głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bananowyczips Nienawidzę każdej sekundy mojego życia bez Ciebie. To ten cholerny ból przywiódł nas w to miejsce. I wiesz już nawet nie chcę walczyć o to powietrze. 2 Zaciągam

bananowyczips

bananowyczips.moblo.pl
Nienawidzę każdej sekundy mojego życia bez Ciebie.
Nienawidzę każdej sekundy mojego... teksty

bananowyczips dodano: 7 maja 2012

Nienawidzę każdej sekundy mojego życia bez Ciebie.

To ten cholerny ból przywiódł nas... teksty

bananowyczips dodano: 7 maja 2012

To ten cholerny ból przywiódł nas w to miejsce.

I wiesz  już nawet nie chcę... teksty

bananowyczips dodano: 7 maja 2012

I wiesz, już nawet nie chcę walczyć o to powietrze.

 2  Zaciągam się po raz kolejny tym... teksty

bananowyczips dodano: 7 maja 2012

[2] Zaciągam się po raz kolejny tym chłodnym powietrzem, powieki stają się ciężkie, aż w końcu pokrywają moje brązowe oczy, które kiedyś tak kochałeś. Znów Cię widzę. Uśmiechasz się. Czuję nawet zapach tamtego wieczoru, tego ostatniego spędzonego razem. Nie przypuszczałam, że kolejnych spotkań nie będzie, że więcej nie będę mogła Cię przytulić, pocałować, albo chociaż powiedzieć "Cześć" w Twoim kierunku. Podnoszę wzrok ku niebu. I krzyczę z całych sił: Dlaczego?!

 1 Otworzyłam okno w pokoju.... teksty

bananowyczips dodano: 7 maja 2012

[1]Otworzyłam okno w pokoju. Spojrzałam na niebo. Chmury jakoś dziwnie szybko pędziły tej nocy. Niebo pokryte szarością, nie ma śladu gwiazd. Tylko Księżyc próbuje za wszelką cenę przebić się przez tą grubą warstwę ciemnego "puchu". Boję się. Znów to samo uczucie. Poczułam zimny wiatr na swojej skórze, poczułam jak to zimno przedziera się przez moje ciało, aż do mojego serca, do mojej duszy. Zamknęłam oczy. Pierwszy obraz, który ujrzałam to Twoja osoba. Twoje czarne włosy, zielone oczy, te usta. Twoje spojrzenie, które paraliżowało moje zmysły. Znów to poczułam. Dlaczego? Przecież myślałam, że już Cię nie kocham. Bo chyba tak jest. Nie kocham Cię już, zbyt wiele czasu nam umknęło, zbyt wiele niewypowiedzianych słów, za dużo straconych chwil. Zbudowaliśmy między sobą ogromny mur. Nigdy nie udało nam się go zniszczyć. On ciągle jest. Stoi niewzruszony z Twojej strony, choć z mojej jest cały poobijany od kamieni, którymi próbowałam go zniszczyć. Na marne.

Kolejna noc. Patrzę w niebo.... teksty

bananowyczips dodano: 7 maja 2012

Kolejna noc. Patrzę w niebo. Uśmiecham się, bo widzę gwiazdy, których wczoraj nie było. Jednak jestem smutna, przeraźliwie smutna, wręcz zrozpaczona. Nie umiem tego opisać dosadnie. Kieruję wzrok w stronę Księżyca. Patrzę na niego co noc. Za każdym razem jest inny, coraz piękniejszy. Okno otwarte na oścież, w pokoju jest chłodno. Ale chcę czuć ten chłód. Wciąż mam nadzieję, że przyjdziesz do mnie i przytulisz mnie, bym już nie trzęsła się z zimna. Tak, jak robiłeś to zawsze. Razem patrzyliśmy w gwiazdy. Teraz robię to sama, ale wierzę, że tam, gdzie w tym momencie jesteś, z kimkolwiek jesteś, robisz to jeszcze czasem. Pewnie nie myślisz już o mnie, chociaż nigdy nie chciałam, byś o mnie zapomniał. Jesteś z kimś innym, szczęśliwy, tak, jak kiedyś ze mną.

niestety tak się dzieje już dłuższy czas    teksty bananowyczips dodał komentarz: niestety tak się dzieje już dłuższy czas ;/ do wpisu 4 maja 2012
http:  www.youtube.com... teksty

bananowyczips dodano: 28 kwietnia 2012

Tak bardzo pragnę wrócić do... teksty

bananowyczips dodano: 25 kwietnia 2012

Tak bardzo pragnę wrócić do czasów, kiedy był dla mnie obojętny.

 Kocham Cię    nie daj się nabrać... teksty

bananowyczips dodano: 25 kwietnia 2012

"Kocham Cię" -nie daj się nabrać na te słowa, to podstęp! To pułapka, kłamstwo. To tylko chwilowe.

Bardzo często poruszają nas słowa... teksty

bananowyczips dodano: 25 kwietnia 2012

Bardzo często poruszają nas słowa, które ktoś wypowiedział niechcący. Nie o to mu w tym momencie chodziło, nie to miał na myśli, ale trafiło. I to bardzo mocno.

Na kapslu z Tymbarka przeczytała... teksty

bananowyczips dodano: 25 kwietnia 2012

Na kapslu z Tymbarka przeczytała "Zakochasz się". - Nie, dzięki. - Szepnęła do siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV