

breathemenow dodano: 16 stycznia 2011

Miłość? Po prostu jest. Bez definicji.

  Opowiedz mi coś o sobie..   Mam na... teksty

breathemenow dodano: 16 stycznia 2011

- Opowiedz mi coś o sobie.. - Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej ...staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że to ona kiedyś wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie.. A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu.. Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama.. Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

Szczyt mojej ziemi i kraniec mojej... teksty

breathemenow dodano: 15 stycznia 2011

Szczyt mojej ziemi i kraniec mojej wspinaczki. Szczyt mojej klatki i kraniec mojej zagadki. Nie myślę już nic, tkwię w próżni bezczynnie. Koronka nie zdobi moich ramion, straciłam rahubę, zgubiłam słowa, wspomnienia się rozpłyneły - została tylko czarna plama. Lekki opadający wiciokrzew, obcy ludzie - obce rzeczy

Troche się boje  nie wiem czego.... teksty

breathemenow dodano: 15 stycznia 2011

Troche się boje, nie wiem czego. Nienawidze tego uczucia, tej pustki, tego wielkiego znaku zapytania. Jest mi zimno, włosy nie tworzą spójnej całości a tusz rozpłynął się na policzkach, usta spękane jak lód. Leżę w tym pustym łóżku, Zostawiłeś mnie tu dziś rano Szukam Cię wszystkimi zmysłami, zawodzą. Już nie mogę zobaczyć Twojej twarzy. Kocham Cię. Pogoda towarzyszy mi w wewnętrzej agonii, Ale tylko we śnie będziemy szli , szli dopóki przyjdzie ranek, dopóki moja skóra nie będzie cieńka a włosy nie będą przypominały pajęczej nici.

Złapałeś mnie w swoje ramiona ale... teksty

breathemenow dodano: 15 stycznia 2011

Złapałeś mnie w swoje ramiona,ale nie przestraszyłam się wcale, po prostu chcę być twoja, pozwól mi stać się swoją codziennością.

Pewnego razu zajrzałam wewnątrz... teksty

breathemenow dodano: 15 stycznia 2011

Pewnego razu zajrzałam wewnątrz Twoich niebieskich, świecących oczu. Pewnego razu usłyszałam Twój słodki głos i słowa, które do mnie kierowałeś. Ogień zaczął płonąćn w mojej duszy, w moim sercu. Moje oczy zalśniły, od tamtej pory uśmiecham się znowu.

mam ochotę...    zniknąć się w... teksty

breathemenow dodano: 15 stycznia 2011

mam ochotę... zniknąć się w czarnej dziurze, gdzie nie ma drzwi, gdzie okna zaklejone są taśmą a tlen nie istnieje. sama nie wiem dlaczego. Czasem potrzebne nam lustro, żebyśmy mogli zobaczyć siebie. Mam ochotę... upić się do nieprzytomności, zaćpać na śmierć. tylko raz. Mam ochotę umrzeć. Nie słyszeć już o sobie, nie czuć się samotna, nie płakać w celu ratowania spraw bez wyjścia. Złamane serce, połamane kosci, myślę "za co" czyżby jeszcze jeden dziwaczny zwrot? mówiłam sobie w środku: większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, ale jest inaczej. ja wiem.

Potrzebuję dowodu  by zrozumieć... teksty

breathemenow dodano: 15 stycznia 2011

Potrzebuję dowodu, by zrozumieć bałagan, który zrobiłam: wysłużony tiul, potargane rajstopy, spalone mosty, niepościelone łóżka Oczy śpią, jeszcze tylko śnisz, ale śnij o tym co robię. Nie mogę uciec, wciąż odwracam się dotyłu.widzę Twoje kroki, czuję zapach Hugo Boss.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV