głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bella465655 Każde Twoje spojrzenie każdy twój skromny uśmiech sprawiał że dzień był lepszy. Każdy najmniejszy gest niewinny pocałunek to właśnie to nadawało memu życiu sens

bella465655

bella465655.moblo.pl
Każde Twoje spojrzenie każdy twój skromny uśmiech sprawiał że dzień był lepszy. Każdy najmniejszy gest niewinny pocałunek to właśnie to nadawało memu życiu sens. Mo
Każde Twoje spojrzenie  każdy twój... teksty

bella465655 dodano: 1 stycznia 2014

Każde Twoje spojrzenie, każdy twój skromny uśmiech, sprawiał,że dzień był lepszy. Każdy najmniejszy gest, niewinny pocałunek - to właśnie to nadawało memu życiu sens. Mocno w Tobie zakochałam się. To na pewno nie jest zauroczenie... Nie potrafiłam Cię docenić, gdy byłeś obok mnie. Ja to wiem, ale żałuję. Źle zrobiłam, zamiast porozmawiać, ja po prostu zamknęłam się i płakałam.

Chris Isaak Wicked Game teksty

bella465655 dodano: 29 grudnia 2013

Chris Isaak Wicked Game

powinieneś ją przeprosić za... teksty

bella465655 dodano: 11 grudnia 2013

powinieneś ją przeprosić za wszystko, co złe. powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać, że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy, że przyszłość będzie lepsza. ona na to zasługuję, bo uwierz, że kocha Cię swoim złamanym sercem bardziej niż nie jedna, która kiedykolwiek Cię kochała. przejrzyj idioto na oczy i zobacz, że znalazłeś diament wśród tandety, który zrobi wiele dla tej miłość. przeproś ją, przeproś za łzy, ból w klatce piersiowej, ból duszy i te noce, które płynęły na zapominaniu Twojego uśmiechu i gestów. przeproś za istnienie, które zadaję tyle cierpienia, pokaż, że ją szanujesz, że doceniasz i bez niej nie ma Ciebie. ona na to zasługuje dupku.

Leże i myśle o Tobie   zamykam oczy... teksty

bella465655 dodano: 9 grudnia 2013

Leże i myśle o Tobie , zamykam oczy . przypomne sobie te najlepsze chwile . sięgam po telefon i zaczynam pisać smsa . I kurwa pierdolony honor nie pozwala mi napisać , przypominając mi , że Ty tyle nie pisałeś . :::::::::::::::::::::::::::::::::::

Zastanów się ile byś oddał za... teksty

bella465655 dodano: 7 grudnia 2013

Zastanów się ile byś oddał za ciepło jej dłoni, którymi co wieczór błądziła po Twoim ciele zapełniając każdy centymetr kolejną historią.Zastanów się jak bardzo pragniesz jej ciepłego oddechu pozostawionego na twoim karku,ocieplającego twoją szyję,otulającego twoje wargi tak bardzo spragnione jej pocałunków.Jak bardzo pragniesz nocnych rozmów,dźwięku jej zaspanego głosu,przenikających do twojego ucha'Ja ciebie też'mimo sennych oczu i chrypiącego głosu.Przypomnij sobie jak trzymała cię za rękę, jak jej palce przeplatały się między twoimi, jak zaciskała twoją dłoń kiedy szliście razem przez miasto.Przypomnij sobie ile razy przyciągałeś ją do siebie przy kumplach składając na jej wargach namiętne pocałunki,tylko po to by wiedzieli,że należy tylko do Ciebie.Przypomnij sobie ten wieczór kiedy zasnęła przy Tobie,wtulona w klatkę piersiową tuż obok bijącego dla niej serca.Przypomnij sobie jak wiele za nią byś oddał.Nie zapominaj o biciu jej serca,kiedy pojawiałeś się na horyzoncie.

To koniec.Dziś mogę to powiedzieć... teksty

bella465655 dodano: 5 grudnia 2013

To koniec.Dziś mogę to powiedzieć szczerze.To jedyne słowa jakie wypływają z mojego serca prosto do Ciebie.Jestem pełna podziwu,że to powiedziałam,jeszcze niedawno bałabym się samotności,braku oparcia,braku osoby z którą wiązałam plany na przyszłość.A dzisiaj?Dzisiaj jest całkiem inaczej.Piękniej?Być może.Ważne,że bez Ciebie,bez słów i gestów raniących mnie codziennie.Mogę zacząć nowe życie! Tak bardzo tego chcę,ale czy będę potrafiła zapomnieć tego co nas łączyło?Czy będę mogła żyć z tą świadomością,że to koniec naszego długoletniego związku?Czas pokaże.Teraz najważniejsza jestem ja! Musze się zająć sobą. Bo gdy pielęgnowałam nasz związek,stawałam na głowie,żeby wszystko było pięknie,zapomniałam o sobie. To właśnie ten czas . Czuję to ! Czas na zmiany.

ciekawe jaką minę miałbyś na moim... teksty

bella465655 dodano: 2 grudnia 2013

ciekawe jaką minę miałbyś na moim pogrzebie. jaki kształt przybrałyby wtedy Twoje oczy. czy wsunąłbyś na siebie bluzę lub najki , z którymi się nie rozstajesz. ciekawe, czy złożyłbyś kondolencje moim rodzicom. czy potrafiłbyś spojrzeć im tak normalnie w oczy. ciekawe czy twoje oczy zaszkliłyby się w momencie styknięcia trumny z ziemią. czy przyniósłbyś ze sobą krwistą różę, po czym po raz ostatni obdarowałbyś mnie takim oto podarunkiem. ciekawe co zrobiłbyś później ? czy zjarałbyś blanta , a może poszedł do baru i zapił się w nieskończoność. a może tak legalnie siedziałbyś w parku popijając zimne piwo i obciskiwał się z tą dziewczyną. może dopiero wtedy zacząłbyś normalne życie. może spróbuję Ci je podarować

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy... teksty

bella465655 dodano: 2 grudnia 2013

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj jej tego na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy widzisz, że jest zdenerwowana pocałuj ją namiętnie w szyję - wiesz że to kocha. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak by miała pewność że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama - nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami paców - przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje a co w niej uwielbiasz - będzie wam lepiej. Bądź romantyczny, ona bardzo lubi kwiaty z pola i świeczki. Nie zabraniaj jej robić tego co lubi to ją irytuje. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w tobie znalazła idealnego chłopaka i przyjaciela, nie chce Cie stracić, chociaż często narzeka..

Kiedyś nie byłam taka zimna.... teksty

bella465655 dodano: 1 grudnia 2013

Kiedyś nie byłam taka zimna. Właściwie teraz też nie jestem. Zbudowałam tylko wokół siebie mur, żeby nigdy więcej nie cierpieć tak jak wtedy.

Wiesz czemu nam nie wyszło? Nie... teksty

bella465655 dodano: 1 grudnia 2013

Wiesz czemu nam nie wyszło? Nie dlatego, że się nie kochaliśmy. Dlatego, że nie mogłeś znieść myśli, że tak samo jak Ty, ja też mogę odejść. Zżerała Cię świadomość, że oto nie mogłeś mieć mnie w stu procentach, że nie dałam się stłamsić jak każda inna i na każdy Twój krzyk, ja odpowiadałam dwa razy głośniej. Przerosły Cię moje ambicje, bo oto ktoś mógł złamać Ci serce, tak jak Ty kiedyś innym.

Teraz czuję  że to prawdziwy... teksty

bella465655 dodano: 1 grudnia 2013

Teraz czuję, że to prawdziwy koniec. Podobno jeśli przekroczy się jakąś granicę bólu, wszystko zaczyna się układać, bo po prostu przestajesz oczekiwać czegokolwiek od świata. To właśnie dzieję się ze mną. Już mi nie zależy, abyś wracał i szczerze, już nawet nie boli mnie fakt Twojego odejścia. Zaczynam od nowa.

Nie dzwoń do mnie  kiedy kolejna... teksty

bella465655 dodano: 1 grudnia 2013

Nie dzwoń do mnie, kiedy kolejna panna nawali. Nie pisz, bo Ci smutno, bo samotnie, bo znowu nie masz z kim spać. Mnie już nie ma, rozumiesz? Nie pytaj co u mnie, bo odpowiedź znasz. Nadal mam żal do świata, że pozwolił nam się spotkać, a potem z uśmiechem na ustach odebrał tą znajomość. Nie interesuj się moim życiem, bo sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią, a ja? Nie jestem kołem zapasowym, nie dzielę się na pół.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV