głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia umiesz policzyć do dwudziestu ? to i do czterdziestu umiesz . poradziłaś sobie z jednym sukinsynem ? to i z drugim sobie poradzisz skurwiałym chujem . siadając

ansomia

ansomia.moblo.pl
umiesz policzyć do dwudziestu ? to i do czterdziestu umiesz . poradziłaś sobie z jednym sukinsynem ? to i z drugim sobie poradzisz skurwiałym chujem .
umiesz policzyć do dwudziestu ? to i... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2014

umiesz policzyć do dwudziestu ? to i do czterdziestu umiesz . poradziłaś sobie z jednym sukinsynem ? to i z drugim sobie poradzisz - skurwiałym chujem .

siadając na ławce czekała na... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2014

siadając na ławce czekała na autobus . tego dnia nie przeszkadzało jej, że spóźnił się on kilka minut . powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodzież wracającą do domu ze szkół, odbiła bilet i zajęła ostatnie miejsce w autobusie, niedbale kładąc torbę na siedzeniu obok, by przypadkiem żadnej starej babie nie przyszło do głowy usiąść . wsunęła w uszy słuchawki zamykając oczy i położyła głowę na szybie . chciała się wyłączyć zupełnie, przestać myśleć, przestać oddychać a co najważniejsze - przestać czuć . jedynym marzeniem była ucieczka z tego świata, nie miała sił dłużej w nim żyć . stróżka ciepłych łez sunąca przez skroń zatrzymała się na szaliku . nie chciała pęknąć przy tłumie cisnących się ludzi w autobusie, dlatego przełączyła piosenkę na bardziej żywszą . nawet ona nie pomogła, bo krople zaczęły skapywać jeszcze bardziej intensywnie . w myślach wyzywała się od najgorszych, bo przecież miała być silna .

kliknij na moje serce i zapisz jako... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2014

kliknij na moje serce i zapisz jako swoje .

myślę  że potrzebuję wierzyć... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2014

myślę, że potrzebuję wierzyć, że to działa . miłość . partnerstwo . przyjaźń . idea, że kiedy ludzie się łączą, to już ze sobą zostają . muszę zabierać ze sobą tę świadomość, kiedy kładę się w nocy do łóżka, nawet jeśli idę spać sama .

najlepsze co możesz zrobić to... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2014

najlepsze co możesz zrobić to znaleźć kogoś, kto cię kocha taką jaka jesteś . w dobrym czy złym nastroju, ładną czy brzydką, jaka byś nie była . właściwa osoba będzie nadal uważała, że z tyłka świeci ci słońce . z taką osobą warto być .

spotkali się w święto o piątej... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2014

spotkali się w święto o piątej przed kinem . miejscowa idiotka z tutejszym kretynem .

jeżeli miała intuicję  to intuicja... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2014

jeżeli miała intuicję, to intuicja w tamtej chwili spała i nie dała żadnego sygnału, że to ten chłopak ma towarzyszyć jej do końca życia .

a ja nie chcę być jak on... teksty

ansomia dodano: 24 marca 2014

a ja nie chcę być jak on - wewnątrz pusty jak dzwon .

i wczoraj . wyszłam zaśnieżoną... teksty

ansomia dodano: 24 marca 2014

i wczoraj . wyszłam zaśnieżoną ulicą na spacer po parku . delikatne płatki śniegu spadały na moje długie ciemne włosy . kochałeś je . patrzyłam na światełka, które migotały cudnym blaskiem, miały kolor moich oczu które tak wielbiłeś . idąc dalej poczułam chłód . moje ręce zmarzły, ty nigdy nie pozwoliłbyś na to . ty założyłbyś mi czapkę . spojrzał w me oczy i trzymając mnie za ręce powiedział, że świat mógłby się teraz skończyć bo twoje życie jest w moich oczach .

nie próżnujesz  bez wstydu mnie... teksty

ansomia dodano: 24 marca 2014

nie próżnujesz, bez wstydu mnie hipnotyzujesz .

bo co materialne  to rozpłynie się... teksty

ansomia dodano: 24 marca 2014

bo co materialne, to rozpłynie się w dym siwy . mówię mądrze, a każdy mądry jest z perspektywy .

przed lustrem z politowaniem patrzę... teksty

ansomia dodano: 24 marca 2014

przed lustrem z politowaniem patrzę na siebie . zdawało mi się, że wiem, a jednak nic nie wiem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV