głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bella465655 Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami może nie po tygodniu ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni w których wciąż będzie się pojawia

bella465655

bella465655.moblo.pl
Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami może nie po tygodniu ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni w których wciąż będzie się pojawiać je
  Kiedyś się z Niego wyleczę.... teksty

bella465655 dodano: 2 marca 2014

- Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

Pamiętam teraz słowa babci  która... teksty

bella465655 dodano: 28 luty 2014

Pamiętam teraz słowa babci, która mówiła, że miłość jest wtedy, kiedy chcesz z kimś przeżywać wszystkie cztery pory roku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod osypane kwieciem bzy, a latem zbierać z tym kimś jagody... i pływać w rzece. Jesienią robić razem powidła i uszczelniać okna przed wiatrem. Zimą - pomagać przetrwać katar i długie wieczory, a jak już będzie zimno, rozpalać razem w piecu../

Najważniejsze to budzić się z... teksty

bella465655 dodano: 28 luty 2014

Najważniejsze to budzić się z kimś. Spać przytulonym, przytulanie jest ważne. Świadomość, że jeżeli przyjdą potwory, ktoś z tobą jest. To metafora. Potworów nie ma. Budzisz się rano z ciepłym ciałem, czujesz oddech kochanej osoby na swoim ramieniu. To jest to, przytulanie.

Nauczyłeś mnie miłości.... teksty

bella465655 dodano: 30 stycznia 2014

Nauczyłeś mnie miłości. Pragnąłeś, bym Cię pokochała, bym była zazdrosna, abym się o Ciebie martwiła i opiekowała się Tobą. Odzwyczaiłeś mnie od imprez, alkoholu i totalnej zlewki na wszystko. Pokazałeś prawdziwe życie u boku drugiej osoby... A więc teraz proszę przypomnij sobie to wszystko o co tak długo walczyłeś. Przypomnij sobie jak długo zmieniałeś moje życie. A kiedy już będziesz o tym doskonale wiedział, zapytaj siebie w głębi 'Czy jestem względem Niej szczery i lojalny? Czy poświęcam się dla Niej tak ja Ona dla mnie?'. Kiedy będziesz znał odpowiedz, uświadomisz sobie dlaczego powoli mnie tracisz...

Bo czasami wszystko nagle umiera. Bo... teksty

bella465655 dodano: 12 stycznia 2014

Bo czasami wszystko nagle umiera. Bo czasami chcesz umrzeć wraz ze swoimi wszystkimi zawiedzionymi nadziejami. Bo czasami serce boli zbyt mocno, by można było zatrzymać łzy. Bo czasami chcesz głośno krzyknąć, zamknąć drzwi do świata złudzeń, wybiec z domu i uciec, jak najdalej. I czasami tak bardzo czegoś pragniesz, że zaciskasz zęby i idziesz dalej z tym obumarłym, rozpadającym się sercem.

Dziękuję za każdy uśmiech... teksty

bella465655 dodano: 11 stycznia 2014

Dziękuję za każdy uśmiech, przytulenie i pocałunek. Za każde miłe słowo i gest. Za każdy miesiąc, tydzień, dzień, godzinę, chwilę spędzoną ze mną. Za każde „kocham Cię, nie wiem, nie umiem, przepraszam”. Za każde „jesteś piękna, jesteś wspaniała, jesteś wyjątkowa”. Za wesołe oczy, czułe ramiona i delikatne dłonie. Za każde „dobranoc” i każde „dzień dobry”. Za każde „będzie dobrze, razem, uśmiechnij się”.

Bo jeżeli w związku coś nie idzie... teksty

bella465655 dodano: 10 stycznia 2014

Bo jeżeli w związku coś nie idzie, trzeba usiąść, pogadać. A nie wyrzucić do śmieci uczucie, o którym zapewniało się drugą osobę.

Dzisiaj już dla mnie nie istniejesz.... teksty

bella465655 dodano: 9 stycznia 2014

Dzisiaj już dla mnie nie istniejesz. Nie ma nas, jesteśmy ja i ty. Szczerze mogę powiedzieć, że nie jest mi przykro, że tak to wszystko się potoczyło. I choć bywały noce w których wiłam się z bólu bo tęskniłam - cieszę się, że to już za mną. Możesz do mnie napisać, ja nie odpiszę. Możesz dzwonić dniami i nocami, ja nie przycisnę zielonej słuchawki. Trochę Ci współczuje, że w oczach osoby do której mogłeś przyjść o każdej porze, powiedzieć wszystko co Ci leżało na sercu, czuć i być się kochanym - jesteś nikim.

wiecie co jest najbardziej... teksty

bella465655 dodano: 7 stycznia 2014

wiecie co jest najbardziej poniżające ? kochać człowieka , który ma cię za nic

kiedy będę miała siwobiałe włosy... teksty

bella465655 dodano: 7 stycznia 2014

kiedy będę miała siwobiałe włosy, brunatne plamy na dłoniach i setki zmarszczek, moim największym marzeniem będzie spojrzeć w jego oczy i wyszeptać zmienionym przez czas głosem : ‘jesteś najpiękniejszym, co mnie w życiu spotkało.’

Chciałam choć raz poczuć się... teksty

bella465655 dodano: 7 stycznia 2014

Chciałam choć raz poczuć się kimś lepszym, kimś ważniejszym. Chciałam być kimś kogo przytula się i do kogo uśmiecha się bez powodu. Chciałam czuć jak moją dłoń delikatnie ściska inna i mieć pewność, że jest naprawdę bezpieczna. Chciałam być kimś potrzebnym.. kimś, kogo się po prostu kocha.

Zatrzymaj się na chwilę  nie... teksty

bella465655 dodano: 3 stycznia 2014

Zatrzymaj się na chwilę, nie odbieraj telefonów, nie odpisuj na smsy, nie widuj się z Nim. Zniknij na chwilę, pozwól mu zatęsknić, a zobaczysz, że będzie dbał o Ciebie bardziej - bo doceni, bo uświadomi sobie jak źle jest, gdy nie ma Cię obok. Pozwól Jemu choć na chwilę poczuć to, co czujesz Ty, gdy nie odzywa się kolejny już dzień..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV