głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 A wystarczyło w tamtej sekundzie się na niego nie spojrzeć w tamtej minucie uciec z tego miejsca w tamtym dniu nie odpowiedzieć na jego pytanie w tamtym tygodni

ally1212

ally1212.moblo.pl
A wystarczyło w tamtej sekundzie się na niego nie spojrzeć w tamtej minucie uciec z tego miejsca w tamtym dniu nie odpowiedzieć na jego pytanie w tamtym tygodniu nie
A wystarczyło w tamtej sekundzie... teksty

ally1212 dodano: 8 maja 2012

A wystarczyło w tamtej sekundzie się na niego nie spojrzeć, w tamtej minucie uciec z tego miejsca, w tamtym dniu, nie odpowiedzieć na jego pytanie, w tamtym tygodniu nie poznawać go, w tamtym miesiącu nie pocałować, w tamtym roku nie zakochać się. A świat byłby idealny, a pieprzona bajka nigdy by się nie zaczęła.

główny bohater moich snów ma... teksty

ally1212 dodano: 8 maja 2012

główny bohater moich snów ma nieuleczalną chorobę niezdecydowania, prymitywną potrzebę łamania serc dziewczynom i nad wyraz perfidny urok osobisty.

Przyjdzie taki moment  że wstaniesz... teksty

ally1212 dodano: 8 maja 2012

Przyjdzie taki moment, że wstaniesz na nogi, przestaniesz żyć przeszłością. Pomoże Ci wyjątkowa osoba. Sprawi to jeden uśmiech. To mały czyn, a zdziała cuda.

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest... teksty

ally1212 dodano: 5 maja 2012

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu Ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. I kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał, nie zrozumie, jak bardzo boli każda kolejna łza. Jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei. I nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa, nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł, że powoli spada Kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzić siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia, że patrzy na złudzenie. Nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym. Żeby to zrozumieć trzeba to poczuć. Tak wielu nie potrafi czuć.

Czuła go na sobie  choć nie... teksty

ally1212 dodano: 26 kwietnia 2012

Czuła go na sobie, choć nie podniosła oczu. Przenikał przez sweter, koszulkę i sprawiał, że czuła się bezsilna. A przecież nie była. Nie była zabawką w rękach nieznanych mocy. Miała władzę.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

ally1212 dodano: 22 kwietnia 2012

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość .

Słowami można zastąpić zapach i... teksty

ally1212 dodano: 20 kwietnia 2012

Słowami można zastąpić zapach i dotyk. Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi. Zapach można tak opisać, że nabierze smaku i kolorów.

ja chcę tylko żeby było jak... teksty

ally1212 dodano: 20 kwietnia 2012

ja chcę tylko żeby było jak dawniej, czy naprawdę kurwa o tak wiele proszę?

wciskasz w uszy słuchawki. klikasz... teksty

ally1212 dodano: 20 kwietnia 2012

wciskasz w uszy słuchawki. klikasz 'play'. pogłaśniasz na maksa i słyszysz już tylko tą muzykę. tą, która kochasz, która jest częścią ciebie. nie liczą się problemy w szkole, miłości, ani to, że ktoś właśnie cię woła. ważne są tylko te nuty płynące z cieniutkich kabelków prosto do serca.

Czasem chciałabym iść  nie... teksty

ally1212 dodano: 20 kwietnia 2012

Czasem chciałabym iść, nie patrząc za siebie, nie przejmować się niczym, nie czuć nic i nic nie wiedzieć.

  Zaczyna drażnić mnie pytanie... teksty

ally1212 dodano: 20 kwietnia 2012

` Zaczyna drażnić mnie pytanie, dlaczego jestem smutna . Tym bardziej, że gdy je słyszę mam przed oczami ciebie - powód mojego smutku ..

' dopiero w obliczu twego spojrzenia... teksty

ally1212 dodano: 20 kwietnia 2012

' dopiero w obliczu twego spojrzenia, zdaję sobie sprawę jak jestem bezsilna.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV