głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
black-inside Łatwo było mówić im że marzenia przekreślę i zobacz kto się śmieje teraz nie odbieram kiedy dzwonią gratulować mi czy zaprosić na melanż mówiłeś coś to było tak

black-inside

black-inside.moblo.pl
Łatwo było mówić im że marzenia przekreślę i zobacz kto się śmieje teraz nie odbieram kiedy dzwonią gratulować mi czy zaprosić na melanż mówiłeś coś to było takie pr
Łatwo było mówić im  że marzenia... teksty

black-inside dodano: 2 stycznia 2016

Łatwo było mówić im, że marzenia przekreślę i zobacz kto się śmieje teraz, nie odbieram, kiedy dzwonią gratulować mi czy zaprosić na melanż, mówiłeś coś, to było takie proste, poczekaj chwilę i to cofniesz.

Teraz już inny będzie każdy dzień... teksty

black-inside dodano: 2 stycznia 2016

Teraz już inny będzie każdy dzień i nie raz wspomnisz te słowa, od dziś nie liczy się co tam sobie chcesz, ani jaką wiesz masz liczbę dołów, nieprzespane noce, dziecko płacze, słyszałeś coś o kolce, dziecko płacze.

Zdrada dobrych rani. teksty

black-inside dodano: 2 stycznia 2016

Zdrada dobrych rani.

Nie chce pamiętać  nie mam czasu na... teksty

black-inside dodano: 2 stycznia 2016

Nie chce pamiętać, nie mam czasu na to znowu, w odbiciu moim oku ma uśmiechać się ktoś inny.

Czasem przez tą cisze tak głośno... teksty

black-inside dodano: 2 stycznia 2016

Czasem przez tą cisze tak głośno chcemy krzyczeć.

Siedziałem i myślałem  że to... teksty

black-inside dodano: 2 stycznia 2016

Siedziałem i myślałem, że to znowu była nie ta, nie żałuję: dużo doznań, z przewagą gorzkich smaków, za dużo było kłamstw w tym słodkim zapachu, wymagam dużo, tyle samo dam od siebie, zawiodłem, Ty zawiodłaś, co więcej mam powiedzieć? wiedziałaś że jest dobrze, kiedy wszystko ja planuję, mówiłaś, że Ci źle, bo Ci mnie brakuje.

''To nasze obecne decyzje tworzą to... teksty

black-inside dodano: 1 stycznia 2016

''To nasze obecne decyzje tworzą to, jak będzie za chwile wyglądać nasze życie, a może i musi być piękne na każdej płaszczyźnie. Życie na Ziemi to w brew pozorom bardzo prosty schemat, który kiedy już się zrozumie, zaczyna się cała zabawa i wszystko staje się jasne. Wszyscy o tym wiemy, tylko przez zaśmiecanie głowy nieistotnymi sprawami zapominamy o tym. Każdy dochodzi do tego po SWOJEMU i tylko po SWOJEMU! Tego właśnie Wam najbardziej życzę, znalezienia swojego sposobu.'' N.

Zaczynam mieć nerwobóle  Ciebie o... teksty

black-inside dodano: 1 stycznia 2016

Zaczynam mieć nerwobóle, Ciebie o coś prosić to głupota i tak nic nie zrobisz na czas.

Zrozumienie   most  który wiedzie w... teksty

black-inside dodano: 1 stycznia 2016

Zrozumienie - most, który wiedzie w obie strony.

''Ciosy od bliskich   bolą... teksty

black-inside dodano: 31 grudnia 2015

''Ciosy od bliskich - bolą najbardziej. Dziesiątki poranków, kiedy otwarcie oka skutkowało tęsknotą za snem, snem głębokim i możliwie dalekim od dnia, który właśnie miał się zacząć i wjechać na beret z gracją walca po kwasie. Nie nazwę tego depresjami z szacunku dla tych, którzy znają tę poważną chorobę. Ludzie - staram się otaczać mądrzejszymi od siebie. Niech to zakwitnie jeszcze mocniej w 2K16! Narzekanie - uwaga, będzie hasłowo; STOP narzekaniu na innych! Zacznij od lustra i od swoich zdrowych rąk i nóg, z którymi możesz zrobić sporo. Niedbale można zrobić kanapkę, którą zje się samemu, wiersz, który naklei się na plecach deski od kibla i czytać będzie się go odlewawszy, niedbale można zawiązać but lub umyć talerz, z którego w pośpiechu wciągnie się zupę, ale nie można robić czegoś na pół fletu jeśli wiesz, że po drugiej stronie jest ktoś, komu zależy.'' Mes.

Czuję jak serce się ulotniło... teksty

black-inside dodano: 31 grudnia 2015

Czuję jak serce się ulotniło, gdzieś między ustami a drogą do szkła.

Jak moje życie to pasmo... teksty

black-inside dodano: 31 grudnia 2015

Jak moje życie to pasmo nieszczęść, to tylko do tej pory wierzę, że siedem lat chudych, siedem grubych, a chudych mam po dwa razy siedem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV