głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bansujdziwko Nie zależy mi czy podjarasz się tym co napiszę powiem przekażę nawinę do siatki to nie wariatki z klatki co śpiewałaś za czasów podstawówki ja pamiętam te czasy

bansujdziwko

bansujdziwko.moblo.pl
Nie zależy mi czy podjarasz się tym co napiszę powiem przekażę nawinę do siatki to nie wariatki z klatki co śpiewałaś za czasów podstawówki ja pamiętam te czasy a
Nie zależy mi czy podjarasz się tym... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

Nie zależy mi czy podjarasz się tym co napiszę, powiem, przekażę, nawinę do siatki, to nie wariatki z klatki, co śpiewałaś za czasów podstawówki, ja pamiętam te czasy, ale ja nie nosiłam kasy dla szpanu, nie kupywałam przyjaciół dla lansu, miałam ich i tyle, dziś potrzebne Ci nowe szpile, na kazdy dzień tygodnia, to jest zbrodnia, zniszczyć człowika reklamami, co się dzieje z tymi dziewczynami.

Przezwała bym tą kurewkę  ale po... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

Przezwała bym tą kurewkę, ale po co na żyłę nasilac krewkę? Nie warta jakiej kolwiek reakcji, czas by cieszyć sie z wakacji, nie żyć tym co ktoś ci proponuje, żyć tym co serce dyktuje.

Czuje klimat wakacji .   Nocnych... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

Czuje klimat wakacji . Nocnych libacji . Wracam nad ranem do domu wzrok i mina matki , mówią same za siebie . Znowu kazanie ? , ej mnie to jebie ..`/czarna

Oddalam się od tych bliskich  nie... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

Oddalam się od tych bliskich, nie chcę znowu pękniętego serca sklejać najtańszym klejem, który dostałam w prezencie od Boga, wolę te kłody od wrogów, wolę stać na baczność i omijac ten tor przeszkud, by być szczęśliwą, po co się kurwa męczyć, i tak zawszę będzie Cię strach dręczyć.

Na krzyczysz na mnie? Krzyknę z... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

Na krzyczysz na mnie? Krzyknę z basem byś zrozumiał że żyje z hałasem, gdzie jestem tam głośno będzie, cisza nie moim sprzymieżeńcem chociaż czasem warto wypić w ciszy za tych w piachu, pomodlić się od czasu do czasu, by żyło się lepiej tak bez kwasu.

wlatuję do pokoju oknem w pelerynie... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

wlatuję do pokoju oknem w pelerynie kłamstwa wylatuję drzwiami, po co zadawać się z takimi chamami? Teraz codziennoś nie wygląda na piciu, paleniu, pyskowaniu, przypierdalaniu Ci, wygląda o tak , długopis / kartaka, wódka, muzyka, basy i takie są dzisiejsze moje osobiste czasy, wypierdalaj do pracy, mała.

Poświęcam się całkowicie pisaniu... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

Poświęcam się całkowicie pisaniu, pisaniu, pisaniu, sraniu, wpierdalaniu, olewaniu, inne fora skreślam gdyż za dużo się poświęcam, chcę traktować pisanie poważnie, bo ono nie zostawi mnie gdy się zacznie moj gorszy tydzień/miesiąc.

Marzenia te najskrytsze  zamieszkać... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

Marzenia te najskrytsze, zamieszkać na jamajce tamten klimat odpowiada mojej zajawce, kultura sama pogoda w sobie kusi mnie jak diabeł, bym nie szła w niedzielę do kościoła, zbaczam od tematu, wracając do jamajki serio widzę tam siebie, ale bez Ciebie wiesz to, gdyż Ty w sfeterku popsikany palyboy'em nie masz tam przyszłości, ja w dresach i bluzce bokserce wmieszam się w tłum kolorowego życia a zarazem szatego jak to gówno w podziemnych walkach, tak mówię o tych szarych ringach o co tam chodzi, o co im chodzi, na czym polega ich powołanie.

Nie ma czasu w dziejszych czasach... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

Nie ma czasu w dziejszych czasach, wszyscy się spieszą, gonią coś czego nie potrafią określić mnianem szczęścia, sztuczna radość, zadowala ich chwilę może dwie, nie potrafię patrzeć w prost światu takiemu, chcę by wszystko było tak jak w tedy, kiedy nie znałam się na zegarku.

Wbite w to  nogę stawiam pewnie na... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

Wbite w to, nogę stawiam pewnie na Twojej ziemii przywrócę panowanie naszej chemii, mrownienia gdy usta się stykały, uśmiechu gdy oczy płakały z radości, to czasy gdy nasze serca panowały.

  Nie chciała od niego nic prócz... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

` Nie chciała od niego nic prócz bycia przy nim , ten naćpany kretyn nigdy tego nie rozkminił / Sobota .

Sprawmy by znowu ta beztroska... teksty

bansujdziwko dodano: 24 czerwca 2011

Sprawmy by znowu ta beztroska wróciła, najcenniejsze co miałam, straciłam a tego nie chciałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV