głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 Minęło pół roku a Ty dalej zapluwasz się herbatą gdy go widzisz. Czas jest przeciwko mnie. Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. Problemw tym że ja nie mam o c

ally1212

ally1212.moblo.pl
Minęło pół roku a Ty dalej zapluwasz się herbatą gdy go widzisz. Czas jest przeciwko mnie. Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. Problemw tym że ja nie mam
 Minęło pół roku a Ty dalej... teksty

ally1212 dodano: 16 sierpnia 2011

- Minęło pół roku, a Ty dalej zapluwasz się herbatą gdy go widzisz. - Czas jest przeciwko mnie. - Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. -Problemw tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nicoprócz paruprzypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każdejego słowowywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruchzegarka wprzód tego nie zmyje.

 Minęło pół roku a Ty dalej... teksty

ally1212 dodano: 16 sierpnia 2011

- Minęło pół roku, a Ty dalej zapluwasz się herbatą gdy go widzisz. - Czas jest przeciwko mnie. - Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. -Problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każdejego słowo wywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruchzegarka wprzód tego nie zmyje.

 Boję się.  To dowód że... teksty

ally1212 dodano: 16 sierpnia 2011

- Boję się. - To dowód, że kochasz życie.

 Wiesz... Nie wiem jak to... teksty

ally1212 dodano: 16 sierpnia 2011

-Wiesz... Nie wiem jak to powiedzieć.. My chyba.. No wiesz.. -Nie musisz być taki delikatny. Powiedz „wypierdalaj”, bo to właśnie usiłujesz mi powiedzieć?

Na Fotografii Zatrzymam Czas Kiedy... teksty

ally1212 dodano: 16 sierpnia 2011

Na Fotografii Zatrzymam Czas, Kiedy miłość była w Nas...

 nie masz serca dla mężczyzn... teksty

ally1212 dodano: 15 sierpnia 2011

- nie masz serca dla mężczyzn - miałam raz i wystarczy!

 Wiesz kiedyś oddałabym wszystko... teksty

ally1212 dodano: 15 sierpnia 2011

-Wiesz, kiedyś oddałabym wszystko, żeby go odzyskać. - A teraz? - A teraz czekam na moment, żeby mu powiedzieć słodkie wypier.dalaj!

 Jesteś szczęśliwa!  krzyknęło... teksty

ally1212 dodano: 15 sierpnia 2011

- Jesteś szczęśliwa! - krzyknęło złudzenie.. - Nie okłamuj jej... - szepnęło życie ...

Nie Możemy Nikogo Zmusić Do... teksty

ally1212 dodano: 11 sierpnia 2011

Nie Możemy Nikogo Zmusić Do Miłości, Ale Możemy Sprawić, Żeby Nas Pokochano...

A ona znów udawała że ma go... teksty

ally1212 dodano: 11 sierpnia 2011

A ona znów udawała, że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem.

On. Kilka literek imienia zmieniły... teksty

ally1212 dodano: 11 sierpnia 2011

On. Kilka literek imienia zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na Jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, Jego ciepły głos, a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze.. Kochała Go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

Do twarzy mi było w smutku.... teksty

ally1212 dodano: 11 sierpnia 2011

Do twarzy mi było w smutku. Zaprzyjaźniłam się z nim nawet. Z tęsknotą także. Wiedziałam teraz, że tęsknota to nie tylko przebieranie ziarenek maku. Nie tylko nadsłuchiwanie jego kroków za drzwiami (…). Bo 'tęsknić' i 'czekać' to prawie to samo. Pod warunkiem, że czekając się tęskni, a tęskniąc czeka. Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV