głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia gdybyś mogła być piękna przez jeden dzień co byś zrobiła ? złamałabym serce wszystkich mężczyzn którzy złamali moje . oni chyba w dupie byli i gówno widzieli .

ansomia

ansomia.moblo.pl
gdybyś mogła być piękna przez jeden dzień co byś zrobiła ? złamałabym serce wszystkich mężczyzn którzy złamali moje .
  gdybyś mogła być piękna przez... teksty

ansomia dodano: 29 stycznia 2014

- gdybyś mogła być piękna przez jeden dzień co byś zrobiła ? - złamałabym serce wszystkich mężczyzn, którzy złamali moje .

oni chyba w dupie byli i gówno... teksty

ansomia dodano: 29 stycznia 2014

oni chyba w dupie byli i gówno widzieli .

kocham żyć  kocham być  kocham... teksty

ansomia dodano: 29 stycznia 2014

kocham żyć, kocham być, kocham patrzeć na to wszystko .. chociaż czasem było przykro .

archiwum po brzegi zapełnione... teksty

ansomia dodano: 29 stycznia 2014

archiwum po brzegi zapełnione wygasłą już miłością .

siadam na parapecie  a stopy ubrane w... teksty

ansomia dodano: 29 stycznia 2014

siadam na parapecie, a stopy ubrane w kolorowe skarpetki wystawiam na zewnątrz . opieram się o zimną ścianę i zamykam oczy . czuję zimny powiew wiatru, który zaraz staję się niezauważalny przez smutek . atakuje mnie od kilku dni przypominając mi, że tylko jeszcze trzy dni . trzy dni, przez które będę w miarę normalnie funkcjonować . potem będzie tęsknota, smutek i żal . wszystko na raz . spazmatycznie zagryzam wargę i niemo krzyczę prosząc Boga o zatrzymanie czasu na jutrzejszej przerwie, gdzie będę mieć obok niego lekcje .

pamiętam jak chodziłam z braćmi na... teksty

ansomia dodano: 23 stycznia 2014

pamiętam jak chodziłam z braćmi na boisko . zawsze denerwowało ich moje typowo ślimacze tempo, a ja widząc ich miny krzyczałam tylko - wy macie większe nogi ! i choć podczas gry podawałam im tylko piłki, cieszyło mnie to bardziej niż paczka ulubionych lizaków . czasem nieraz naśmiewali się ze mnie, mówiąc . - co czerwone to zboczone . - a ja jak zwykle z załzawionymi oczami zdejmowałam gumki z długich warkoczy i czerwone trampki krzycząc że to głupie . kiedy nikt nie chciał się ze mną pobawić, uciekałam na schody siadając na nich i cicho podgwizdując . zawsze jeden z nich przybiegał krzycząc na mnie, i biorąc mnie na barana dodając, że jestem stuknięta . wtedy było prościej . lepiej i barwniej cholera .

z każdą nową zapisaną literą w... teksty

ansomia dodano: 23 stycznia 2014

z każdą nową zapisaną literą w zeszycie tęskniłam bardziej .

stawiając stopy na mokrym chodniku... teksty

ansomia dodano: 23 stycznia 2014

stawiając stopy na mokrym chodniku ogarnęła ją tęsknota, która przerodziła się w spazmatyczny płacz . uciekła z powrotem do domu chowając się pod łóżkiem w nadziei, że ona minie tak jak strach przed potworami z drewnianej szafy .

usiadała na mokrej trawie opierając... teksty

ansomia dodano: 23 stycznia 2014

usiadała na mokrej trawie opierając się o pień drzewa . słabe promienie słońca przeciskały się przez koronę drzew, które zaraz atakowane były przez grube krople deszczu . odetchnęła unosząc delikatnie kąciki ust do góry . - może będzie tęcza ? - zastanawiała się, kiedy jej telefon zaczął wibrować . wyjęła go z kieszeni i odczytała wiadomość . - tęcza jest po twojej prawej stronie, a serce po lewej . idzie z kocem i nutellą uśmiechając się . spojrzała w bok zauważając go . szedł, a jego mokre włosy opadały na czoło mierzwiąc mu jego długie rzęsy . wykrzywiła usta na kształt uśmiechu i ruszyła ku niemu nie zważając na spadające z nieba krople .

ze łzami w oczach patrzyła na jego... teksty

ansomia dodano: 23 stycznia 2014

ze łzami w oczach patrzyła na jego szczęście, bo wybrała prostszą drogę - poddała się .

tak  to prawda . nie potrafię... teksty

ansomia dodano: 22 stycznia 2014

tak, to prawda . nie potrafię dzielić się tobą z nikim . nawet z twoją mamą czy bratem . a to dlatego, że tak cholernie się boję, że poznasz kogoś nowego, lepszego, ładniejszego . a ja zniknę z twoich oczu, zapomnisz . i wszystko się skończy . jestem zazdrosna o każdą dziewczynę, z którą utrzymujesz kontakt . to absurdalne, prawda ? przecież nie zamknę cię w złotej klatce, żeby nikt na ciebie nie patrzył, albo nawet oddychał tym samym powietrzem co ty . tak nie można, wiem to . pomimo tego, w moim schowku są kartki ze szkicem tej klatki i planem, jakby cię porwać i tam zamknąć .

siedziała na podłodze na środku... teksty

ansomia dodano: 22 stycznia 2014

siedziała na podłodze na środku pokoju . wokół niej leżały podarte fotografie. z jej oczu płynęły łzy . nagle drzwi do pokoju otworzyły się, a w nich stanął on - powód jej płaczu . spojrzała na niego . jego oczy wbiły się w punkt lekko nad jej głową . - dlaczego ? - wyszeptała - dlaczego to zrobiłeś ? dlaczego mnie zdradziłeś ? - jej szept przerodził się w krzyk - nienawidzę cię sukinsynie, nienawidzę ! - zalana łzami, prawie nie mogła oddychać . - kochanie, naprawdę nie mogę z tobą być - odrzekł z ironicznym uśmiechem . zbliżył się do niej i ją pocałował . - spierdalaj ! nie chce cię widzieć - krzyknęła . on zaczął się śmiać i zostawiając jej żyletki na biurku, powiedział - tylko nie zrób sobie krzywdy, kochanie - po czym wyszedł .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV