głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
antra to straszne gdy osoba którą kochasz nie może ci nawet spojrzeć w oczy bo wie że powinna cię kochać a jednak czuje to coś do kogo innego. czuję się dziwnie na ty

antra

antra.moblo.pl
to straszne gdy osoba którą kochasz nie może ci nawet spojrzeć w oczy bo wie że powinna cię kochać a jednak czuje to coś do kogo innego.
to straszne  gdy osoba którą... teksty

antra dodano: 14 luty 2012

to straszne, gdy osoba którą kochasz nie może ci nawet spojrzeć w oczy, bo wie, że powinna cię kochać, a jednak czuje to coś do kogo innego.

czuję się dziwnie na tym świecie... teksty

antra dodano: 14 luty 2012

czuję się dziwnie na tym świecie, w tym małym mieście, gdzie bycie innym uważane jest za zło. ludzie wytykają ,mnie palcami bo kocham dziewczynę. wszystko się zmieniło odkąd powiedziałam, że ją kocham. cało moje życie wywróciło się do góry nogami, dlatego, że KOCHAM DZIEWCZYNĘ! to okropne, że inność jest uważana za coś złego. przecież to nie moja wina, że kocham jej oczy, uśmiech,usta, głos.. że kocham ją całą!

zraniłam każdą osobę  którą... teksty

antra dodano: 13 luty 2012

zraniłam każdą osobę, którą kochałam.. nie mogę pozwolić na to bym zraniła i ciebie, więc odejdź.

boję się z tobą być. tak idealnie... teksty

antra dodano: 13 luty 2012

boję się z tobą być. tak idealnie mówisz o miłości. idealnie ubierasz uczucia w słowa, mówisz tak prawdziwie, tak szczerze. nie mogę z tobą być. nie, to wcale nie przez to, że jesteś tak idealny. to przeze mnie. tak często ranię ludzi, że boję się tego, że mogłabym zranić i ciebie, a tego nie wybaczyłabym sobie do końca życia.

kocham mojego faceta  ale to w niej... teksty

antra dodano: 13 luty 2012

kocham mojego faceta, ale to w niej jestem zakochana..

zawieszam jak coś kochane... teksty

antra dodano: 13 stycznia 2012

zawieszam jak coś kochane moblowiczki:) muszę przemyśleć parę spraw itd. wrócę może za miesiąc, może za kilka dni. jeszcze zobaczę.

JA PIERDOLE  ZAKOCHAŁAM SIE  x teksty

antra dodano: 10 stycznia 2012

JA PIERDOLE, ZAKOCHAŁAM SIE ;x

kłócimy się o same drobiazgi  typu... teksty

antra dodano: 8 stycznia 2012

kłócimy się o same drobiazgi, typu; dlaczego kupiłam czekoladę malinową, a nie truskawkową. ale to dobrze, że tylko o takie coś się kłócimy. to znaczy, że nie mamy większych problemów do kłótni, jak smak czekolady.

mówisz  że mam rzucić palenie. że... teksty

antra dodano: 6 stycznia 2012

mówisz, że mam rzucić palenie. że wtedy znajdziesz mi inną rzecz, którą polubię tak samo jak palenie. nie wiesz tylko, że lubię palić po.;>

 jestem zimną suką lubiącą seks... teksty

antra dodano: 6 stycznia 2012

`jestem zimną suką lubiącą seks bez zobowiązań, drogie whisky i dobre papierosy. jestem zimną suką, tylko wtedy, gdy go nie widzę.

podobno ludzie  którzy mają... teksty

antra dodano: 2 stycznia 2012

podobno ludzie, którzy mają łaskotki, są dobrymi kochankami. z moją ilością miejsc, gdzie je mam, to chyba muszę być zajebistą kochanką:D

tak  jestem tchórzem!  podcinam... teksty

antra dodano: 1 stycznia 2012

tak, jestem tchórzem!; podcinam sobie żyły, faszeruję się tabletkami nasennymi, miewam myśli samobójcze.. tak! jestem tchórzem! tchórzem, który nie potrafi wytrzymać miłości do niego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV