głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
antra czuję się wykorzystana porzucona zapomniana.. tak właśnie czuję się przez faceta. a może to ja panikuję gdy on nie odzywa się 2 dni? paranoja? strach przed utra

antra

antra.moblo.pl
czuję się wykorzystana porzucona zapomniana.. tak właśnie czuję się przez faceta. a może to ja panikuję gdy on nie odzywa się 2 dni? paranoja? strach przed utratą u
czuję się wykorzystana  porzucona... teksty

antra dodano: 28 luty 2012

czuję się wykorzystana, porzucona, zapomniana.. tak właśnie czuję się przez faceta. a może to ja panikuję, gdy on nie odzywa się 2 dni? paranoja? strach przed utratą ukochanego? nie wiem, sama nie wiem..

ostatnio często zastanawiałam się... teksty

antra dodano: 28 luty 2012

ostatnio często zastanawiałam się nad własnym życiem. takie zastanawianie się jest beznadziejne. dochodzisz do wniosku, że zjebałeś w swoim życiu tyle spraw, że aż ciężko wyliczyć. że zmarnowałeś tyle czasu na kochanie kogoś, kto w ogóle nie chciał cie znać. to smutne, że życie właśnie takie jest. ale po dłuższym zastanowieniu się, stwierdziłam że moja życie jest zajebiste. przecież inni mają gorzej; nie mają domów, pieniędzy, są śmiertelnie chorzy.., a my? my narzekamy na, to że jacyś frajerzy nas nie kochają. haha nasze problemy są tak żałosne jak miłość w gimnazjum.

czegoś mi brak. zastanawiam się... teksty

antra dodano: 28 luty 2012

czegoś mi brak. zastanawiam się czego, i wydaję mi się, że brak mi kogoś, kogo mogę pokochać i wiedzieć, że ten ktoś będzie kochał mnie tak samo mocno, jak ja jego.

podobno palenie tytoniu powoduje... teksty

antra dodano: 25 luty 2012

podobno palenie tytoniu powoduje choroby serca, ale co tam. ty też powodujesz choroby serca.

dyskutowaliśmy się na temat mojego... teksty

antra dodano: 23 luty 2012

dyskutowaliśmy się na temat mojego palenia. dyskusja zamieniła się w kłótnie i powiedzieliśmy o kilka słów za dużo. powiedziałam, że jeśli nie zaakceptuje tego, że palę to trudno. domyślił się o co mi chodziło. na drugi dzień dostałam od niego zapalniczkę z napisem "..chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię."

 dlaczego palisz?  wiesz.. każdy ma... teksty

antra dodano: 21 luty 2012

-dlaczego palisz? -wiesz.. każdy ma coś co lubi, a ja sobie lubię kurwa zapalić i popatrzeć jak dym z papierosa ucieka wraz z moimi smutkami.

 Pokochałam cię od pierwszego... teksty

antra dodano: 19 luty 2012

"Pokochałam cię od pierwszego wejrzenia. Miałam chyba 12 lat. Trzy lata zbierałam się na odwagę, żeby się do ciebie odezwać... i tak bałam się swoich uczuć, wiesz, kochając dziewczynę. Że nauczyłam się, jak być sarkastyczną dziwką, żeby czuć się normalnie. Pieprzyłam się z chłopakami, żeby to zniknęło, ale się nie udało. Kiedy się zeszłyśmy, cholernie się przeraziłam, bo... byłaś jedyną osobą, która mogła zrujnować mi życie. Odepchnęłam cię i udawałam, że to twoja wina, ale tak naprawdę panicznie bałam się bólu. Przespałam się z Sophią, żeby się odgryźć za to, że tak na mnie działasz i jestem pierdolonym tchórzem, ponieważ kupiłam... te... te bilety do Goa trzy miesiące temu... ale nie mogłam znieść... nie chciałam być niewolnicą moich uczuć do ciebie. Możesz to zrozumieć? Próbowałaś ukarać mnie w odpowiedzi i to było straszne. To było straszne, bo... naprawdę, zginęłabym za ciebie. Kocham cię. Kocham cię tak mocno, że to mnie dobija." / Naomi, skins

nie odzywa się już kilka dni  a ja... teksty

antra dodano: 18 luty 2012

nie odzywa się już kilka dni, a ja panikuje. próbuje sobie wmówić, że to pewnie przez naukę, przecież tyle najebali sprawdzianów na najbliższe dwa tygodnie, ale wiem, że to wcale nie przez naukę. nie odzywa się, bo nie chce ze mną rozmawiać, nie chce wiedzieć, że żyję, nie chce mnie znać. to kurewsko boli.

już nie tęsknie za tęsknieniem za... teksty

antra dodano: 18 luty 2012

już nie tęsknie za tęsknieniem za tobą, i jest mi z tych cholernie dobrze

' co robisz?  trzymam banana w ręce... teksty

antra dodano: 17 luty 2012

'-co robisz? -trzymam banana w ręce i zastanawiam się dlaczego ludziom przypomina on fiuta, bo przecież to tylko banan.' :D

 przestań! przestań mnie całować.... teksty

antra dodano: 17 luty 2012

-przestań! przestań mnie całować. -czemu?=zapytał całując mnie po szyi. -muszę zapalić!! -chcesz palić przed? -nie=odpowiedziałam czując jego usta na moim ramieniu -nie chcę seksu!

kochałeś we mnie wszystko  oczy... teksty

antra dodano: 17 luty 2012

kochałeś we mnie wszystko- oczy, usta, ciało..- prócz mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV