głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bella465655 Nie martw się już niedługo wrócę żebyś się za bardzo nie stęskniła. Zaopiekuj się moim sercem – zostawiłem je przy tobie. wiesz co? zadajesz mi bardzo głupie py

bella465655

bella465655.moblo.pl
Nie martw się już niedługo wrócę żebyś się za bardzo nie stęskniła. Zaopiekuj się moim sercem – zostawiłem je przy tobie.
Nie martw się  już niedługo... teksty

bella465655 dodano: 10 listopada 2013

Nie martw się, już niedługo wrócę, żebyś się za bardzo nie stęskniła. Zaopiekuj się moim sercem – zostawiłem je przy tobie.

wiesz co? zadajesz mi bardzo głupie... teksty

bella465655 dodano: 9 listopada 2013

wiesz co? zadajesz mi bardzo głupie pytania. nie wiesz kim dla mnie jesteś? jesteś dla mnie niebem, gwiazdką na tym niebie. jesteś dla mnie wschodzącym słoneczkiem. no i zachodzącym też. jesteś dla mnie ołówkiem w piórniku. pomidorem na kanapce. cieplutką pościelą… i tym uczuciem które gości w moim brzuszku kiedy o Tobie pomyśle. a wiesz? Ty to wszystkim dla mnie jesteś..

Patrząc w księżyc uświadamiam... teksty

bella465655 dodano: 9 listopada 2013

Patrząc w księżyc uświadamiam sobie, że tak naprawdę przegrałam.. Moje życie wyglądało jak gra w pokera, postawiłam wszystko na jedną kartę i straciłam. I nie wiem skąd jeszcze biorę siły, żeby szeroko się przy Tobie uśmiechać, aby pokazać, jak świetnie sobie bez Ciebie radzę.

Jeżeli będziesz wstanie... teksty

bella465655 dodano: 9 listopada 2013

Jeżeli będziesz wstanie zaakceptować każdą moją wadę wtedy będę pewna że to miłość.

a dziś żałuj  że zamieniłeś... teksty

bella465655 dodano: 8 listopada 2013

a dziś żałuj, że zamieniłeś mnie na kolegów i libacje. popatrz! jestem szczęśliwa, noszę różowe okulary i mam gdzieś twoje zdanie. uczę się dobrze, wyglądam ładnie. a ty jesteś nikim dla mnie.

Nie jestem idiotką  która lata za... teksty

bella465655 dodano: 8 listopada 2013

Nie jestem idiotką, która lata za chłopakami z nadzieją, że któryś z nich złapie Ją za tyłek. Nie jestem osobą, która ma podciągnięte pod sam pępek stringi i spodnie super biodrówy tak, że wszyscy naokoło mogą oglądać te miejsca, do których słońce nie dochodzi. Nie jestem rozchichotaną i nie myslącą lafiryndą, która płacze, bo złamał jej sie paznokieć. Nie jestem zarozumialą, ważną osobistością, która myśli, że tylko ona jest na świecie. Nie jestem daltonistką, widzę dużo kolorów, nie tylko różowy. Nie mam białych włosów, tak tlenionych, że można nimi oddychać pod wodą. Nie jestem bogobojną kobieciną w moherowym bereciku. Nie jestem inna. Jestem sobą .

w moim  powiedzmy poprzednim życiu... teksty

bella465655 dodano: 8 listopada 2013

w moim, powiedzmy poprzednim życiu, kochałam przede wszystkim swobodę. wolność. prawo wyboru. milion rozwiązań. kiedy poprosiłeś mnie o to, żebym dała Nam szansę i w końcu uwierzyła w miłość, straciłam to wszystko. jednak, czułam się z tym świetnie. bo byłam cholernie szczęśliwa, wiesz? kiedy zaś mnie rzuciłeś, nie odzyskałam tego, co miałam dawniej. wciąż jestem uzależniona od Ciebie, z tą różnicą, że Ty już nie jesteś ode mnie.

Mogłeś 10 razy pomyśleć  zanim... teksty

bella465655 dodano: 8 listopada 2013

Mogłeś 10 razy pomyśleć, zanim spojrzałeś na mnie wtedy. Może gdybym ja pomyślała 10 razy więcej, to moje serce skupiło, by się na kimś innym. Na kimś, kto na mnie zasługuje.

było setki chłopaków  którzy... teksty

bella465655 dodano: 8 listopada 2013

było setki chłopaków, którzy chcieliby chodź raz Cię pocałować, chodź raz poczuć Cię swoich ramionach, lecz Ty i tak czekałaś na niego. wciąż miałaś nadzieję, że może jeszcze napisze, zadzwoni.

pozostało nam wpatrywać się w dym... teksty

bella465655 dodano: 8 listopada 2013

pozostało nam wpatrywać się w dym i zastanawiać nad tym, co spieprzyliśmy.

Jestem poza zasięgiem  nie od dziś... teksty

bella465655 dodano: 7 listopada 2013

Jestem poza zasięgiem, nie od dziś, nie od wczoraj – od dawna. Nawet nie zauważyłeś, że zmieniłam numer, ale ja wiem, że masz nowego niebieskiego samsunga. Czasami dzwonię do Ciebie, milczę. W końcu rozłączasz się, a ja płaczę. Nikt nie rozumie tego uczucia, to okropne, przenikliwe cierpienie, przeszywające mnie na wskoś. Tak właściwie wcale Cię nie kocham.. wręcz pałam nienawiścią, gdy patrzę na Twoją uroczą, piękną twarz. Nie lubię Cię widywać, nie chcę Cię znać. Ale tęsknię, cholernie tęsknię.

zazwyczaj nie przeklinam i nie robię... teksty

bella465655 dodano: 7 listopada 2013

zazwyczaj nie przeklinam i nie robię zamieszania. zazwyczaj w milczeniu znoszę twe gorzkie słowa. zazwyczaj się nie stawiam i jestem grzeczna. lecz dziś zrobię wyjątek od zazwyczaj .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV