głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia bo jesteś typem chłopaka który śmiałby się gdybym upadła ale pomógł mi wstać i wyszeptał w porządku skarbie wciąż cię kocham . siedzę na łące . naszej łące . pa

ansomia

ansomia.moblo.pl
bo jesteś typem chłopaka który śmiałby się gdybym upadła ale pomógł mi wstać i wyszeptał w porządku skarbie wciąż cię kocham .
bo jesteś typem chłopaka  który... teksty

ansomia dodano: 11 listopada 2013

bo jesteś typem chłopaka, który śmiałby się gdybym upadła, ale pomógł mi wstać i wyszeptał "w porządku skarbie, wciąż cię kocham" .

siedzę na łące . naszej łące .... teksty

ansomia dodano: 11 listopada 2013

siedzę na łące . naszej łące . pamiętasz ? jest jesień . wszystkie kwiaty zwiędły . dokładnie jak nasza miłość . w lecie, goniłeś mnie, a gdy już dopadłeś, to całowałeś namiętniej jak tylko potrafiłeś . kochaliśmy się na polnych kwiatach . razem oglądaliśmy tą niebiańską tęczę . brałeś mnie na barana, by pomóc mi jej dotknąć .. jak jest teraz ? ciemno . szaro . buro . deszcz, pada jak oszalały . nie ma już tęczy . nie ma kwiatów . wszystko znikło . dokładnie, tak jak nasze uczucie . dokładnie tak, jak my .

trzymał mnie za rękę  a ja znów... teksty

ansomia dodano: 11 listopada 2013

trzymał mnie za rękę, a ja znów czułam się jak mała dziewczynka . ponownie bezpieczna . i gotowa by zmierzyć się ze złym światem .

lizaki zamieniły się na papierosy... teksty

ansomia dodano: 10 listopada 2013

lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami . praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie . cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody . niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks . pamiętasz, kiedy zabezpieczać się znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm ? kiedy najgorsza rzecz, którą mogłaś usłyszeć od chłopaka to, że jesteś głupia . kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem . twoimi największymi wrogami było twoje rodzeństwo . kiedy w wyścigach chodziło tylko o to kto pobiegnie najszybciej . kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą . kiedy wkładanie krótkiej spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką . jedynymi narkotykami było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą mama wrzucała do zupy ? najgorszy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci i kiedy pożegnania oznaczały tylko do zobaczenia jutro . dorosłość, dlaczego nie mogliśmy się jej doczekać ?

jej drżące usta  nie potrafiły... teksty

ansomia dodano: 10 listopada 2013

jej drżące usta, nie potrafiły wykrztusić z siebie ani słowa . stanęła w deszczu jak wryta . zaczęła się niemal rozpływać . zapaliła papierosa i zaczęła przeklinać na życie . wyzywać los, którym została obdarowana . po chwili obsesyjnej furii zrozumiała jaka jest słaba, zaczęła płakać z bezsilności . zemdlała . leżąc półmartwa na ulicy, pogodziła się z tym, że nie ma już dla niej szans . wiedziała, że życie ze złamanym sercem, to żadne życie .

położyła się na podłodze  ze... teksty

ansomia dodano: 10 listopada 2013

położyła się na podłodze, ze łzami w oczach i zaczęła się zastanawiać jak nazwać, to co aktualnie czuje .

powinnam ci postawić pomnik .... teksty

ansomia dodano: 10 listopada 2013

powinnam ci postawić pomnik . sprawiłeś, że mogę przez bite 5 godzin leżeć na łóżku wbijając wzrok w pająka wiszącego na pajęczynie . i nie mam siły krzyczeć, choć przecież zawsze bałam się pająków .

wiesz ? ona cię kochała . byłeś... teksty

ansomia dodano: 10 listopada 2013

wiesz ? ona cię kochała . byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie . jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie . jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem, który korzystając z pierwsze lepszej okazji poszedł do innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca . a ona, ona myślała, że to wszystko przez nią .

obserwacja faktów przez ciężkie... teksty

ansomia dodano: 9 listopada 2013

obserwacja faktów przez ciężkie powieki .

szli jak w każde jesienne... teksty

ansomia dodano: 9 listopada 2013

szli jak w każde jesienne popołudnie na spacer, zawsze tymi samymi alejami . on, zmieszany niezręczną ciszą, w końcu się odezwał . - skarbie, czy coś się stało ? - jej oczy napełniły się łzami . po chwili zaczęła krzyczeć . - czy ty mnie jeszcze, kurwa, kochasz ? - ludzie patrzyli się na nią jak na skończoną idiotkę, jednak ją to nie obchodziło . jak przez mgłę, widziała tylko jego . - dlaczego pytasz ? przecież wiesz .. - wpadła w jeszcze większy gniew . w jeszcze większy płacz . - mam ci przypomnieć ?! właśnie minęliśmy drzewo, pod którym przytuliłeś mnie pierwszy raz . za każdym razem, kiedy przechodziliśmy koło tego dębu, przytulałeś mnie po raz kolejny . mam mówić dalej ?! - nie kocham cię - odszedł .

nie przestanę czytać  palić i pić... teksty

ansomia dodano: 9 listopada 2013

nie przestanę czytać, palić i pić . chociaż zawsze mówiłeś, że robię to zbyt często . ale wiesz ? muszę ci się pochwalić . przestałam czuć, sprzątać i mieć nadzieję . i powiem ci jedno: miałeś w tym spory udział .

świat o nas będzie pisał w tomach... teksty

ansomia dodano: 9 listopada 2013

świat o nas będzie pisał w tomach . nic nas nie pokona .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV