głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bella465655 Tylko wtedy będziemy umieli dobrze przeżyć życie gdy doświadczymy na własnej skórze jak się żyć nie powinno I to było bardziej niż pewne że to wszystko jebnie.

bella465655

bella465655.moblo.pl
Tylko wtedy będziemy umieli dobrze przeżyć życie gdy doświadczymy na własnej skórze jak się żyć nie powinno
Tylko wtedy będziemy umieli dobrze... teksty

bella465655 dodano: 31 lipca 2013

Tylko wtedy będziemy umieli dobrze przeżyć życie, gdy doświadczymy na własnej skórze, jak się żyć nie powinno

I to było bardziej niż pewne  że... teksty

bella465655 dodano: 31 lipca 2013

I to było bardziej niż pewne, że to wszystko jebnie. I jebło. A ja runęłam razem z tym. Spadłam w otchłań i nie potrafię się odnaleźć. Nie umiem się po tym wszystkim podnieść. I obawiam się, że sama sobie już nie poradzę tak jak dawniej. Bo jest trudniej niż było

najgorsze są momenty  gdy zostaję... teksty

bella465655 dodano: 31 lipca 2013

najgorsze są momenty, gdy zostaję sama ze sobą, gdy nocą nie mogę zasnąć, bo myśli kłębiące się w głowie stają się natrętne jak nigdy. nie mam jak się bronić, jak uciec. osaczona, w końcu poddaje się i pękają wszystkie bariery. każdy kawałek ciała wypełniony tęsknotą zaczyna uwierać, każde miejsce, które niegdyś dotykałeś, parzy niemiłosiernie. a serce? najpierw zaczyna walić jak oszalałe, próbuje wyrwać się z więzienia, które samo sobie stworzyła, a na końcu, gdy widzi, że nie ma szans, że jest na przegranej pozycji, po prostu się zatrzymuje. wtedy dociera do mnie, że ja, tak jak i ono, przegrałam. stałam się Twoją niewolnicą, będącą w stanie zrobić wszystko, by na moment mieć Cię przy sobie. ciało drży, oczy wypełnione łzami patrzą szeroko w ciemność i słyszę jedynie głośne dyszenie. umieram od środka, kolejny raz z kolei.

!Moje życie zostaw w spokoju  za... teksty

bella465655 dodano: 30 lipca 2013

!Moje życie zostaw w spokoju, za swoje uderz się w twarz.!

!Cze­kać uczy­my się zwyk­le... teksty

bella465655 dodano: 30 lipca 2013

!Cze­kać uczy­my się zwyk­le do­piero wte­dy, kiedy nie ma­my już na co czekać.!

1.Trudno jej kochać za dwoje.Ona... teksty

bella465655 dodano: 22 lipca 2013

1.Trudno jej kochać za dwoje.Ona dochodzi od zmysłów,wariuje bez Ciebie.

2.Upiję się do nieprzytomności i... teksty

bella465655 dodano: 22 lipca 2013

2.Upiję się do nieprzytomności i zadzwonię do Ciebie . Wyznam Ci miłość przez telefon , a Ty weźmiesz to całkiem serio . Na drugi dzień zapytasz co u mnie kochanie , a ja z uśmiechem na twarzy powiem Ci , że robiłam sobie jaja . Zobaczysz jak to boli ..

Pchnął mnie na łóżko z taką... teksty

bella465655 dodano: 21 lipca 2013

Pchnął mnie na łóżko z taką siłą, że poczułam pod kręgosłupem twardość podłogi. Przyciągnęłam go do siebie i zaczęłam całować z taką namiętnością jakby od tego zależały losy świata. Kolejne warstwy ubrań padały obok nas, a jedyne co widziałam to grę mięśni jego ciała,spojrzenie, które mówiło, że każda komórka jego ciała mnie w tej chwili pożąda. Miałam tak samo. Nie wiem sama czy to był seks, czy pierwszy krok do nieba. Nie wiem czy to była miłość czy zwykły wybuch gorąca. Wiem tylko, że ślady po moich paznokciach na jego plecach długo nie dadzą mu zapomnieć jak spalał się w mojej rozkoszy. Miałam czerwone policzki, nie od wstydu, a od tego nagłego wybuchu uczucia. Potem paliliśmy papierosy. Fajkę zgasiłam na jego sercu, już zawsze będzie nosił moje znamię.

kochanie  spójrz. płaczę cicho... teksty

bella465655 dodano: 16 lipca 2013

kochanie, spójrz. płaczę cicho każdej nocy do poduszki. siadam przy oknie - wspominam to, co było. zamykam oczy, ale jeszcze nie umieram. wstaję rano, nakładam sztuczny uśmiech i walczę o następny dzień, próbuję. już dawno umarłam od smutku, od łez, od tęsknoty i braku Ciebie. wszystko tak szybko skończyło się przez kilka głupich kłamstw, Twoich kłamstw. mojego bólu nie zaznasz, zostawiłeś mnie - odszedłeś, zostałam sama. przecież jest wszystko dobrze, oddycham tak jak chciałeś. czy teraz widzisz jak bardzo mnie zmieniłeś raniąc ?

Dla faceta chcę być jak dobry... teksty

bella465655 dodano: 16 lipca 2013

Dla faceta chcę być jak dobry kumpel. Chcę siedzieć z nim wieczorami przed telewizorem oglądać mecz. Chcę z nim grać w fifę i te wszystkie gry na x-boxie. Chcę z nim robić najbardziej głupie rzeczy na świecie. Chcę się z nim wyzywać i kłócić, a po chwili godzić bez słowa i nie pamiętać o tym. Chcę nawet tego, żeby nieustannie się ze mnie śmiał i żebym mogła mu tak samo cisnąć. Chcę człowieka, z którym będę mogła wszystko. Nie chcę się na niego obrażać, stroić bezpodstawnych fochów. Nie potrzebuję romantycznych kolacji przy świecach. Romantyczne wieczory mogę spędzać z nim siedząc kilka godzin na masce samochodu, wpatrując się w gwiazdy i popijając wino z butelki.Potem na kilka minut chce włożyć najpiękniejszą sukienkę jaką mam, rozpuścić włosy i być idealną księżniczką. Ale najważniejsze masz być moim kumplem .

zakryłam twarz rękoma  osłaniając... teksty

bella465655 dodano: 12 lipca 2013

zakryłam twarz rękoma, osłaniając się przed Jego kolejnym wybuchem. miewał czasem ataki nagłej złości, głównie powodowane ślepą zazdrością. - To nie tak jak myślisz, jest tylko moim kolegą ! - Tak, a kiedy mnie nie ma pewnie pieprzysz się z nim po kątach ! - krzyknął mi w twarz, zadając kolejny cios. zwinęłam się z bólu, dławiąc własnym szlochem. - Nic nie rozumiesz ! Tylko rozmawialiśmy ! Tylko ciebie kocham ... - mówiłam zachrypniętym, drżącym głosem. - Myślisz, że ci uwierzę ? Ty mała dziwko ! - warknął po czym rzucił mnie na podłogę. przeleciałam przez pokój, potrącając stolik. wazon spadł tłukąc się na tysiące kawałków. - Ja nie... - zaczęłam, ale już stał nade mną. - Nigdy więcej nie zbliżaj się do żadnego faceta, bo pożałujesz, wstrętna suko ! Jesteś tylko moja ! - wrzasnął, po czym łapiąc za włosy uderzył moją głową o podłogę. usłyszałam jeszcze trzask drzwi wejściowych. straciłam przytomność.

Jesteś idiotą jeśli zrywasz z... teksty

bella465655 dodano: 26 grudnia 2012

Jesteś idiotą,jeśli zrywasz z dziewczyną,dla której znaczysz wszystko,tylko po to,żeby zabawić się z panną,która poleci na każdego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV