głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bella465655 nie chcę grzecznego i porządnego chłopaka który będzie mnie zajebiście mocno kochał do śmierci będzie o mnie dbał i kupował drogie prezenty. moją przyszłość wyo

bella465655

bella465655.moblo.pl
nie chcę grzecznego i porządnego chłopaka który będzie mnie zajebiście mocno kochał do śmierci będzie o mnie dbał i kupował drogie prezenty. moją przyszłość wyobrażam s
nie chcę grzecznego i porządnego... teksty

bella465655 dodano: 17 sierpnia 2013

nie chcę grzecznego i porządnego chłopaka, który będzie mnie zajebiście mocno kochał do śmierci, będzie o mnie dbał i kupował drogie prezenty. moją przyszłość wyobrażam sobie wyłącznie przy Tobie, wszystko ciągle pod znakiem zapytania, każde spotkanie. będziemy się pieprzyć co noc, a najdroższym prezentem jaki od Ciebie dostanę będzie przywieszka na rzemyku. dziwne, ale właśnie tego pragnę. nie jestem materialistką, nie kręci mnie również Twoje cwaniakowanie. a jednak zostawię wszystko, by za dziesięć lat stanąć z Tobą na ślubnym kobiercu. a to dlatego, że darzę Cię takim dziwnym uczuciem, ogarniasz?

Wiem jak to jest stracić wiarę w... teksty

bella465655 dodano: 15 sierpnia 2013

Wiem jak to jest stracić wiarę w życia sens..

Nie zapomniałam o Tobie  oczywiście... teksty

bella465655 dodano: 15 sierpnia 2013

Nie zapomniałam o Tobie, oczywiście, że nie! Po prostu przestałam się już oszukiwać, że moje czekanie ma jakikolwiek sens.

pociągnął ostatni raz  po czym... teksty

bella465655 dodano: 12 sierpnia 2013

pociągnął ostatni raz, po czym zgasił peta w popielniczce. dopił whiskey jednym tchem, wstał i udał sie w stronę drzwi. wychodząc dodał ‚ nie umiem kochać, przepraszam ‚ , po czym zabrał kurtkę z wieszaka i wyszedł, zamykając bez pytania pewien rozdział mojego życia.

 pij  pij  będziesz łatwiejsza. ja... teksty

bella465655 dodano: 11 sierpnia 2013

-pij, pij, będziesz łatwiejsza.-ja jestem łatwa, to Ty jesteś ciotą.

nocami wyobrażam sobię jak to... teksty

bella465655 dodano: 11 sierpnia 2013

nocami wyobrażam sobię jak to będzie gdy przyjdę ze swoim nowym chłopakiem na osiedle i was sobie przedstawie . zupełnie mnie nie poznasz . będę szczęśliwa z innym . i będę seksowna . moje oczy nie będą wiecznie czerwone od płaczu , włosy będą starannie ułożone , założe te czerwone szpilki które tak kochałeś i ciuchy w których mnie uwielbiałeś. zrobię taki makijaż jakiego jeszcze nie miałam . a ty będziesz mógł tylko patrzeć

Wyciągnęła z plecaka wódke i... teksty

bella465655 dodano: 11 sierpnia 2013

Wyciągnęła z plecaka wódke i wspominając chwile spędzone z nim upijała się..Wzięła w garść opakowanie tabletek nasennych i połykając po kilka popijała alkoholem..Robiła się coraz bardziej senna i jeszcze wyjęła z plecaka żyletke.Rozpakowała ją i przyłożyła do ręki.Trzęsąc się przydusiła ją mocno i pociągnęła wzdłuż.,po czym mdlejąc osunęła się na ziemie.Nie było już odwrotu..Po woli odchodziła w strone światła…Jednak Bóg nadal walczył o jej życie..Dochodziła Późna godzina,była nieprzytomna,ale jeszcze oddychała.Oddech był coraz słabszy i z każdą minutą ustawał..Już nic nie czuła,czekała na przejście w krainę umarłych….

Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

bella465655 dodano: 8 sierpnia 2013

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję . Zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha . Niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc si…ę z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje . Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku . Nie , Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną , lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję . Nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku . Nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie . Nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno ‚ kocham Cię mała ‚ jestem skłonna oddać Ci cały swój świat .

 w każdą noc  zanim kładę swoje... teksty

bella465655 dodano: 6 sierpnia 2013

*w każdą noc, zanim kładę swoje zmęczone ciało do łóżka, podchodzę do okna i gapię się w księżyc. przypominam sobie chwile, kiedy byłam najszczęśliwszą osobą na świecie i wypuszczam z oczu łzy. zatracam się w myślach o Tobie, a gdy już kończę, szeptam do księżyca słowo ‚dobranoc’, z nadzieją, że usłyszysz je mimo tych tysięcy kilometrów.

 Godzina 02:43 – leże w łóżku... teksty

bella465655 dodano: 6 sierpnia 2013

*Godzina 02:43 – leże w łóżku, gapiąc się w biały sufit. W uszach mam słuchawki z których lecą piosenki Hope, Birdy i kilka innych smutnych wykonań. Zerkam na świecące za oknem latarnie, które z czasem powoli gasną. Za oknem słychać ciche szczekanie przestraszonego psa i wiatr który wieje. Zamykam oczy, widzę jego, widzę nas, w objęciach, zakochanych, wpatrywujących się w naszę oczy. Otwieram oczy i nagle wszystko znika, a w myślach nadal on.

 z wszystkich słów  jakie... teksty

bella465655 dodano: 6 sierpnia 2013

*z wszystkich słów, jakie powiedział mi w ciągu tych miesięcy nie potrafiłam zapomnieć o Jego marzeniach, którejś nocy, jakby nieobecnie, szeptanych w mrok. wyznania, historie, gdzieś zniknęły, zepchnięte na samo dno serca. marzenia miały natomiast jakąś obcą siłę. Jego nieśmiałe wizje o naszej wspólnej przyszłości, o rodzinie, którą stworzymy, o domu, wywoływały momentalne łzy wypchnięte świadomością, że o ile poznał miłość, perfekcyjną przyjaźń, poukładał wartości – tego nie spróbuje nigdy.

 A więc może zaczne od tego że to... teksty

bella465655 dodano: 6 sierpnia 2013

*A więc może zaczne od tego że to moje ostatnie słowa skierowane do Ciebie. Pokochałam twoją rodzine i to bardzo.Z Twojej mamy jest wspaniała kobieta.Zawsze gdy przychodziłam witała mnie bardzo miło i ciepło nie to co u mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV