głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bite.me.whoyou każda panna marzy o ślubie w białej sukni o wystawnym weselu o facecie który będzie miał kasę i willę z basenem . Napewno marzą też o miłości aż po grób .. Ale

bite.me.whoyou

bite.me.whoyou.moblo.pl
każda panna marzy o ślubie w białej sukni o wystawnym weselu o facecie który będzie miał kasę i willę z basenem . Napewno marzą też o miłości aż po grób .. Ale Ja? Ja
każda panna marzy o ślubie w... teksty

bite.me.whoyou dodano: 31 maja 2012

każda panna marzy o ślubie w białej sukni, o wystawnym weselu, o facecie który będzie miał kasę i willę z basenem . Napewno, marzą też o miłości aż po grób .. Ale Ja? Ja mogłabym się chajtnąć w dresikuu , noc poślubną spędzić nad jeziorem w namiocie i tak naprawdę mieszkać w kawalerce, byle bym była szczęśliwa . Marzę o facecie który byłby ze mną na dobre i na złe , który byłby nawet bez pieniędzy ale kochałby jak nikt inny .. Bo w miłości nie chodzi o materializm, ale o prawdziwy żar miłości . ;3 /bite.me..

pamiętasz ten czas  gdy jedynym moim... teksty

bite.me.whoyou dodano: 31 maja 2012

pamiętasz ten czas, gdy jedynym moim marzeniem była śmierć ?! Pamiętasz gdy płakałam z głową spuszczną w ten pierdolony , czarny asfalt ?! Czy przypominasz sobie te 40 kresek z zaschnietą krwią na mojej ręce ? Czy nadal tkwią Ci w pamięci te słowa które wykrzyknęłam prosto w Twoją twarz ? Czy kurwa zdajesz sobie sprawę z tego, ile przez Ciebie wycierpiałam ? Teraz gdy Ja jestem dla Ciebie wszystkim , Ty jesteś dla mnie niczym, więc proszę skończ i wypierdalaj ! /bite..

wóda   koks i dziwek stos ! :D teksty

bite.me.whoyou dodano: 21 maja 2012

wóda , koks i dziwek stos ! :D

Dzięękuję Kiciuu teksty bite.me.whoyou dodał komentarz: Dzięękuję Kiciuu do wpisu 21 maja 2012
ZA 6 DNI URODZINY  3 teksty

bite.me.whoyou dodano: 12 maja 2012

ZA 6 DNI URODZINY ;3

jakoś mam dość życia między... teksty

bite.me.whoyou dodano: 11 maja 2012

jakoś mam dość życia między ćpunami , małoletnimi dziwkami, które za fajke trzaskałyby lache przez 3 dni . I znudziło mi się bycie tą ' mała hoolganicą ' . Chce żyć normalnie, a nie wpierdolić się w takie gowno jak cała reszta . Chyba dorosłam .. |bite.me..

przez zagryzione wargi wyklinam... teksty

bite.me.whoyou dodano: 11 maja 2012

przez zagryzione wargi wyklinam życie . |bite.me..

a wiesz  bo kocham jak zaskakujesz... teksty

bite.me.whoyou dodano: 11 maja 2012

a wiesz, bo kocham jak zaskakujesz mnie tymi buziaczkaami ;3 |bite.me..

Ty z Nią ?  o   O kurwa  skarbie .... teksty

bite.me.whoyou dodano: 9 maja 2012

Ty z Nią ? ;o , O kurwa, skarbie . przecież to bardzo marny a wręcz chujowy związek, chodź lepiej do mnie . ;3 . |bite.me..

  chodź  narysuuje Ci w zeszycie... teksty

bite.me.whoyou dodano: 9 maja 2012

- chodź, narysuuje Ci w zeszycie chuja ! - BITCH PLEASE , nie musisz . Wystarczy mi Twój widok, palancie . |bite.me..

.. i tańczyli tak na plaży... teksty

bite.me.whoyou dodano: 9 maja 2012

.. i tańczyli tak na plaży, tańczyli . zakochani w sobie . zapomnieli o całym świecie, o tym że jest już późno, że przechodnie byli zdziwieni tym widokiem.. mieli to gdzieś .. liczyła się tylko ta chwila, tylko ona i on .. tak cudowna chwila, Ona wiedziała że nigdy jej nie zapomni, przy Nim czuła się bezpiecznie, czuła że może wszystko, wiedziała że to ten . On, był w Niej zakochany bez opamiętania .. ' |bite.me..

chce budzić się w Twoich ramionach... teksty

bite.me.whoyou dodano: 9 maja 2012

chce budzić się w Twoich ramionach, całować Twoje usta, dotykać Twego ciała , chce aby moje włosy były przesiąknięte Twoim zapachem . Pragnę ćpać Cię na codzień, chce abyś był dla mnie i tylko dla mnie . Chce Cię mieć na wyłączność . Chce abyś mordował wzrokiem każdego, który na mnie spojrzy . CHCE BYĆ TWOJA JUŻ NA ZAWSZE . ;3 |bite.me..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV