głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 najbardziej nie lubię momentów kiedy zaczynam doceniać człowieka którego straciłam. kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył a jedyne co mi pozostało to żyć ze świad

ally1212

ally1212.moblo.pl
najbardziej nie lubię momentów kiedy zaczynam doceniać człowieka którego straciłam. kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomości
najbardziej nie lubię momentów... teksty

ally1212 dodano: 7 marca 2013

najbardziej nie lubię momentów, kiedy zaczynam doceniać człowieka, którego straciłam. kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył, a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomością, że nie mam szans na jego odzyskanie.

bez ramion  które koją ból... teksty

ally1212 dodano: 7 marca 2013

bez ramion, które koją ból...

Są chwile  gdy samotnie spadam w... teksty

ally1212 dodano: 4 marca 2013

Są chwile, gdy samotnie spadam w dół. To są chwile, kiedy nie mam sił, świat pęka w pół..

Mówią  że nie zapala się dwa razy... teksty

ally1212 dodano: 4 marca 2013

Mówią ,że nie zapala się dwa razy tej samej zapałki .Ale tak naprawdę ,jeśli człowiek chce osiągnąć coś drugi raz ,to zrobi wszystko ,by się udało . I nawet tą zapałkę która już raz zaczęła się palić podpali zapalniczką !

pozostanę nawet  gdy już nie będę... teksty

ally1212 dodano: 4 marca 2013

pozostanę nawet, gdy już nie będę twój i będziesz moja, choć nie będę cie miał.

Wiesz jakie jest moje największe... teksty

ally1212 dodano: 3 marca 2013

Wiesz jakie jest moje największe marzenie? Takie żeby teraz do ciebie podejść i powiedzieć jak bardzo jesteś mi potrzebny, jak często o tobie myślę, o tym jak przez ciebie nie mogę spać, o tym jak nie mogę się skupić na nauce, o tym jak tracę szczęście, chcę ci naklnąć bo zniszczyłeś mi w pewnym sensie życie !

Zobaczyłam dziewczynę  na pozór... teksty

ally1212 dodano: 2 marca 2013

Zobaczyłam dziewczynę, na pozór szczęśliwą, stwarzała aurę niezależnej i silnej, jedyne co ją zdradzało to oczy. Gdy przyjrzałam się bliżej, ujrzałam w nich smutek,łzy, cierpienie i ból idący wraz z nieprzespanymi nocami. Rozpacz ścisnęła moje serce, tym bardziej, że patrzyłam w lustro.

Obserwujesz Go zachowując dystans.... teksty

ally1212 dodano: 2 marca 2013

Obserwujesz Go zachowując dystans. Kochasz patrzeć jak się uśmiecha. Marzysz o tym, że może kiedyś będzie Twój, chociaż na chwilę. On podchodzi do Ciebie, Twoje serce bije coraz mocniej. Próbujesz wmówić sobie, że Go nie kochasz, ale śnisz o Nim, masz nadzieję, modlisz się, żebyście mogli być razem. Miałaś tak kiedyś?

Mijasz Go na ulicy i nie czujesz nic... teksty

ally1212 dodano: 2 marca 2013

Mijasz Go na ulicy i nie czujesz nic oprócz żalu. Tak był Ci bliski, kochałaś Go. Dzieliłaś z Nim tyle fantastycznych przeżyć. Wspomnienia dają o sobie znać wieczorami gdy Jego sylwetki nie ma w pobliżu. Nawet przy znajomych ciężko udawać gdy On siedzi na schodach wpatrując się w Ciebie uparcie. Spojrzenia na moment krzyżują się a Twoje jest przepełnione bólem ostatnich miesięcy bez Niego. Tęsknisz.

 Kochasz mnie? – jego głos... teksty

ally1212 dodano: 2 marca 2013

-Kochasz mnie? – jego głos rozbrzmiewał w mojej głowie a palce zacisnęły się na komórce tak mocno, że aż zabolały. -Tak.- odpowiedziałam i czułam, że żołądek podchodzi mi do gardła. Dlaczego to powiedziałam? mogłam skłamać.! -Więc dasz mi jeszcze jedną szansę? – Usłyszałam nutkę pewności w jego głosie. Nie wiedziałam, co powiedzieć. Najchętniej krzyknęłabym „tak” i poleciała do niego. ale nie tym razem. -Nie. – siląc się na stanowczy głos odpowiedziałam i rozłączyłam się szybko, żeby nie usłyszał jak zaniosłam się płaczem. Zsunęłam się bezładnie na podłogę i płakałam. Hm nie. nie płakałam. Spazmatycznie wyłam, bo inaczej się nie da tego nazwać. Tak, Kocham Go. Ale nie dam sobą więcej pomiatać.

na wszystko przychodzi odpowiedzni... teksty

ally1212 dodano: 2 marca 2013

na wszystko przychodzi odpowiedzni moment . najwyraźniej przyszedł ten najodpowiedniejszy, żeby powiedzie Ci jak bardzo ranisz mnie każdego dnia przytulając się do 'innej' . jak głęboko wbijasz mi nóż w serce za każdym razem, gdy Cię mijam na ulicy, a Ty mnie nie zauważasz . to wlaśnie ten moment by wyznac Ci wszystko ze szczegółami . dosłownie wszystko . czuje, że to własnie ta chwila . czuję, lecz jednak i tak wiem, że tego nie zrobię . za bardzo boję się mocniejszego bólu . chociaż wiem, że mocniej już chyba bolec nie może .

Malujesz rzęsy  dokładnie... teksty

ally1212 dodano: 2 marca 2013

Malujesz rzęsy, dokładnie rozprowadzasz błyszczyk na ustach, zakładasz swój ulubiony sweterek, który tak wspaniale podkreśla kolor twych oczu. Przed wyjściem jeszcze raz spoglądasz w lustro i posyłasz całkiem wiarygodny uśmiech swojemu odbiciu. Wychodzisz. Spotykasz go. Spędzasz z nim czas, rozmawiając, śmiejąc się. Nawet pozwolisz mu się przytulić, a na pożegnanie może nawet go niewinnie pocałujesz. Wrócisz do domu i pewnie się uśmiechniesz pod nosem na wspomnienie tego miłego spotkania. A potem wyciągniesz spod poduszki zdjęcie mężczyzny, którego kochasz najmocniej jak tylko potrafisz, całym swoim sercem i szlag trafi dobry humor spowodowany wcześniejszym spotkaniem. No kogo ty chcesz, dziewczynko, oszukać?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV