głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bella465655 Jak myślisz ile jej potrzeba kieliszków by wyznać mu to co naprawdę czuje? Popatrz na nią. Widzisz jak co 3 sekundy zerka na niego jednocześnie przygryzając do

bella465655

bella465655.moblo.pl
Jak myślisz ile jej potrzeba kieliszków by wyznać mu to co naprawdę czuje? Popatrz na nią. Widzisz jak co 3 sekundy zerka na niego jednocześnie przygryzając dolną
  Jak myślisz ile jej potrzeba... teksty

bella465655 dodano: 5 sierpnia 2013

***Jak myślisz, ile jej potrzeba kieliszków by wyznać mu to co naprawdę czuje? Popatrz na nią. Widzisz jak co 3 sekundy zerka na niego, jednocześnie przygryzając dolną wargę? Spójrz na jej ręce. Trzęsą się niemiłosiernie co? A teraz zobacz co robi jak go mija. Zakłada kosmyk włosów za ucho. Ona jest zakochana na bank. To widać. Przypatrz się jej oczom, takie żywe, rozpalone, takie… zakochane. Ciekawe czy zdobędzie się na odwagę, kiedykolwiek.

 Jeśli uważasz że jeszcze... teksty

bella465655 dodano: 5 sierpnia 2013

**Jeśli uważasz, że jeszcze wszystko da się zmienić, to jesteś cholernie słaba. Krzykiem nie sprawisz, że zmienisz Jego uczucia, łzami nie przekonasz Go do powrotu, umierając nie spowodujesz, że Jego dłoń będzie ściskała Twoją… Niczego nie jesteś w stanie uratować.

 brakuje mi jednego słowa by... teksty

bella465655 dodano: 5 sierpnia 2013

*brakuje mi jednego słowa, by wszystko to, co wydarzyło się do tej pory dotknęło mnie od wewnątrz, bym już była pewna, że chciałeś odejść, że od dawna to planowałeś, potrzebuje jednego „odchodzę” bym mogła w pełni uwierzyć, że więcej nie wrócisz, musisz wypowiedzieć jedne „żegnaj” by fakt, że zabawiłeś się mną w końcu do mnie dotarł.

 Zamiast ‚lekcja’ – Twoje... teksty

bella465655 dodano: 5 sierpnia 2013

**Zamiast ‚lekcja’ – Twoje imię. Data zawsze ta sama – nasze rozstanie. W temacie krótkie ‚Wróć’ i tak co 45 min. To już 3 korektor w tym roku, wiesz?

 Blizny po szczęściu goją się... teksty

bella465655 dodano: 5 sierpnia 2013

*Blizny po szczęściu goją się najdłużej.

 A kiedy za mną zatęsknisz... teksty

bella465655 dodano: 5 sierpnia 2013

*A kiedy za mną zatęsknisz pamiętaj, że pozwoliłeś mi odejść.

Nie zasłużył na to aby wiedzieć... teksty

bella465655 dodano: 5 sierpnia 2013

Nie zasłużył na to, aby wiedzieć, że go kocham.

Kochaj mnie!  Co?  Tak żebyś... teksty

bella465655 dodano: 3 sierpnia 2013

Kochaj mnie! - Co? - Tak, żebyś nie spał w nocy, zastanawiając się czy ja aby na pewno śpię sama. Żebyś skręcał się z zazdrości, widząc mój uśmiech skierowany do innego chłopaka. Żebyś czuł ... nie, nie radość. Radość, to za mało powiedziane. Niewysłowioną ekstazę widząc moje oczy patrzące w Twoją stronę. No, kochaj tak.

 ...nie chciała się od nikogo... teksty

bella465655 dodano: 31 lipca 2013

"...nie chciała się od nikogo uzależniać. Zawsze sama się troszczyła o siebie, nie chciała nikogo potrzebować, nie chciała, by ktoś potrzebował jej. Zawsze sprawdzała się we wszystkim, czego próbowała, zawsze była błyskotliwa i szybko się uczyła. Jedyną rzeczą, w jakiej nie okazała się dobra, była miłość..."

Ciągle narzekasz. Chciałbyś żeby... teksty

bella465655 dodano: 31 lipca 2013

Ciągle narzekasz. Chciałbyś żeby było inaczej, ale nie robisz nic, by tak się stało. Często coś Ci nie pasuje. I codziennie pojawia się jakaś drobnostka, która Ci przeszkadza. Masz nadzieję, że czas coś zmieni i jutro będzie lepiej. Ale każde następne jutro staje się irytujące. Nic Ci nie wychodzi. Ludzie się czepiają. Stwarzasz kłótnie. Wszystko się sypie. Zaczynasz krzyczeć. Wątpisz we wszystko. Dla Ciebie nic już nie ma znaczenia. Krwawisz. Pijesz. Upadasz. I tak codziennie, już od jakiegoś czasu. Bo wszystko jest do bani, prawda? Zatrzymaj się choć na chwilę, usiądź i odpowiedz na jedno ważne pytanie: po co żyjesz?

Momentami mam wrażenie jakby to... teksty

bella465655 dodano: 31 lipca 2013

Momentami mam wrażenie jakby to wszystko było grą, polegającą na sprawdzaniu na wzajem kto bardziej jest od kogo zależny, kto bardziej komu zagra na nerwach, kto w kim wzbudzi zazdrość, kto kogo bardziej zrani. To wszystko poszło w złym kierunku i jeśli nie zawróci teraz, zaraz to po prostu musi się skończyć RAZ NA ZAWSZE

Wszyscy chcemy dorosnąć. Za... teksty

bella465655 dodano: 31 lipca 2013

Wszyscy chcemy dorosnąć. Za wszelką cenę. Skorzystać z każdej możliwości. Żyć. Więc staramy się wydostać z gniazda. Nie myślimy o tym, że na zewnątrz jest zimno. Lodowato. Dorośnięcie oznacza czasem zostawienie kogoś za sobą. I kiedy w końcu staniemy na własnych nogach, jesteśmy sami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV