głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
antra już wiem dlaczego ostatnio tak często myślałam o naszych początkach ludzie wspominają o początkach znajomości miłości tylko wtedy gdy coś się kończy.. piękna po

antra

antra.moblo.pl
już wiem dlaczego ostatnio tak często myślałam o naszych początkach ludzie wspominają o początkach znajomości miłości tylko wtedy gdy coś się kończy..
już wiem  dlaczego ostatnio tak... teksty

antra dodano: 21 marca 2012

już wiem, dlaczego ostatnio tak często myślałam o naszych początkach- ludzie wspominają o początkach znajomości, miłości tylko wtedy, gdy coś się kończy..

piękna pogoda na najebanie się... teksty

antra dodano: 16 marca 2012

piękna pogoda na najebanie się, czyż nie?;-)

pamiętam każdą naszą rozmowę... teksty

antra dodano: 13 marca 2012

pamiętam każdą naszą rozmowę, każdy dzień który spędziliśmy razem. pamiętam gdy opowiadałeś mi, że gdy miałeś 8 lat upadłeś i rozciąłeś sobie głowę o krawężnik-dlatego ta blizna na czole. pamiętam każde twoje słowo, twój zapach, twoje ulubione slipki, twój ulubiony podkoszulek. pamiętam datę i godzinę kiedy wsiadałeś do tego przeklętego auta. pamiętam pisk opon, i głośny huk. pamiętam wszystko. a teraz stoję w twojej koszuli i płacząc patrzę się w niebo, prosząc gwiazdy by oddały mi ciebie.

to nie faceci są beznadziejni. to... teksty

antra dodano: 12 marca 2012

to nie faceci są beznadziejni. to nie oni dają nam złudne nadzieje. to my. to my-kobiety- wyobrażamy sobie za dużo, wtedy gdy oni z nami tylko rozmawiają, czy całują nas na pożegnanie w policzek. myślimy sobie, że to ten jedyny, że na pewno coś z tego będzie. a facet tak po prostu myśli sobie 'spoko kumpela.'

śmierć przychodzi tak cicho i... teksty

antra dodano: 11 marca 2012

śmierć przychodzi tak cicho i nieoczekiwanie. nikt nie słyszał dźwięku śmierci. jest jak zjebany ninja. przychodzi, zrobi rozróbę i znika.

co tam kac.. ty jesteś jeszcze... teksty

antra dodano: 10 marca 2012

co tam kac.. ty jesteś jeszcze większym mordercą bez serca.

B:  oo! jak ktoś się może... teksty

antra dodano: 10 marca 2012

B: ;oo! jak ktoś się może zmieścić w rozmiar 32!?! przecież to nawet anorektyczka nie zmieści się w te spodnie. moja jedna noga pewnie w to nie wejdzie.. J:..dopiero je mierzyłam. są dobre, kupuje;d/ rozmowa z koleżanka xd

wszystkiego najlepszego kobietky:  teksty

antra dodano: 8 marca 2012

wszystkiego najlepszego kobietky:*

idę przez życie ze łzami  pośród... teksty

antra dodano: 4 marca 2012

idę przez życie ze łzami, pośród kłamstw, całkiem samotna. spotykam wielu ludzi, którzy chcą mnie pokochać, lecz odpycham ich od siebie. gdy w końcu spotykam osobę, którą wiem, że mogłabym pokochać, okazuje się, że jest identyczna jak ja- tak samo odpycha ludzi od siebie, którzy chcą ją pokochać. no trudno. idę dalej. jestem zimna jak kamień, bogata jak głupiec. już nie czuję się samotna, mam jego. znalazłam go. lecz po pewnym czasie samotność ponownie puka do mych drzwi, śmiejąc mi się prosto w twarz, z karteczką w ręce 'on już nie wróci. ma inną'. czytając to czuje jak umieram. to zabawne. wredna, skamieniała dziewczyna umiera. cieszy się, płacze, śmieje.. nie żyje.

anoreksja  dążenie do chorego ideału. teksty

antra dodano: 3 marca 2012

anoreksja- dążenie do chorego ideału.

zakrywam oczy pod grubą warstwą... teksty

antra dodano: 1 marca 2012

zakrywam oczy pod grubą warstwą czarnej grzywki. nie chcę, żeby ktokolwiek wiedział, co się teraz u mnie w życiu dzieje. moje oczy-czarne jak węgiel- można z nich odczytać wszystko. są jak otwarta księga. nie chcę, żeby ktoś widział, że jest mi cholernie źle, że nie umiem już tak dalej żyć. że straciłam nadzieję, że potrzebuję przyjaciela, który powie mi żebym się ogarnęła, lub spierdalała, bo nie chce patrzeć na to jak niszczę sobie życie. nie chcę żeby ktokolwiek wiedział, jak cholernie potrzebuję kolejnej szansy..

przychodzisz do mnie spóźniony... teksty

antra dodano: 28 luty 2012

przychodzisz do mnie spóźniony kilkadziesiąt minut, z wymówką, że auto nie chciało zapalić. ściągasz kurtkę, buty i czekasz aż zostaniesz mile przywitany. podchodzę, całuję i przytulam się. czuję ją- czuje jej zapach, jej perfumy. odwracam się i idąc w kierunku kuchni spuszczam wzrok, czując jak łza spływa mi po policzku. po kryjomu wycierając ją pytam się, jak gdyby nigdy nic "herbaty, czy kawy kochanie?".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV