głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia mam ochotę ogłosić całemu światu jak bardzo jestem nieszczęśliwa ale wiem że nikt i tak by na to nie zwrócił uwagi . nowa wiadomość źle jest będę za pięć minut

ansomia

ansomia.moblo.pl
mam ochotę ogłosić całemu światu jak bardzo jestem nieszczęśliwa ale wiem że nikt i tak by na to nie zwrócił uwagi .
mam ochotę ogłosić całemu światu... teksty

ansomia dodano: 31 października 2013

mam ochotę ogłosić całemu światu jak bardzo jestem nieszczęśliwa, ale wiem, że nikt i tak by na to nie zwrócił uwagi .

nowa wiadomość    źle jest  będę... teksty

ansomia dodano: 31 października 2013

nowa wiadomość - "źle jest, będę za pięć minut" . związałam pospiesznie włosy w niesforny kucyk, zarzuciłam na pidżamę w misie za dużą bluzę, na stopy wsunęłam puchate kapcie . kiedy chwilę potem rozbrzmiał dzwonek od razu doskoczyłam do drzwi otwierając je . mój wzrok mimowolnie zatrzymał się na jego rękach w których nie trzymał żadnej butelki wódki, czy wina . zanim zdążyłam o to zapytać, poczułam jego wargi na swoich . odsunął mnie od siebie na nikłą odległość . wciąż czułam ciepło jego oddechu na policzkach . - nie potrafię bez ciebie . nie oddalaj się nigdy więcej . nigdy, rozumiesz ? - szepnął opierając się swoim czołem o moje .

niekiedy pozostaje nam jedynie... teksty

ansomia dodano: 29 października 2013

niekiedy pozostaje nam jedynie czekać, aż stracimy to, co tak długo tworzyliśmy .

widziała zazdrość w jego oczach... teksty

ansomia dodano: 29 października 2013

widziała zazdrość w jego oczach, gdy siedziała na ławce z kumplem rozmawiając o życiu . było już cholernie ciemno i głośno . zabawa zaczęła się rozkręcać, a ludzi coraz więcej przybywać . poczuła wibrację w kieszeni, odczytałam sms . nadawca: on . treść: jeśli nie chcesz żeby ten gościu dostał to lepiej z nim gdzieś idź, tak żebym was nie widział . uśmiechnęła się do ekranu, po czym zapytała kumpla: - uczciłeś dzień przytulania ? - nie . - no to na co czekasz ?

dokładnie rok temu w moje urodziny... teksty

ansomia dodano: 29 października 2013

dokładnie rok temu w moje urodziny napisałeś po raz pierwszy . byłeś miły i uroczy a ja niewiele cię znałam . od tamtego czasu pisaliśmy codziennie przez 7 miesięcy . później naglę wszystko się skończyło . olewałeś mnie i nie interesowałeś się co u mnie . to było strasznie przykre bo chyba zaczynałam coś do ciebie czuć . pogodziłam się z tym. przez 4 miesiące od ostatniej wiadomości żyłam normalnie i próbowałam o tobie zapomnieć aż do dziś . znowu moje urodziny znowu wiadomość od ciebie, miłe słowa, komplementy i pełno słodkich serduszek . kurwa ! czy ty naprawdę myślisz, że po tym jak mnie olałeś ja znowu zacznę do ciebie pisać tak jak wcześniej . przyznam może nie wyleczyłam się do końca ale już nic nie chcę . nie chcę ciebie ani tego wszystkiego . teraz spadaj .

trochę za późno na szczerą... teksty

ansomia dodano: 29 października 2013

trochę za późno na szczerą rozmowę i tym bardziej za późno na powroty .

makijaż możne spływać  ale... teksty

ansomia dodano: 29 października 2013

makijaż możne spływać, ale uśmiech wciąż pozostaje, to płacz szczęścia kochanie .

za długie myśli na krótki spacer . teksty

ansomia dodano: 28 października 2013

za długie myśli na krótki spacer .

kiedy odejdę na pewno będzie lepiej... teksty

ansomia dodano: 28 października 2013

kiedy odejdę na pewno będzie lepiej - nie zaprzeczaj . nie będę już czuć, kochać, cierpieć - po prostu nie będzie mnie, ani moich uczuć . wtedy będę szczęśliwa . ty też będziesz się cieszyć - wiem o tym . może nie teraz, ale kiedyś będziesz - zobaczysz . przekonasz się o tym, gdy przeczytasz mój list, który właśnie piszę . zrozumiesz, że nie mogłam dłużej żyć . że to było dla mnie zbyt ciężkie . to życie, ta miłość, te uczucia - to nie to . nie tego chciałam . nie tego pragnęłam przez te kilkanaście lat . chciałam tylko być szczęśliwa . kochać kogoś, kto równie mocno mnie kocha . nie wyszło . mam nadzieję, że nie będę żałować tej decyzji . pamiętaj - kochałam cię !

no  wreszcie mogę odetchnąć z... teksty

ansomia dodano: 28 października 2013

no, wreszcie mogę odetchnąć z ulgą . teraz gdy już wszystko się zjebało nie mam się przynajmniej czym martwić .

być może ludzie mają rację... teksty

ansomia dodano: 28 października 2013

być może ludzie mają rację, zachowuję się jak ćpun . jestem nieobecna, nie mam planów tylko marzenia . reaguję rozdrażnieniem na wszystko . wszyscy mnie wkurwiają i czuję się jakbym miała 30 lat więcej niż mam . i też uciekam od rzeczywistości . ale nie niszczę swojego ciała, przynajmniej tak mi się wydaje . moim narkotykiem jest wyobraźnia i faceci . wklejam siebie do filmów, książek i przekształcam rzeczywistość . jestem 8 cudem świata, pięknością, mam głos anioła i zbawiam świat . problem w tym, że tak bardzo przyzwyczaiłam się do życia w środku mojej głowy, że nie mogę żyć w realnym świecie .

trampki na obcasach  herbata z solą... teksty

ansomia dodano: 28 października 2013

trampki na obcasach, herbata z solą, ty z nią . to tylko jedne z wielu przykładów beznadziejnie dobranych całości .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV