głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia odkąd się rozstaliśmy nienawidzę swojego telefonu . najchętniej wypieprzyłabym go do kosza wyrzuciła przez okno spłukała w kiblu rozpieprzyła młotkiem na milion

ansomia

ansomia.moblo.pl
odkąd się rozstaliśmy nienawidzę swojego telefonu . najchętniej wypieprzyłabym go do kosza wyrzuciła przez okno spłukała w kiblu rozpieprzyła młotkiem na miliony ka
odkąd się rozstaliśmy  nienawidzę... teksty

ansomia dodano: 14 października 2013

odkąd się rozstaliśmy, nienawidzę swojego telefonu . najchętniej wypieprzyłabym go do kosza, wyrzuciła przez okno, spłukała w kiblu, rozpieprzyła młotkiem na miliony kawałeczków . jak długo on może milczeć ? przez cały dzień ani jednego sygnału przychodzącej wiadomości . wcześniej nosiłam go ze sobą wszędzie - potrafiłam biegiem wrócić się po niego do domu, chociaż i tak już byłam spóźniona na autobus do szkoły . w domu wyłączałam dźwięk, bo mama dostawała spazmy od ciągłego pikania . teraz zwyczajnie o nim zapominam . kładę go pod poduszką z samego rana i wieczorem biorę go do ręki, żeby tylko nastawić budzik . potrzebny mi jest tylko do sprawdzania godziny, a nie do wymieniania z tobą grubo ponad setek wiadomości, które mnie budziły, rozśmieszały w ciągu dnia i kładły spać . boli mnie palec od ciągłego odblokowywania klawiatury w nadziei, że pojawi się zbawienny komunikat "masz 1 nieodebraną wiadomość" .

Justin Bieber: Trójca Święta... teksty

ansomia dodano: 14 października 2013

Justin Bieber: Trójca Święta zesłała mnie, abym tworzył muzykę . Paktofonika: nikogo nie wysyłaliśmy .

stałam podparta o ścianę na... teksty

ansomia dodano: 13 października 2013

stałam podparta o ścianę na imprezie, przyglądając się jak kumpel zarywa do panienek . "każdy taki sam" - pomyślałam i odwróciłam się szybko . wpadłam na kogoś . - co ty tu robisz ? - zapytałam wkurzona faktem, że gdziekolwiek się nie ruszę, były nagle się tam pojawia . - pilnuję cię - zagaił, uśmiechając się cwanie . - odczep się, nie pomagasz mi . - nie pomagam ci w czym ? - zapytał a ja zrozumiałam co przed chwilą powiedziałam . zaczęłam przeciskać się przez tłum, niestety zdążył złapać moją rękę . - w czym ? - zapytał ponownie . wyszarpałam mu rękę i zaczęłam przekrzykiwać muzykę . - niszczę moją miłość do ciebie, to strata czasu ! masz mnie gdzieś, olewasz wszystko co mnie dotyczy . spadam ! szarpnął mnie ponownie, tak mocno, że wpadłam w jego umięśnione ramiona . - nie niszcz tego co piękne, zwłaszcza, że ja nie mam cię gdzieś . myślisz, że po co za tobą chodzę ? spojrzałam mu w oczy . błyszczały tak cudnie, że nie mogłam przestać ich podziwiać .

  daj rękę .   po co ?   zobaczę... teksty

ansomia dodano: 13 października 2013

- daj rękę . - po co ? - zobaczę czy pasuje do mojej . - a jeśli pasuje, to co wtedy ? - wtedy mogę cię trzymać za rękę do końca świata .

sprawiłeś  że znowu poczułam się... teksty

ansomia dodano: 13 października 2013

sprawiłeś, że znowu poczułam się kobietą, kimś wyjątkowym . przywróciłeś uśmiech i pokolorowałeś mój świat .

fizycznie ? już mnie nie obchodzisz... teksty

ansomia dodano: 13 października 2013

fizycznie ? już mnie nie obchodzisz . psychicznie ? moje serce rozpierdala od środka fakt, że masz na mnie wyjebane .

zachowuję się jakby mnie wszystko... teksty

ansomia dodano: 13 października 2013

zachowuję się jakby mnie wszystko waliło, ale wewnątrz doprowadza mnie to do obłędu . mam ochotę walnąć się gdzieś z moją muzyką i butelką tymbarka . odciąć się, zapomnieć .

kocham te jego brązowe oczy .... teksty

ansomia dodano: 11 października 2013

kocham te jego brązowe oczy . działają na mnie tak jak czekolada alpen-gold, od razu się uśmiecham . nie potrzebuję 10 kostek, wystarczą te dwie, które są w jego oczach .

pamiętam  jak kiedyś robiłeś z... teksty

ansomia dodano: 11 października 2013

pamiętam, jak kiedyś robiłeś z siebie idiotę, tylko po to, żebym się uśmiechnęła .

wszystko przez to  że jestem młoda... teksty

ansomia dodano: 11 października 2013

wszystko przez to, że jestem młoda, głupia i dobra w podejmowaniu złych decyzji .

jadę autobusem  słuchawki na swoim... teksty

ansomia dodano: 11 października 2013

jadę autobusem, słuchawki na swoim stałym miejscu, muzyka w uszach dudni, a ja ogarniam wzrokiem świat znajdujący się za tą brudną szybą, szukam w nim ciebie .

jeszcze o tym nie wiesz  ale życie... teksty

ansomia dodano: 11 października 2013

jeszcze o tym nie wiesz, ale życie nie musi być takie ciężkie, może lubimy ból . może tak po prostu jesteśmy ukształtowani . ponieważ bez tego może nie czulibyśmy naprawdę, że żyjemy . jak to szło, po co walę się młotkiem w głowę ? bo to takie cudowne uczucie, kiedy przestaję .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV