głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia podszedłeś do mnie z pytaniem jak masz to wszystko naprawić. Ja mam wiedzieć jak masz naprawić? a cofniesz czas? zrobisz tak by nie poleciały te wszystkie łzy p

ansomia

ansomia.moblo.pl
podszedłeś do mnie z pytaniem jak masz to wszystko naprawić. Ja mam wiedzieć jak masz naprawić? a cofniesz czas? zrobisz tak by nie poleciały te wszystkie łzy przez
podszedłeś do mnie z pytaniem  jak... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2020

podszedłeś do mnie z pytaniem, jak masz to wszystko naprawić. Ja mam wiedzieć, jak masz naprawić? a cofniesz czas? zrobisz tak, by nie poleciały te wszystkie łzy przez ciebie? by nie były widoczne siniaki tuż po uderzeniach, by nie bolały ręce, gdy za nie szarpałeś, bo miałeś zły dzień? by nie bolały wspomnienia, by serce nie pękło?

  a gdybyś kogoś pokochała... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2020

- a gdybyś kogoś pokochała mocniej? - nie pokocham. nikogo nie pokocham bardziej niż jego - powiedziała pewnie, z ogromnym przekonaniem.

tak zawrócić mu w głowie  że gdy... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2020

tak zawrócić mu w głowie, że gdy zobaczy spadającą gwiazdę, jego życzenie będzie brzmiało jak moje imię.

postanowiłam  że będę żyć bez... teksty

ansomia dodano: 16 kwietnia 2020

postanowiłam, że będę żyć bez miłości, ale pytanie "potrafię tak"?

ej ty! panie inteligentny! a... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2020

ej ty! panie inteligentny! a pamiętasz jak mówiłeś, że jestem najważniejsza i że nigdy mnie nie zostawisz? to gdzie do cholery jesteś?

sorry  ale przestała zachwycać mnie... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2020

sorry, ale przestała zachwycać mnie twoja fałszywość.

a kiedy powiedziałbyś mi  że... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2020

a kiedy powiedziałbyś mi, że jesteś szczęśliwy, miałabym z tego większą satysfakcję, niż z wycieczki na Jamajke.

raniłeś mnie  okłamywałeś... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2020

raniłeś mnie, okłamywałeś, zostawiałeś w najtrudniejszych momentach, nie dawałeś wsparcia, gardziłeś mną, a nawet odważyłeś wyzwać mnie od "bezuczuciowych suk", więc niech ktoś mi kurwa powie, za co ja go kocham.

mam marzenia  które chcę... teksty

ansomia dodano: 15 kwietnia 2020

mam marzenia, które chcę zrealizować, ale ty musisz mi w tym pomóc.

to  że masz wartościowe ubrania... teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2020

to, że masz wartościowe ubrania, nie znaczy, że masz wartościowe wnętrze.

serce  zrobisz coś dla mnie? stłum... teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2020

serce, zrobisz coś dla mnie? stłum we mnie tą pierdoloną tęsknotę. znów mi dokucza.

nie jesteś mi potrzebny. doskonale... teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2020

nie jesteś mi potrzebny. doskonale zastępuje mi ciebie ciastko czekoladowe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć