głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
axelflex Lubisz to mało Ci po całych nocach to Ci się podoba to pełna swoboda. Lubisz robić to na co przyjdzie Ci ochota dziś wygodna moda jest na luźny układ tak trafia

axelflex

axelflex.moblo.pl
Lubisz to mało Ci po całych nocach to Ci się podoba to pełna swoboda. Lubisz robić to na co przyjdzie Ci ochota dziś wygodna moda jest na luźny układ tak tr
Lubisz to  mało Ci po całych nocach... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Lubisz to, mało Ci po całych nocach, to Ci się podoba, to pełna swoboda. Lubisz robić to, na co przyjdzie Ci ochota, dziś wygodna moda jest na luźny układ, tak, trafiasz w gusta, hardcore - zrób tak, jak hardcore to hardcore, inaczej rozpusta. Lubisz to, widzę to po oczach

Wkurwia Cię dzień  lubisz noc... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Wkurwia Cię dzień, lubisz noc, jebać sen, kochasz moc, jaką ci daje tylko seks, kiedy inni to widzą. Lubisz czuć, że Twoje cycki przyciągają cudzy wzrok, coś, co dla innych jest drogą, to dla Ciebie jeden krok. Masz sos, masz kwit, masz chęć wydać go, po prostu Ty lubisz hardcore, nieważne co inni myślą.

Zrobię  co zechcesz  bierz czego... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Zrobię, co zechcesz, bierz czego potrzebujesz, jako jedyna wysłuchasz mnie i zrozumiesz.

Ej mała  co się stało? Chodź  to... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Ej mała, co się stało? Chodź, to Cię przytulę, oddaj mi swoje łzy, a ja zabiore Tobie smutek. Zostań proszę, pragnę się Tobą opiekować, choć dzieli Nas wszystko, chcę nadal próbować. Ej, zobacz, jak mi na Tobie bardzo zależy, a kolejne ust milczenie wciąż mnie peszy. Chcę wyłączności, ale się nie da, szkoda, a między Nami jest kilkuminutowy romans.

Znowu przeliczyłeś siły na zamiary... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Znowu przeliczyłeś siły na zamiary, wziąłeś za duży ciężar na plegary. Naważyłeś piwa, którego nie umiesz wypić stary. Powiedz wreszcie 'nie' sam błaznom, powiedz wreszcie 'nie' samemu sobie, weź się ogarnij człowiek!

Twoje serce krwawi ? A więc masz... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Twoje serce krwawi ? A więc masz nauczkę Kiedy moje krwawiło Ty to miałaś w dupie Nigdy więcej nie pozwolę mydlić sobie tak oczu Zepsułaś to jak mogłaś w każdy możliwy sposób Chce normalnie żyć , zacząć wszystko pomału W głębi serca nadal kocham ale nie miej do mnie żalu

Tu prócz garstki przyjaciół same... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Tu prócz garstki przyjaciół same fałszywe pyski, które będą z Tobą, jeśli będą z tego zyski.

Póki co mogę tylko wierzyć  że... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Póki co mogę tylko wierzyć, że robię słusznie, choć z tą wiarą w tą słuszność, to u mnie różnie.

Tak  była zima  który rok już... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Tak, była zima, który rok już nieważne, setki miłych wspomnień, tysiące pięknych wrażeń. Chciałam zaczarować świat, bo byłam najszczęśliwsza, miałam taką moc, że wszystko mogłam zniszczyć. Życie ułożyło się dokładnie tak jak chciałam, wtedy zrozumiałam, że nic nie zmarnowałam. Z dnia na dzień sen upiększał to całe moje szczęście, pięknymi marzeniami było zapełnione serce.

Z jednym większym krokiem mógłbym... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Z jednym większym krokiem mógłbym Ciebie zabić, przecież do perfekcji nauczyliśmy już siebie ranić. Dziś wychodzę coraz częściej na szluga i nie myślę, przekonałem się, że serce nie sługa.

jeśli szczęście ma mi dać ktoś... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

jeśli szczęście ma mi dać ktoś inny, to go nie chcę

Z Nią chcę mieć wspólną kuchnię... teksty

axelflex dodano: 16 listopada 2014

Z Nią chcę mieć wspólną kuchnię, psa i telewizor i czuć jej bliskość obok, gdy mrok za szybą, chcę powiedzieć jej tak dużo i jeszcze więcej, albo nie mówić nic, bo nie wiem, co mam powiedzieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV