głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
banalnieniebanalna wciąz w pogoni za lepszej jakosci zyciem. Czy słowo 'kocham Cię' w 21 wieku ma jakiekolwiek znaczenie.? Czy wypowiadane przez nas tak często nie straciło swojej

banalnieniebanalna

banalnieniebanalna.moblo.pl
wciąz w pogoni za lepszej jakosci zyciem.
wciąz w pogoni za lepszej jakosci... teksty

banalnieniebanalna dodano: 11 grudnia 2010

wciąz w pogoni za lepszej jakosci zyciem.

Czy słowo 'kocham Cię' w 21 wieku... teksty

banalnieniebanalna dodano: 9 grudnia 2010

Czy słowo 'kocham Cię' w 21 wieku ma jakiekolwiek znaczenie.? Czy wypowiadane przez nas tak często nie straciło swojej wartości.? W dziejszych czasach ludzie zbyt często zaczęli używać tego słowa, po krótkiej znajomości , bez głębszego poznania ludzie uważają drugich za najlepszych przyjaciół... Kocha się kogoś, po wspólnych przejściach , po wspólnych wzlotach i upadkach , gdy się kogoś kocha mówi się mu o wszystkim , o tym czym możemy się chwalić , o tym jak dobrze idzie nam w życiu , ale i o tym jak często upadamy i nie umiemy się otrząsnąć, o naszych słabościach i o rzeczach do których sami przed sobą nie umiemy się przyznać . Z taką osobą przegadać można godziny zarówno i o wszystkim i o niczym . Nie kocha się dlatego , że ktoś dał nam drogi prezent , nie kocha się dlatego bo ktoś nam powiedział że nas 'kocha' , nie kocha się wyłącznie tylko dlatego że ktoś jest płcią przeciwną , nie kocha się za to że przez kilka godzin pośmiejemy się z naszej głupoty .

I powoli przyzwyczajam się do Twojej... teksty

banalnieniebanalna dodano: 9 grudnia 2010

I powoli przyzwyczajam się do Twojej obojętności

 Spraw  aby te rozsypane puzzle w... teksty

banalnieniebanalna dodano: 9 grudnia 2010

"Spraw, aby te rozsypane puzzle w końcu się odnalazły, stworzyły pełną mozaikę, obrazek mojego szczęścia."

 Po prostu chciała z nim być lecz... teksty

banalnieniebanalna dodano: 9 grudnia 2010

"Po prostu chciała z nim być lecz nie wiedziała dlaczego. Jak go zdobyć .. Jedyne co wiedziała to to , że - mimo wszystko - był kimś o kim dużo myślała i kimś na kim jej zależało . Lubiała czasem usiąść na swoim parapecie, wsadzić słuchawki w uszy i patrzeć w gwiazdy. Lubiała wtedy płakać i wszystko wspominać. Bo w życiu piękne są tylko chwile. Ona nigdy nie zapomni tego, za czym `tęskni` . "

Mężczyźni zawsze boją się kobiet... teksty

banalnieniebanalna dodano: 9 grudnia 2010

Mężczyźni zawsze boją się kobiet, które im mówią: Nie mogę bez ciebie żyć.

Skłamałabym  twierdząc  że o nim... teksty

banalnieniebanalna dodano: 9 grudnia 2010

Skłamałabym, twierdząc, że o nim nie myślę.Myślę.Czasami są takie dni,gdy jest w każdej godzinie,i takie godziny,gdy jest w każdej minucie.Wciąż jeszcze zdarza mi się zasypiać i budzić z jego imieniem na ustach.Często łapię się również na tym, że wypatruję jego twarzy w ulicznym tłumie.

Usiadła po turecku na kanapie i... teksty

banalnieniebanalna dodano: 9 grudnia 2010

Usiadła po turecku na kanapie i jakoś nagle zamyśliła się, spoważniała. Cała buzia jakoś jej zmierzchła. a oczy, iskrzące się aż do tej pory humorem, teraz się zamgliły . Myślała o nim ...

usiadłam dziś na ławce w parku... teksty

banalnieniebanalna dodano: 7 grudnia 2010

usiadłam dziś na ławce w parku, obok przechodzilo strasze małżeństwo. Byli w sobie tak zakochani jak młodzi nastolatkowie..meżczyzna patrzyl na nia tak samo jak wtedy gdy pierwszy raz ja zobaczyl.. to bylo cos pikenego .. nie wiedzialam jak to mam nazwać , to chyba sie nazywa prawdziwa miłość.. szkoda tylko ze w dzisiejszych czasach parwdziwa milosc nie istnieje, a ty juz na mnie nie patrzysz tak samo jak miesiąc temu , jestem tylko ciekawa jak bedzie wygladac za kilkanascie lat. / banalnieniebanalna

Bo najważniejsze  aby nigdy nie... teksty

banalnieniebanalna dodano: 6 grudnia 2010

Bo najważniejsze, aby nigdy nie rezygnować z marzeń! To one nadają sens życiu i spełniają się w najmniej spodziewanym momencie! I nieważne co się stanie ważne byś przeżył to jak najlepiej ! Czasem nie trzeba być pierwszym, aby czuć się zwycięzcą;)

nie sztuką jest uśmiechać się... teksty

banalnieniebanalna dodano: 6 grudnia 2010

nie sztuką jest uśmiechać się, gdy w życiu wszystko idzie dobrze. sztuką jest odnaleźć uśmiech, gdy nic się nie układa.

tak  to ja jestem tym gorszym... teksty

banalnieniebanalna dodano: 6 grudnia 2010

tak, to ja jestem tym gorszym dzieckiem które wychowało się na rapie. to ja jestem tym szczeniakiem który biegał z chłopakami po osiedlu. to ja jestem tą która przesiaduje na działkach i w piwnicach pijąc i drąc się w niebogłosy. to ja jestem tą która pyskuje do takiego stopnia , że kiedyś za to zgarnie. to ja jestem tą wredną i chłodną panną, do której dotrzeć potrafi tylko kilka osób. to ja gram ludziom na nerwach i mam z tego niezłe śmiechy. to ja chodzę ubrana na szeroko i w dupie mam opinie innych. to ja komentuję głośno, gdy coś mi się nie podoba. tak, to ja - ta zła i niedobra , której nie warto poznawać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV