głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
beforedawn Wszystko co pamiętam to twoje piepszone puste słowa . Pierdole Cie!! odważ się jebać miłość która budowałem od podstaw. Unikat Uśmiecham się przez łzy nawet gdy

beforedawn

beforedawn.moblo.pl
Wszystko co pamiętam to twoje piepszone puste słowa .
Wszystko co pamiętam to twoje... teksty

beforedawn dodano: 25 luty 2013

Wszystko co pamiętam to twoje piepszone puste słowa .

Pierdole Cie!! teksty

beforedawn dodano: 25 luty 2013

Pierdole Cie!!

 odważ się   jebać miłość... teksty

beforedawn dodano: 25 luty 2013

"odważ się jebać miłość która budowałem od podstaw."/ Unikat

 Uśmiecham się przez łzy nawet gdy... teksty

beforedawn dodano: 25 luty 2013

"Uśmiecham się przez łzy nawet gdy mnie to boli, nie obchodzi mnie co myślisz robię to z własnej woli."/Unikat

Do czasu żyłam pod tą kopułą... teksty

beforedawn dodano: 25 luty 2013

Do czasu żyłam pod tą kopułą naiwności, która pozwalała mi myśleć że życie jest piękne a ludzie dobrzy, że zle zakończenia się nie zdarzają a prawdziła miłość na zawsze istnieje.

Ktoś kiedyś powiedział że... teksty

beforedawn dodano: 25 luty 2013

Ktoś kiedyś powiedział że nadzieja umiera ostatnia- tak więc moja umarła właśnie w tamtej chwili.

To niewiarygodne jak czas i... teksty

beforedawn dodano: 25 luty 2013

To niewiarygodne jak czas i odległość potrafi poróżnić ludzi.

To było jak przedstawienie które... teksty

beforedawn dodano: 25 luty 2013

To było jak przedstawienie które właśnie się skończyło a napisy końcowe wyryły się w mojej pamięci.

 3 Zawsze próbowała go wspierać w... teksty

beforedawn dodano: 18 luty 2013

[3]Zawsze próbowała go wspierać w chorobie, nie chciała nigdy żeby pomyślał że robi coś z litości do niego. Bo kochała go pomimo choroby była świadoma tego że będzie cięszko, ale pokochała go za to że był sobą za jego poczucie humoru za charakter. Nigdy nie pomyślała o nim że jest jej szkoda i dlatego chce z nim być. Chciała go wspierać ale przede wszystkim chciała żeby żył normalnym życiem , żeby czuł, że jest dla niej kimś normalnym, normalnym człowiekiem bo tak też go traktowała. Odezwał się, powiedział że musi wszystko przemyśleć. Spytała go czy ją jeszcze Kocha. On milczał. Dla niej w tamtej chwili stanął czas, łzy popłynęły bała się najgorszego, bała się że powie jej że już jej nie chce, że to Koniec. Wiedziała że nie poradzi sobie bez niego, prosiła Boga w duszy żeby nie zabierał jej Go. Błagała by nie zabierał jej szczęścia. Lecz dostała szczęście na chwile która przeminęła a wraz z nią i Ona.

 2 Lecz podeszła spokojnie... teksty

beforedawn dodano: 18 luty 2013

[2]Lecz podeszła spokojnie, pocałowała go i przytuliła. Nie martwiła sie tym co powiedzieć wiedziała że może być przy nim sobą wszystkie obawy które miała wcześniej znikły w chwili, gdy uśmiechnął się do niej a ona kochała ten uśmiech najmocniej na świecie. Chciała żeby był szczęśliwy. Każda chwila z nim jego bliskość upewniała ją w miłości do niego. Przy nim poczuła się wyjątkowa poczuła czym jest prawdziwa miłość chodź często zdawało jej się że kogoś kocha to teraz wiedziała że to nie była miłość to były zwykłe zauroczenia. Dopiero przy nim poczuła miłość. Jednak jedna noc jeden wieczór zmienił wszystko . Nie widziała co się dzieję bała się że może zrobiła coś źle. Godziny mijały, dni, noce on milczał. Tak bardzo brakowało jej ich nocnych rozmów tych dwóch prostych słów- Kocham Cie. Czuła się sama, niepotrzebna. Zastanawiała się czy On jej jeszcze pragnie, czy mówiąc kocham mówił prawdę. Bała się że On pomyśli że Jej miłość jest udawana że jest z litości.

 1 Był wszystkim czego chciała... teksty

beforedawn dodano: 18 luty 2013

[1]Był wszystkim czego chciała, pokochała go jak nikogo innego. Chodź ich początki były trudne chodź zraniła go bardzo to zrozumiala ze jest najważniejszy. Próbowała wszystko naprawić codziennie patrzyła mu oczy i widziała w nich ból który mu zadała. Lecz nie poddawała się, płakała po cichu, gdy nikt nie widział bo bolało ją serce. Lecz trwała w tym walczyła o niego każdego dnia chodź widziała obojetność w jego glosie i oczach . Walczyła aż wkońcu usłyszała od niego że ją kocha że wybaczył jej wszystko. Ten dzień był najwspanialszym dniem jej życia. Tak bardzo była szczęśliwa że może go mieć blisko siebie że jest, rozmawia z nią. Spotkali się. Nie wiedziała jak ma sie zachować co mówić jakby miało to być ich pierwsze spotkanie. Lecz gdy tylko go zobaczyła poczuła ciepło na sercu którego nie czuła od tak dawna pomyślała- jak mogła być tak głupia żeby go zranić. Miała ochotę pobiec do niego jak najszybciej rzucić się na niego i trać w tej chwili przez resztę życia.

Pierwsza miłość zostaje w... teksty

beforedawn dodano: 9 grudnia 2012

Pierwsza miłość zostaje w człowieku na zawsze. Kiedy bedziesz z kims innym tak gdzie byliscie wy bedzie to pamietac kiedy czas wymarze zle wspomnienia zatesknisz za tym co bylo bo ta pierwsza milosc zostaje z toba na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV