głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Żyje bo raz się żyje teksty

banalnieniebanalna dodano: 22 grudnia 2010

Żyje bo raz się żyje

nigdy nie powiem  że nie mam nic.... teksty

banalnieniebanalna dodano: 22 grudnia 2010

nigdy nie powiem, że nie mam nic. mam rodzinę, przyjaciół, pasję i po co żyć.

Teoretycznie człowiek ma doła  a... teksty

banalnieniebanalna dodano: 21 grudnia 2010

Teoretycznie człowiek ma doła, a praktycznie nie ma nawet łopaty... / internet.

 są rzeczy  których chciałbym nie... teksty

banalnieniebanalna dodano: 21 grudnia 2010

`są rzeczy, których chciałbym nie pamiętać ale żadnej z nich nie chcę sie wyrzekać...

Powrót do domu . Ze słuchawkami w... teksty

banalnieniebanalna dodano: 21 grudnia 2010

Powrót do domu . Ze słuchawkami w uszach obserwuję każdą spływającą kroplę po szybie autobusu . Pogoda na zewnątrz współgra z tym , co dzieje się wewnątrz mnie . A ja ciągle wpatrzona , próbuję zebrać myśli , naiwnie wierząc , że w końcu dostanę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania . Do oczu zaczynają napływać mi łzy . Nie kontroluję tego . Kropla za kroplą spływa po mojej twarzy . I nie , wcale nie jest mi lepiej . Wręcz przeciwnie . Mam ochotę wykrzyczeć , jak bardzo nienawidzę życia .

Być szczęśliwą z pustką w sercu... teksty

banalnieniebanalna dodano: 21 grudnia 2010

Być szczęśliwą z pustką w sercu ? Nierealne .

Ja też jestem człowiekiem i tak... teksty

banalnieniebanalna dodano: 21 grudnia 2010

Ja też jestem człowiekiem i tak , jak każdemu z nas , życie nieraz daje mi w kość . Ale potrafię z godnością podnieść głowę i żyć ze świadomością , że czas nie stanął w miejscu , a życie toczy się dalej . Nie potrafię usiąść w kącie i z frustracją wylewać morze łez, czy też bez końca użalać się nad sobą , a potem zdać sobie sprawę , że życie uciekło mi przez palce. Podobno co nas nie zabije , to wzmocni , dlatego po każdej porażce ruszam dalej , nie oglądając się za siebie . Łatwo powiedzieć ? Łatwo to jest przegrać życie . Wybór należy do Ciebie . // ediit

A co jeśli odejdzie ? Nic . Czas nie... teksty

banalnieniebanalna dodano: 21 grudnia 2010

A co jeśli odejdzie ? Nic . Czas nie stanie w miejscu , a ja będę żyła dalej . Układanie od nowa życia całkiem nieźle mi wychodzi . Przecież nieraz zostałam sama .

lubiła Go. trochę bardziej niż... teksty

banalnieniebanalna dodano: 21 grudnia 2010

lubiła Go. trochę bardziej niż wiosnę, dużo bardziej niż kawę, bardzo bardziej niż innych.

  zbyt zajęta szczęściem  by... teksty

banalnieniebanalna dodano: 21 grudnia 2010

` zbyt zajęta szczęściem, by zwracać uwagę na smutki ; ))

Drogi Święty Mikołaju! Po pierwsze... teksty

banalnieniebanalna dodano: 20 grudnia 2010

Drogi Święty Mikołaju! Po pierwsze, wiem, ze nie spełniasz życzeń, tak samo jak dobre wróżki, spadające gwiazdy, czterolistne koniczynki, ileś-tam kropkowate biedronki i inne, różne, mniej bądź bardziej znane 'rzeczy', które według podań ludowych owe życzenia spełniają. I co to za różnica, czy napiszę do Ciebie, czy do Yeti, czy sobie wymyślę kogoś/coś jeszcze innego? Jak przecież szansa na spełnienie życzenia jest tak samo nikła... Zupełnie, jakbym sobie życzyła czegoś totalnie nierealnego, jak 15cm dłuższych nóg, albo mniejszego nosa, albo z dwa rozmiary większego biustu. Wiesz czego bym chciała? Miłości. Takiej zwykłej, szczerej, szczęśliwej i prawdziwej. Emocjonalnej i fizycznej po równo. Może to dziwne, ale mimo wszystko w nią wierzę. Bo przecież nie wolno czegoś przekreślać tylko dlatego, że nas nie spotkało./sylabaa

 Opowiedz mi coś o sobie...     Mam... teksty

banalnieniebanalna dodano: 19 grudnia 2010

-Opowiedz mi coś o sobie... -Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że kiedyś to ona wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie... A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu... Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama... Tylko ludzie czasem O mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV