głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anidrab1924 Potrzebowałam Cię. Tysiąc sto pięćdziesiąt osiem razy będąc tutaj wewnątrz na dnie. Potrzebowałam Cię. Czekałam. Parę dni parę mrugnięć powieką parę kubków gorz

anidrab1924

anidrab1924.moblo.pl
Potrzebowałam Cię. Tysiąc sto pięćdziesiąt osiem razy będąc tutaj wewnątrz na dnie. Potrzebowałam Cię. Czekałam. Parę dni parę mrugnięć powieką parę kubków gorzkiej
Potrzebowałam Cię. Tysiąc sto... teksty

anidrab1924 dodano: 28 stycznia 2016

Potrzebowałam Cię. Tysiąc sto pięćdziesiąt osiem razy, będąc tutaj, wewnątrz, na dnie. Potrzebowałam Cię. Czekałam. Parę dni, parę mrugnięć powieką, parę kubków gorzkiej herbaty. Niezmiennie. Z zegarkiem w ręku i nogami gotowymi biegnąć w każdej chwili, oby tylko jak najprędzej otworzyć Ci drzwi. Z palcami u dłoni rozgrzanymi i chętnymi, by może odebrać od Ciebie jakiś wieczorny telefon. Z oczami tak niemiłosiernie wpatrzonymi w świat za szybą, tak skupionymi, byleby tylko dostrzec twoją znajomą sylwetkę. Zwiędło mi teraz wszystko, przez Ciebie. Przez Twoją nieobecność bolącą, piekącą, krojącą serce w drobną kosteczkę i duszącą go na rozgrzanym oleju z pierwszego tłoczenia. Dziś na obiad podajemy państwu rozczarowanie.

I kiedy odejdę  po prostu idź dalej... teksty

anidrab1924 dodano: 28 stycznia 2016

I kiedy odejdę, po prostu idź dalej, nie płacz, lecz się raduj każda chwilą. Kiedy usłyszysz dźwięk mojego głosu, wiedz, że patrzę z góry i się uśmiecham. Ja nic nie poczułam, więc skarbie, Ty też nie czuj bólu. Po prostu uśmiechnij się do mnie.

...   Szukasz wyjścia  nie da Ci go... teksty

anidrab1924 dodano: 28 stycznia 2016

... "Szukasz wyjścia, nie da Ci go czysta potrzebujesz odrobiny towarzystwa Znajdujesz ja myśląc "zapomnę o nas" tylko czemu szukasz akurat w innej ramionach? Nie wiesz kiedy, głowa traci kontrolę w spodniach robi się cieplej, choć w sercu chłodno"

 Dałaś wiele mu  nie chciałaś w... teksty

anidrab1924 dodano: 28 stycznia 2016

"Dałaś wiele mu, nie chciałaś w zamian nic, Zabrał wiele chuj, ale nie chciał dawać nic. Może dasz mu jeszcze wrócić, chociaż męczy cię ta gra, W tle znajomy głos nuci, że już nie ma szans. Kumple zawiedli, a mówiłeś moi ludzie sztywno, Byś wyszedł zapić, ale telefony w kurwę milczą. Masz w barku flachę, ale pić do lustra w sumie wstyd, Weźmiesz to na miękko mówiąc: "Innym już nie umiem być". Dobra, to na zdrowie, mówisz: "Żono moja" do niej, Dzwoniąc, wołasz do niej, że spoko, pora odejść. Rzucasz słuchawką i pięści na ścianie zdzierasz, W tle znajomy głos przypomina ci, że ich już nie ma."

Boimy się żyć naprawdę. Jeśli... teksty

anidrab1924 dodano: 28 stycznia 2016

Boimy się żyć naprawdę. Jeśli się żyje, to trzeba też umrzeć. Losy świata ukształtowały w nas przekonanie, że śmierć to porażka. Nie. To wybawienie. Myślę, że w niebie nie ma drapaczów chmur, taksówek i telewizorów. Niebo musi być miejscem, gdzie nic nie ogranicza naszego ego. Miejscem, gdzie nie trzeba kłamać. Miejscem, gdzie prawda nieodłącznie łączy się z miłością.

Jeśli nauczyłam się czegokolwiek o... teksty

anidrab1924 dodano: 28 stycznia 2016

Jeśli nauczyłam się czegokolwiek o miłości, to tego, że jest nietrwała i może się skończyć w każdej chwili, jak wiele innych rzeczy w życiu.

Dziś daj mi umrzeć  błagam Cię!... teksty

anidrab1924 dodano: 28 stycznia 2016

Dziś daj mi umrzeć, błagam Cię! Daj mi odejść, połóż me, ciało w trumnie. Daj mi znaleźć odpowiedź. Ja opowiem Ci o tym, co po drugiej stronie ciszy, krzyczy w nas najgłośniej, kiedy rzeczywistość milczy.

Po prostu idź do przodu i miej... teksty

anidrab1924 dodano: 28 stycznia 2016

Po prostu idź do przodu i miej gdzieś co inni o tobie myślą i mówią . Rób co musisz i chcesz zrobić , ale nie dla innych , tylko dla siebie

Marzenia   dają siłę by dążyć... teksty

anidrab1924 dodano: 28 stycznia 2016

Marzenia , dają siłę by dążyć do celów. Wiara , daję siłę na lepsze jutro . Nadzieja , daje siłę by dbać o miłość. Drugi człowiek , daje siłę by dalej żyć .

Nie kochasz a jednak cały czas o nim... teksty

anidrab1924 dodano: 28 stycznia 2016

Nie kochasz a jednak cały czas o nim myślisz, jest ci obojętny a wciąż za nim tęsknisz, udajesz że nic dla ciebie nie znaczy ale chcesz go zobaczyć, chcesz o nim zapomnieć ale nie potrafisz...

Marzenia   dają siłę by dążyć... teksty

anidrab1924 dodano: 22 stycznia 2016

Marzenia , dają siłę by dążyć do celów. Wiara , daję siłę na lepsze jutro . Nadzieja , daje siłę by dbać o miłość. Drugi człowiek , daje siłę by dalej żyć

Bo najważniejsze jest to by mieć... teksty

anidrab1924 dodano: 22 stycznia 2016

Bo najważniejsze jest to by mieć taką osobę, której możesz powiedzieć wszystko. Nie boisz się o jej reakcję, po prostu mówisz.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 8 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV