głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia no more tears nigdy więcej łez . nie mogę ! cały czas o nim myślę zamykam oczy i widzę jego wykrzyczała przyjaciółce w twarz . zapomnij usłyszała za plecami jeg

ansomia

ansomia.moblo.pl
no more tears nigdy więcej łez .
no more tears   nigdy więcej łez . teksty

ansomia dodano: 17 czerwca 2011

no more tears - nigdy więcej łez .

 nie mogę ! cały czas o nim myślę... teksty

ansomia dodano: 17 czerwca 2011

"nie mogę ! cały czas o nim myślę , zamykam oczy i widzę jego" wykrzyczała przyjaciółce w twarz . "zapomnij" usłyszała za plecami jego głos ..

mętlik w głowie   zagryzione usta . teksty

ansomia dodano: 17 czerwca 2011

mętlik w głowie , zagryzione usta .

  wiesz   słyszałam kiedyś jak... teksty

ansomia dodano: 16 czerwca 2011

- wiesz , słyszałam kiedyś jak Tęcza powiedziała do Słońca , że bez niego by nie istniała . - i co ? - i ja chciałbym powiedzieć to samo do ciebie ..

miłość   ty SUKO ! teksty

ansomia dodano: 16 czerwca 2011

miłość , ty SUKO !

czy to nie dziwne ? jesteś osobą... teksty

ansomia dodano: 16 czerwca 2011

czy to nie dziwne ? jesteś osobą , która dała mi największe szczęście na świecie i tym , który sprawił , że cierpiałam tak , jak nigdy w życiu , jednocześnie ..

Wszyscy mają Mambę  lecz nie ja.... teksty

ansomia dodano: 16 czerwca 2011

Wszyscy mają Mambę, lecz nie ja. Nie należę do drużyny Actimela, nie posiadam 3-letniej gwarancji, ani gwarancji zwrotu kosztów. Nie dodaję skrzydeł, nie znam Goździkowej, ze mną Ci się nie upiecze, nie zapewniam uczucia komfortu, dzięki mnie nie dostaniesz zniżki w Terranovie czy Trollu, minuta rozmowy ze mną nie kosztuje 5 gr, nie wygładzam ani nie redukuję zmarszczek, mam więcej niż dwie kalorie, nie jestem owocem Jogobelli, nie będziesz żuć mnie zdrowo , przed użyciem nie wymagam zapoznania się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, ani skontaktowania się z lekarzem lub farmaceutą. To ja nie mam szans z pragnieniem, nie mam pięciu gwiazdek w crash-testach, nie trafiam celnie w silny ból, nie mam pomysłu na obiad, nie posiadam napisu pod nakrętką, ani kolorowanki pod etykietą, nie pochodzę z pierwszego tłoczenia, wciąż nie wiem skąd się bierze Chocapic, nie wiem też dlaczego Cini Minis są aż tak cynamonowe, nie rozpływam się w ustach, ani w dłoni. Acha, jeszcze jedno. Nie znajdziesz mnie w co piątej kinder niespodziance"

idę   ale gdzie ja jestem ? Boże... teksty

ansomia dodano: 16 czerwca 2011

idę , ale gdzie ja jestem ? Boże , on za mną idzie ! co ja teraz zrobię ! dopadł mnie ! o żesz kurde on mnie całuje ! nie to nie możliwe ! - pragnę cię mała i k .. - wstawaj ! - Jezu , mamo ! dzisiaj sobota , chciałam dłużej pospać !

biegnę do nikąd   choć coś mówi... teksty

ansomia dodano: 16 czerwca 2011

biegnę do nikąd , choć coś mówi "stój" .

chcę żebyś pokochał moją... teksty

ansomia dodano: 16 czerwca 2011

chcę żebyś pokochał moją podniesioną brew kiedy się denerwuję . mój pieprzyk który ukryty jest w takim miejscu , że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział . moje skręcające się włosy gdy robi się wilgotno . ciche szepty gdy chce powiedzieć ci co myślę , ale czuję , że to nie najlepszy moment . chcę żebyś pokochał moje wielkie małe serce z toną miłości i nutką zabawnej nienawiści .

zauważyłam   że uzależniam to czy... teksty

ansomia dodano: 16 czerwca 2011

zauważyłam , że uzależniam to czy mój dzień był udany od ciebie . od twojego zachowania w stosunku do mnie . to zamieniło się w paranoje . ja już nie żyję życiem tylko tobą .

to przy tobie pragnę się budzić i... teksty

ansomia dodano: 16 czerwca 2011

to przy tobie pragnę się budzić i zasypiać bezszelestnie nasłuchując twojego oddechu . to tobie chcę szeptać te dwa słowa w najmniej odpowiednim momencie . będę najszczęśliwszą osobą stąpającą po kuli ziemskiej , tylko powiedz , że pragniesz tego samego .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV