głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Nie zgrywaj się wiem kim jesteś stratą czasu i przestrzeni. Siedzę tu od kilku godzin i czuje że jestem naprawdę zepsuty bo myślę o wódce na lodzie biorę butelk

black-inside

black-inside.moblo.pl
Nie zgrywaj się wiem kim jesteś stratą czasu i przestrzeni.
Nie zgrywaj się  wiem kim jesteś... teksty

black-inside dodano: 15 luty 2014

Nie zgrywaj się, wiem kim jesteś, stratą czasu i przestrzeni.

Siedzę tu od kilku godzin  i czuje... teksty

black-inside dodano: 15 luty 2014

Siedzę tu od kilku godzin, i czuje że jestem naprawdę zepsuty, bo myślę o wódce na lodzie, biorę butelkę z lodówki i znów podrażniam zepsute zmysły, jest wcześnie rano, chyba dziesiąta, ale nie myślę o tym już, dziś jestem sam tu, nie ma tu ziomków, koksu, szmul, jest tylko ja i ona i ten kawałek który męczy mnie fchuj.

Są sprawy z którymi jesteś sam... teksty

black-inside dodano: 15 luty 2014

Są sprawy z którymi jesteś sam nawet gdy chcą Ci pomóc, obawy, których nie wytłumaczysz, choćbyś chciał.

Nie wiem  czy jest gdzieś limit... teksty

black-inside dodano: 15 luty 2014

Nie wiem, czy jest gdzieś limit cierpień przypadających na jednego człowieka, podobno dostajemy ich tyle, ile jesteśmy w stanie udźwignąć.

Podobno jestem twardy jak skała... teksty

black-inside dodano: 15 luty 2014

Podobno jestem twardy jak skała, podobno.. podobno taka jedna mnie kochała, nie chcę już ślepo wierzyć i ślepo ufać, uczę się jak przeżyć i co zrobić, by nie upaść, nigdy nie chciałem Ci mówić o tym, że tracę nadzieję na lepsze jutro, co teraz ze mnie za facet.

Nie wiem dlaczego  ale po prostu tak... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Nie wiem dlaczego, ale po prostu tak automatycznie odrzucam od siebie wszystkich facetów jacy do mnie podchodzą. Czasem nie chcą ode mnie wiele, ale ja i tak mówię 'nie' i uciekam jak najdalej. Odpycham ich, udaję niedostępną. W podświadomości mam zapisane, że muszę być sama, że nikt nie może przebywać ze mną dłużej. Nie wiem jak się z tego uwolnić, przecież mam prawo poznać kogoś nowego, mam prawo być szczęśliwa i korzystać z życia, ale ta miłość, która jest we mnie tak mnie blokuje, tak to ona, to napewno ona sprawia, że boję się kogokolwiek przyjąć na dłużej. Nie chcę tak, bo boję się, że przez to stracę szansę na swoje szczęście. Tylko jak to wszystko pokonać? / napisana

Dziś jestem sam tu  nie ma tu... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Dziś jestem sam tu, nie ma tu ziomków, koksu, szmul.

Wlewam do szklanki resztkę wódki... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Wlewam do szklanki resztkę wódki, jestem pijany i stoję tak w kuchni, próbuję odczytać kartkę od matki, chyba przypala się krupnik.

Teraz wiem ile mieliśmy szczęścia... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Teraz wiem ile mieliśmy szczęścia, że znaleźliśmy się w tym całym tłoku, mieszkałaś gdzieś zupełnie w innym osiedlu, tak oddalonym od mojego bloku, razem przezwyciężymy trudne chwile, bo razem jest lepiej, tak miło;)

Żyję miłością to mnie napędza... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Żyję miłością to mnie napędza, to taka pozytywna wibracja.

Znikają gdzieś w oparach dymu... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Znikają gdzieś w oparach dymu, alkoholu i nikotyny, następnego dnia nie miał już tak zadowolonej miny, ja mówię: "co jest"?, a że on mówi mało, mówi, że nic się nie stało, ja teraz wiem, że kiedyś był ktoś, kto odszedł, na kim kiedyś mu zależało, teraz źle się czuje z tym i go mdli, teraz te szybkie znajomości.

Tyle kobiet kryje się za grubą... teksty

black-inside dodano: 14 luty 2014

Tyle kobiet kryje się za grubą warstwą makijażu, choćbyś bardzo chciał to nie odczytasz nic z jej twarzy, udają Bóg wie, kogo wdzięczą się na każdym kroku, podkreślają ile mają zalet, kręcą gdzieś na boku, są niebezpieczne, parzą jak pokrzywy, a wdzięku mają tyle, co muszla klozetowa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV