głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika antra

Już przestaliśmy się ze sobą witać. Tak bardzo krzyknąć bym chciała zawołać głośno żebyś usłyszał... I jeśli spróbujesz zrobisz to  usłyszysz mnie. A kiedy noc nadchodzi zatrzymuje się wskazówka Ty porównujesz czyje życie bardziej godne pożałowania jest odgadujesz kto ile cierpi złość i frustracja nie do opisania... A twarz Twoja z niewiadomych powodów rozradowana. just love.

just_love dodano: 2 godziny temu

Już przestaliśmy się ze sobą witać. Tak bardzo krzyknąć bym chciała, zawołać głośno, żebyś usłyszał... I jeśli spróbujesz, zrobisz to - usłyszysz mnie. A kiedy noc nadchodzi, zatrzymuje się wskazówka, Ty porównujesz czyje życie bardziej godne pożałowania jest, odgadujesz kto ile cierpi, złość i frustracja nie do opisania... A twarz Twoja z niewiadomych powodów rozradowana. /just_love.

Nawet gdybym w życiu tym serc miała dziesięć nie oddalabym jemu ani jednego. Przysłowie chińskie.

just_love dodano: 2 godziny temu

Nawet gdybym w życiu tym serc miała dziesięć, nie oddalabym jemu ani jednego. /Przysłowie chińskie.

Jak wiele takich okresów może mieć kobieta? Oddałam mu wszystkie. Urodziny moich przyjaciół urodziny moich rodziców wakacje też... Nie musisz mnie żałować nawet jeśli od początku byłam godna pożałowania. just love.

just_love dodano: 2 godziny temu

Jak wiele takich okresów może mieć kobieta? Oddałam mu wszystkie. Urodziny moich przyjaciół, urodziny moich rodziców,wakacje też... Nie musisz mnie żałować, nawet jeśli od początku byłam godna pożałowania. /just_love.

Jak tęskny wzrok poety za widokiem fontanny... Tak naiwne jest dziecko wewnątrz mnie. Wciąż nie mogło uwierzyć że odszedłeś. Tak naiwna jestem. Ludziom mówiąc nic mi nie jest  Twoje zapomniane koszule jak chłopcu składałam. Minęło trochę czasu zanim zapłakałam. Jesteś płonącym we mnie ogniem. Minęło trochę czasu zanim zrozumiałam... ten ogień wszystko wokół spala. Mówiłam: nic mi nie jest. Popiołem się stalam. just love

just_love dodano: przedwczoraj o 23:35

Jak tęskny wzrok poety za widokiem fontanny... Tak naiwne jest dziecko wewnątrz mnie. Wciąż nie mogło uwierzyć, że odszedłeś. Tak naiwna jestem. Ludziom mówiąc "nic mi nie jest" Twoje zapomniane koszule jak chłopcu składałam. Minęło trochę czasu, zanim zapłakałam. Jesteś płonącym we mnie ogniem. Minęło trochę czasu, zanim zrozumiałam... ten ogień wszystko wokół spala. Mówiłam: nic mi nie jest. Popiołem się stalam. just_love

Ty w ogóle się nie zorientowałeś kiedy Twoje ręce zagubiły się w moich rękach... Tyle lat szukałam Cię oczami wargami...chora. Nie zorientowałam się okryłam myślami... just love.

just_love dodano: przedwczoraj o 22:59

Ty w ogóle się nie zorientowałeś, kiedy Twoje ręce zagubiły się w moich rękach... Tyle lat szukałam Cię oczami, wargami...chora. Nie zorientowałam się, okryłam myślami... /just_love.

Co noc co dzień Cię widziałam. Odwróciłam się od najświętszych ślubów ... Ty  gwiazda która wzeszła po czasie... Jesteś jak deszcz miłości wylany z moich oczu ... Obraz tych wspaniałych lat znika przed moimi oczami. Płaczę za nami. Göktan  Sen.

just_love dodano: przedwczoraj o 22:56

Co noc, co dzień Cię widziałam. Odwróciłam się od najświętszych ślubów (...) Ty - gwiazda, która wzeszła po czasie... Jesteś jak deszcz miłości wylany z moich oczu (...) Obraz tych wspaniałych lat znika przed moimi oczami. Płaczę za nami. /Göktan - Sen.

Nie bez powodu język mi się plącze i ręce moje drżą nie bez powodu. Moje pierwsze kroki niewypowiedziane słowa... Jesteś moim niedoświadczeniem którego wystrzegam się od samych oczu. Ale kiedy płonąłem w otchłani płomieni nigdy o Tobie nie zapomniałem. Sinan.

just_love dodano: przedwczoraj o 22:52

Nie bez powodu język mi się plącze i ręce moje drżą nie bez powodu. Moje pierwsze kroki, niewypowiedziane słowa... Jesteś moim niedoświadczeniem, którego wystrzegam się od samych oczu. Ale kiedy płonąłem w otchłani płomieni nigdy o Tobie nie zapomniałem. /Sinan.

Jesteś jak piórko na wietrze. Jak możesz stawiać opór wiatrowi? Unknown

just_love dodano: przedwczoraj o 22:49

Jesteś jak piórko na wietrze. Jak możesz stawiać opór wiatrowi? /Unknown

Ciężko się tu oddycha nawet bez maski na mordzie. Zeus

just_love dodano: 2 dni temu

Ciężko się tu oddycha nawet bez maski na mordzie. /Zeus

Pytanie do Ciebie mam. Czy ten gwiazd blask wciąż to samo wrażenie ma? Pytania dwa. Czy w niebo patrzysz tak jakbym ja pod nim szła? just love.

just_love dodano: 4 dni temu

Pytanie do Ciebie mam. Czy ten gwiazd blask wciąż to samo wrażenie ma? Pytania dwa. Czy w niebo patrzysz tak, jakbym ja pod nim szła? /just_love.

Znam ludzi którym w sercach zgasło. Lecz mówią: ciepło nam i jasno i bardzo kłamią gdy się śmieją... Wiem jak ułożyć rysy twarzy by smutku nikt nie zauważył. Unknown

just_love dodano: 5 dni temu

Znam ludzi, którym w sercach zgasło. Lecz mówią: ciepło nam i jasno, i bardzo kłamią, gdy się śmieją... Wiem, jak ułożyć rysy twarzy, by smutku nikt nie zauważył. /Unknown

Szukam w myśli warg męskich by ramion go skuć oplotem  gdy w dusznej bezsenności sekundy wybija szloch  a teraz zaciśnij usta i chłodno twardo mnie potęp: oto masz moje noce gołe wyłuskane jak groch. We dnie chcę głód rozbudzać ręki cielistym dotykiem znam już tę mękę: odczuć tętnic najkrwistszy rdzeń  a teraz odwróć oczy i babą mnie okrzyknij: oto masz prawd obnażonych mój desperacki dzień.  Spotkany przechodni wzrok serce rozsadza jak drożdże  blady dzienny półksiężyc przekleństwa mego strzegł  zrozum że to jest zew dzieci czerwone rodzić: oto jest moja świętość i oto mój grzech. Zuzanna Ginczanka.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Szukam w myśli warg męskich, by ramion go skuć oplotem, gdy w dusznej bezsenności sekundy wybija szloch - a teraz zaciśnij usta i chłodno, twardo mnie potęp: oto masz moje noce, gołe, wyłuskane jak groch. We dnie chcę głód rozbudzać ręki cielistym dotykiem znam już tę mękę: odczuć tętnic najkrwistszy rdzeń - a teraz odwróć oczy i babą mnie okrzyknij: oto masz prawd obnażonych mój desperacki dzień. Spotkany przechodni wzrok serce rozsadza jak drożdże (blady, dzienny półksiężyc przekleństwa mego strzegł) - zrozum, że to jest zew dzieci czerwone rodzić: oto jest moja świętość i oto mój grzech. /Zuzanna Ginczanka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV