głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia idę szukać uśmiechu najlepiej samoprzylepnego . świat jest pokręcony ludzie dziwni a życie nie do ogarnięcia . dodupizm wkurwinizm kochaizm smuteizm i inne taki

ansomia

ansomia.moblo.pl
idę szukać uśmiechu najlepiej samoprzylepnego .
idę szukać uśmiechu  najlepiej... teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2011

idę szukać uśmiechu , najlepiej samoprzylepnego .

świat jest pokręcony  ludzie... teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2011

świat jest pokręcony , ludzie dziwni a życie nie do ogarnięcia .

dodupizm wkurwinizm kochaizm... teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2011

dodupizm, wkurwinizm, kochaizm, smuteizm i inne takie nieistotne choroby ludzkości .

w głowie bałagan czasem myślę... teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2011

w głowie bałagan czasem myślę , że nie zdążę i tego nie poukładam ..

 chciałabym się kochać z tobą... teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2011

- chciałabym się kochać z tobą podczas deszczu , burzy , gdzie pioruny oświetlają nasze ciała a wiatr ociera się delikatnie o nasz zapach . - więc w czym tkwi problem ? - nie ma deszczu i nie ma nas .

 nadal go kochasz ?  nie  a co ?... teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2011

- nadal go kochasz ? - nie , a co ? - przecież widzę , że kochasz . - to po co się głupio pytasz i mi o nim przypominasz ?

ona : twoja nowa dziewczyna jest... teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2011

ona : twoja nowa dziewczyna jest śliczna . ( założę się, że skradła ci serce ) on : tak, to prawda . ( ale to ty jesteś najpiękniejszą dziewczyną jaką znam ) ona : słyszałam, że jest zabawna i niesamowita . ( moje zupełne przeciwieństwo .. ) on : z całą pewnością jest . ( ale to nic w porównaniu do ciebie ) ona : pewnie wiesz o niej wszystko . ( tak jak wiedziałeś wszystko o mnie ) on : tylko rzeczy, które się liczą . ( nie pamiętam, bo bez przerwy myślę o tobie ) ona : to .. mam nadzieję, że będziecie szczęśliwi . ( bo my nigdy nie byliśmy ) on : też mam taką nadzieję . ( co się stało z tobą i mną ? ) ona : muszę już iść ( .. zanim zacznę płakać ) on : ta, ja też . ( mam nadzieję, że nie płaczesz ) ona : pa . ( wciąż cię kocham ) on : na razie . ( ja nigdy nie przestałem )

siedzę i nie czekam . siedzę i... teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2011

siedzę i nie-czekam . siedzę i pewnie się nawet nie-doczekam . siedzę i jest nie-dobrze , źle jest .

chcę być uczciwa nie tylko wobec... teksty

ansomia dodano: 19 czerwca 2011

chcę być uczciwa nie tylko wobec siebie . chcę być, chcę mieć, chcę żyć, chcę chcieć . chcę przeżyć całe życie, a nie tylko ćwierć . także żyję pełnią życia, a zamułce śmierć . nie zaciskam zębów, a zaciskam pięść bo chcę nieść nadzieję, a nie zwątpienie . chcę być kobietą na tyle ogarniętą, by na całe życie móc mi obiecać wierność . hajs chcę mieć taki by starczało na wszystko . chcę żeby było dobrze dla wszystkich . chcę by miłość, przyjaźń łączyła moich bliskich . chcę realizować założone plany . chcę na zawsze kochać i do końca być kochaną . chcę dawać, nie odbierać . chcę żyć, nie umierać . budować nie chcę niszczyć . chcę odczuwać szczęście w moim mieście ze zgliszczy .

z tęsknoty można przestać jeść .... teksty

ansomia dodano: 18 czerwca 2011

z tęsknoty można przestać jeść . można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów . można wytapetować mieszkanie . umrzeć można .

powiedz jej że ją uwielbiasz .... teksty

ansomia dodano: 18 czerwca 2011

powiedz jej, że ją uwielbiasz . zawsze mów, że ci zależy . kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno . wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn . baw się jej włosami . podnoś ją, gilgocząc i siłując się . mów jej dowcipy . przynoś jej kwiaty tak po prostu . trzymaj jej rękę .. po prostu trzymaj . rzucaj jej kamyk w okno w nocy . pozwól jej zasypiać w swoich ramionach . pozwól jej się złościć na siebie . powiedz jej, że pięknie wygląda . kiedy jest smutna zostań przy niej . nawet jeśli nic nie mówi . spójrz jej w oczy i się uśmiechnij . całuj ją po szyi . tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki . całuj ją podczas deszczu . a kiedy się w niej zakochasz . powiedz jej o tym . tylko nie złam jej serca, ona wie co to ból i cierpienie .

 jak się czujesz ?  a dziękuje .... teksty

ansomia dodano: 18 czerwca 2011

- jak się czujesz ? - a dziękuje . chujowo , jak zwykle .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV