głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bella465655 A co ja mam mu powiedziec? Ze go kocham? Ze tesknie? Ze go potrzebuje? Przeciez to nic nie zmieni. I właśnie tym różnię się od innych dziewczyn. Ja do Ciebie ni

bella465655

bella465655.moblo.pl
A co ja mam mu powiedziec? Ze go kocham? Ze tesknie? Ze go potrzebuje? Przeciez to nic nie zmieni.
A co ja mam mu powiedziec? Ze go... teksty

bella465655 dodano: 30 kwietnia 2014

A co ja mam mu powiedziec? Ze go kocham? Ze tesknie? Ze go potrzebuje? Przeciez to nic nie zmieni.

I właśnie tym różnię się od... teksty

bella465655 dodano: 29 kwietnia 2014

I właśnie tym różnię się od innych dziewczyn. Ja do Ciebie nie wrócę, nie będę robić wszystkiego, żebyś tylko zwrócił na mnie uwagę. Zraniłeś mnie, więc spierdalaj. Nie jesteś nikim specjalnym, nie będę wybaczać, bo nie ma tutaj miejsca na drugą Matkę Teresę. W dupie mam co nas łączyło i co mogłoby łączyć. Nigdy nie będę jakimś ułamkiem, nigdy nie popatrzę już w Twoją stronę, bo tam za duży tłum śliniących się lasek. Poszedłeś na łatwiznę, jak zwykle na skróty, ups, ślepa uliczka. Nie dam Ci satysfakcji, że kolejna wróciła, że możesz robić wszystko, a one i tak przychodzą. Wiesz kto przychodzi? Puste idiotki, które mógłby mieć tutaj każdy, więc czym się szczycisz? Daj spokój, żaden z Ciebie plejer, raczej frajer, który wyznacza swoją wartość przez ilość zaliczeń. Serio? Serio myślałeś, że będę jak tamte, że wrócę, że polecę na tanią bajere o nieistniejącej tęsknocie? Śmieję Ci się w twarz, bo jesteś zerem. Upadłeś tak nisko, że nie ma obok już nikogo./esperer

Są pożegnania  na które nigdy nie... teksty

bella465655 dodano: 26 kwietnia 2014

Są pożegnania, na które nigdy nie będziesz gotowy, są słowa, które zawsze będą wywoływać potoki łez i są osoby, których widok wywołuje doszczętnie niszczącą Cię lawinę wspomnień.

Już za Tobą nie tęsknie  juz myśl... teksty

bella465655 dodano: 21 kwietnia 2014

Już za Tobą nie tęsknie, juz myśl o Tobie nie sprawia mi bólu , juz nie mam łez w oczach i niee trzesą mi się ręce. Już się wyleczyłam i jestem gotowa żeby stanąć przed i powiedzieć że byłeś najgorszą rzeczą jaka mnie spotkała . Nawet te dobre chwile nie są w stanie pokryć dni płaczu , żalu , bólu. Moje łzy nie były Ciebie warte , teraz to zrozumiałam . Jesteś Palantem na ktory nie zasługuje na żada dziewczyne , nawet na najgorszą szmate. A lepiej sie pilnuj , bo jeszcze niedlugo a sam bedziesz ryczał w poduszke kiedy skrzywdzi Cie jedna z nas tak jak Ty mnie .. Miej to na uwadze..

jestem pewna   że zatęsknisz .... teksty

bella465655 dodano: 12 kwietnia 2014

jestem pewna , że zatęsknisz . może to będzie tylko chwila , moment , ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to . może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki , a może będziesz słuchał dobrego rapu . albo będziesz z nią , poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu . ale zatęsknisz . przeleci ci przed oczyma wszystko . każdy mój uśmiech , każda łza . każda chwila spędzona razem . zatęsknisz .

Oddałabym za Ciebie życie. Serio... teksty

bella465655 dodano: 29 marca 2014

Oddałabym za Ciebie życie. Serio, wyciągnęłabym sobie serce z klatki piersiowej i podała Ci je na dłoni, gdybyś tego właśnie potrzebował. Byłeś moją najpiękniejszą przyszłością. Szczęście zaczynało się w momencie Twojej obecności, światło gasło za każdym razem kiedy Cię zabrakło. Decydowałeś o całym moim życiu, byłeś jego osią. Mit o drugich połówkach stawał się rzeczywistością, Twój ból odczuwałam dwa razy mocniej, naprawdę. Twoje łzy płynęły po moich policzkach, a serce pompowało krew za dwoje. Kiedy mnie dotykałeś, to kurwa, nikt nie wmówi mi, że nie można sięgnąć nieba. Kochałam Cię tak mocno, że pewnie nawet nie możesz sobie tego wyobrazić.

oddychanie stało się trudniejsze.... teksty

bella465655 dodano: 29 marca 2014

oddychanie stało się trudniejsze. bez Ciebie wszystko jest trudne. bez zgodności między nami. z tym napięciem. tak bardzo pragnę, by wszystko było dobrze, byś był obok i trzymał mnie w swoich ramionach, abyśmy rozmawiali o niczym. przytuliłabym się do Ciebie i wsłuchiwała się w rytm bicia Twojego serca, w którym niegdyś odnajdywałam pewien rodzaj nieba. ucałowałabym Cię w policzek i musnęła usta. powiedziałabym, że Cie kocham, podziekowała za obecność, choć robiłam to już nie raz. może wydusiłabym z siebie kilka ważniejszych słów płynących z mojego serca. potem wtuliłabym się w Ciebie, zamknęła oczy napawając się chwilą, w której mogę czuć, że naprawdę jesteś i nie zmyśliłam Cię sobie. że jesteś mój. czułabym Twój zapach, zapach szczęścia. i marzyłabym o tym, by tak zasnąć i wiecej sie nie obudzić.

Wiesz  myślę  że chciałabym Ci... teksty

bella465655 dodano: 25 marca 2014

Wiesz, myślę, że chciałabym Ci wybaczyć. Tak naprawdę zapomnieć, potrafić machnąć ręką i mijając Cię, uśmiechnąć się bez żadnej ironii i ukłucia żalu. Chciałabym życzyć Ci szczęścia, mimo tego, że Ty moje spierdoliłeś. Pozbyć się z serca tego cienia, który przybiera Twój kształt, żeby nic więcej go nie zatruwało. Naprawdę chciałabym, ale nie potrafię. Nadal są przecież noce kiedy pamiętam, przypominam sobie każdy dzień po Twoim odejściu i nie umiem zdecydować się, który był najgorszy, bo każdy łamał serce na nowo. Wiem ile łez wylałam, ile razy dawałeś i łamałeś obietnice, ile razy wybaczałam zupełnie bez sensu. Przypominam sobie całe Twoje skurwysyństwo, to jak głęboko w dupie miałeś fakt, że cierpię, że kręciłeś tym nożem w moich plecach z uśmiechem na ustach. Chciałabym wybaczyć, ale nie umiem tego zrobić komuś, kto tak wiele spierdolił, komuś od kogo nawet nie usłyszałam "przepraszam", choć przecież kiedyś twierdził, że kocha. Nie wybaczę, nie zapomnę, nienawidzę./esperer

Teraz mam Ciebie. Nowe ramiona... teksty

bella465655 dodano: 14 marca 2014

Teraz mam Ciebie. Nowe ramiona, które chronią przed światem. Zapomniałam już odcień oczu tamtego, odkąd Twoje szaroniebieskie wpatrują się w moje z taką intensywnością. Pamiętam kiedy mówiłam, że przeszłości nie zapomnę nigdy, że zawsze będzie mieć znaczenie, że oprócz niego nie będzie nikogo. Teraz? Teraz dziękuję, że to się skończyło, że wtedy tyle wycierpiałam, bo idąc tą ścieżką mogłam spotkać Ciebie, a Ty? Ty jesteś tym czego szukałam sama w sobie. Jesteś tym brakującym odłamkiem serca, bo tamten już przestał pasować. Umarła miłość, narodziła się miłość.

Romantyczna kolacja i milion róż... teksty

bella465655 dodano: 8 marca 2014

Romantyczna kolacja i milion róż- to nie dla mnie. Wystarczy mi ławka w parku, Twoja obecność i poczucie, że coś dla Ciebie znaczę.

Kochasz ją  prawda? Jeśli naprawdę... teksty

bella465655 dodano: 3 marca 2014

Kochasz ją, prawda? Jeśli naprawdę ją kochasz, za żadną cenę nie spuszczaj z niej wzroku. Nieważne, co zobaczysz, nieważne, czego się o niej dowiesz, nie odwracaj się od niej. Kiedy już raz będzie w Twoich ramionach, nie puść jej. Kiedy raz zdecydujesz się kogoś kochać, to Twój obowiązek.

On da Ci część siebie  o której... teksty

bella465655 dodano: 3 marca 2014

On da Ci część siebie, o której wie, że możesz ją złamać. Nie rań go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 73 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV