głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Kochanie miałaś urodzić moje dzieci... nic mnie nie cieszy los jest bezwzględny Kochanie miałem doczekać Twoich zmarszczek... teraz się martwię czy znajdę taką

black-inside

black-inside.moblo.pl
Kochanie miałaś urodzić moje dzieci... nic mnie nie cieszy los jest bezwzględny Kochanie miałem doczekać Twoich zmarszczek... teraz się martwię czy znajdę taką bez
Kochanie  miałaś urodzić moje... teksty

black-inside dodano: 25 grudnia 2014

Kochanie, miałaś urodzić moje dzieci... nic mnie nie cieszy, los jest bezwzględny, Kochanie, miałem doczekać Twoich zmarszczek... teraz się martwię czy znajdę taką bez nich, pojąłem Cię za żonę na kredyt, nie zasługiwałem na Ciebie - fakt, ale na szanse żeby być lepszym - tak.

To był cichy tydzień  pierwszy... teksty

black-inside dodano: 25 grudnia 2014

To był cichy tydzień, pierwszy pierdolony cichy tydzień, jebać polemiki romantyczne, woleliśmy milczeć, teraz za chwilę rozmowy oddałbym byt.

Zapamiętaj: rodzina to rzecz... teksty

black-inside dodano: 25 grudnia 2014

Zapamiętaj: rodzina to rzecz święta nie tylko od święta.

Te dwadzieścia miesięcy zabrało mi... teksty

black-inside dodano: 25 grudnia 2014

Te dwadzieścia miesięcy zabrało mi to co kocham, odchodzę od zmysłów jak mistrz Bułhakowa, cierpię jak młody Werter.

To była bardzo bystra dziewczyna... teksty

black-inside dodano: 25 grudnia 2014

To była bardzo bystra dziewczyna, która przeklina gdy siada do pianina.

Przecież tyle się zmieniło... teksty

black-inside dodano: 25 grudnia 2014

Przecież tyle się zmieniło, wszyscy mówią: ''po staremu, nic nowego''.

Toffi mieszka w Belgii  znaleźli... teksty

black-inside dodano: 25 grudnia 2014

Toffi mieszka w Belgii, znaleźli spokój z żoną, mamy lepszy kontakt niż jak mieszkał na podwórku obok, Jacek znowu kocha, może ta będzie idealna, bo po czterech poprzednich ta nie ma na imię Anna, moja miłość o mnie zapomniała, furia w cuglach, mojego SMS-a czyta za jakiegoś, kurwa, Jurka.

Choć czasem zbyt ciężkie... teksty

black-inside dodano: 25 grudnia 2014

Choć czasem zbyt ciężkie doświadczeń bagaże, zdarza się jak na złość niekorzystny zbieg wydarzeń, musimy to przetrwać nawet kosztem obrażeń.

''Trzy dyszki przekroczone na dwóch... teksty

black-inside dodano: 24 grudnia 2014

''Trzy dyszki przekroczone na dwóch nogach i uwierzcie mi, bardzo nie chciałbym mieć teraz przestawnych dwudziestu trzech, być w tym wieku, kiedy każdy emo-bąk wydawał się paliwem gazowym dla myśli o bezsensie istnienia, każde odrzucenie przez jakąś głupią srakę zdawało się porażką wartą trzech tygodni utraty wiary w siebie, a byle plotka czy pijacka gadka tkwiła z tyłu głowy jak nagłówek New York Timesa, tamten etap też ma swoją wartość doświadczalną, ale dobrze mieć go ZA - nie na przeciwko i nie w środku, absolutnie nie mogę powiedzieć, że teraz „wiem jak żyć” i że takim jestem alfą, romeo i omegą, ale z dużą dozą pewności i szczerego uśmiechu czuję już co jest NIEWAŻNE, lekkie, płytkie i niewarte czasu i stresu w tej jednej, krętej podróży w jakiej szczęśliwie przyszło mi uczestniczyć'' /mistrz.

''Nasze życie to nie nasza wina  ale... teksty

black-inside dodano: 23 grudnia 2014

''Nasze życie to nie nasza wina, ale wszystkie decyzje zależą tylko od nas. I obciążają tylko nas. Zatem życzę Wam wzlotów, upadków, wzlotów, wniosków, odważnych decyzji, uśmiechu, uciechy z małych rzeczy, minimalnej dawki frustracji, maksymalnej dawki zajawy. Róbcie swoje i trzymajcie uśmiech na japach! Mimo wszystko!'' :):) :*

Przeżywamy indywidualnie i czasem... teksty

black-inside dodano: 22 grudnia 2014

Przeżywamy indywidualnie i czasem mamy tak, że chcielibyśmy umieć znikać lub żyć normalnie, zdejmować kostium superbohatera i nie znać życia w którym ktoś za nas wybiera.

Lepiej nie mów nic  bo czasem słowa... teksty

black-inside dodano: 22 grudnia 2014

Lepiej nie mów nic, bo czasem słowa mogą zniszczyć wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV