głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia czasem ot tak mam ochotę wstać podejść do lustra popatrzeć chwilę na swoje odbicie . a potem z największą siłą na jaką mnie stać uderzyć . by to co zobaczyłam r

ansomia

ansomia.moblo.pl
czasem ot tak mam ochotę wstać podejść do lustra popatrzeć chwilę na swoje odbicie . a potem z największą siłą na jaką mnie stać uderzyć . by to co zobaczyłam
czasem  ot tak  mam ochotę wstać... teksty

ansomia dodano: 27 lipca 2011

czasem, ot tak, mam ochotę wstać, podejść do lustra, popatrzeć chwilę na swoje odbicie . a potem, z największą siłą na jaką mnie stać, uderzyć . by to, co zobaczyłam, rozbiło się na milion pojedynczych kawałeczków . i więcej już nie wróciło .

gratuluję . doprowadziłeś do... teksty

ansomia dodano: 27 lipca 2011

gratuluję . doprowadziłeś do takiego stanu, że płaczę stojąc przed lustrem i wpieram sobie, że to dlatego, iż bluzka jest zbyt czerwona .

ja ci mówię  że jesteś dupkiem  a... teksty

ansomia dodano: 27 lipca 2011

ja ci mówię, że jesteś dupkiem, a ty, że mnie kochasz . co jest z tobą nie tak ?!

i chcę powiedzieć  że jest mi źle... teksty

ansomia dodano: 26 lipca 2011

i chcę powiedzieć, że jest mi źle . i smutno jak jasna cholera .

i o to właśnie chodzi z tymi... teksty

ansomia dodano: 26 lipca 2011

i o to właśnie chodzi z tymi mężczyznami - musisz mieć ciarki na plecach, kiedy on jest blisko, gdy na ciebie patrzy i gdy cię dotyka .

nie wiedziała dlaczego  ale nie... teksty

ansomia dodano: 26 lipca 2011

nie wiedziała dlaczego, ale nie potrafiła się nawet rozpłakać, może emocje były zbyt silne ? albo wydarzenia zbyt świeże .

czuję się o tyle lepiej  że... teksty

ansomia dodano: 26 lipca 2011

czuję się o tyle lepiej, że zamiast leżeć pod kołdrą i ryczeć, mam ochotę rozpierdolić sobie gębę o ścianę .

no to siedzimy  palimy  patrzymy... teksty

ansomia dodano: 26 lipca 2011

no to siedzimy, palimy, patrzymy przez okno i wymyślamy milion różnych miejsc, milion różnych słów, które mogą paść z cudzych ust . mam poczucie, że żyję ze zdjętą skórą . mam totalną nadwrażliwość na wszystko . to powoduje, że 15 razy dziennie wpadam w jakąś czarną dziurę, rozpacz, rozpadam się . już nauczyłem się z tym żyć . na początku - w młodości, w dzieciństwie - próbowałem na tym budować jakąś swoją wyjątkowość, ale szybko zrozumiałem, że za taką nadwrażliwość płaci się straszną cenę . i tym nie ma się co przechwalać . trzeba nauczyć się z tym żyć .

grzeszę z perfidią i premedytacja . teksty

ansomia dodano: 25 lipca 2011

grzeszę z perfidią i premedytacja .

chciałabym umieć cię znienawidzić... teksty

ansomia dodano: 25 lipca 2011

chciałabym umieć cię znienawidzić . nawet nie wiesz ile bym dała, żeby moje źrenice zamiast łzami przepełniały się nienawiścią . chcę palić papierosy o poranku z myślą o tym jaki jesteś podły, a nie z myślą o tym jak bardzo mnie zraniłeś .

poczuła jego perfumy na ulicy . te... teksty

ansomia dodano: 25 lipca 2011

poczuła jego perfumy na ulicy . te, które mu kiedyś kupiła . instynktownie zamknęła oczy . oczami duszy ujrzała jego twarz . - kochanie, czemu zamykasz oczy i się uśmiechasz ? czujesz ? kupiłem sobie nowe perfumy . podobają ci się ? jej powieki uniosły się w górę . to nie była TA twarz .

siedzieć obok osoby za którą... teksty

ansomia dodano: 25 lipca 2011

siedzieć obok osoby za którą jesteś gotów oddać wszystko co posiadasz ze świadomością , że głupie przytulenie się jest czymś niedopuszczalnym , nie jest niczym przyjemnym .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV