głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 Cza­sem chciałabym to wszys­tko spa­kować do pu­dełka niepa­mięci i wyrzu­cić za siebie. Ale wiesz? Te uczu­cia wspom­nienia słowa do­tyk... to mi­mo wszys­tko

ally1212

ally1212.moblo.pl
Cza­sem chciałabym to wszys­tko spa­kować do pu­dełka niepa­mięci i wyrzu­cić za siebie. Ale wiesz? Te uczu­cia wspom­nienia słowa do­tyk... to mi­mo wszys­tko jest
Cza­sem chciałabym to wszys­tko... teksty

ally1212 dodano: 12 kwietnia 2013

Cza­sem chciałabym to wszys­tko spa­kować do pu­dełka niepa­mięci i wyrzu­cić za siebie. Ale wiesz? Te uczu­cia, wspom­nienia, słowa, do­tyk... to, mi­mo wszys­tko, jest zbyt cen­ne, by mogło zos­tać pot­rakto­wane jak wo­rek ze śmieciami.

Boże  proszę Cie...   Po­wiedz mi... teksty

ally1212 dodano: 12 kwietnia 2013

Boże, proszę Cie... Po­wiedz mi co mam ro­bić w ta­kich dniach jak te os­tatnie, gdy już na­wet nie czu­je, że żyje.

Naj­piękniej­szy absurd:  Nie mam... teksty

ally1212 dodano: 12 kwietnia 2013

Naj­piękniej­szy absurd: Nie mam nic, lecz od­daję Ci wszystko.

Jestem tylko kobietą. W genach mam... teksty

ally1212 dodano: 11 kwietnia 2013

Jestem tylko kobietą. W genach mam zapisaną wiarę w szczęśliwe zakończenia..

  Nag­le zda­jesz so­bie spra­we... teksty

ally1212 dodano: 8 kwietnia 2013

" Nag­le zda­jesz so­bie spra­we ze to juz ko­niec. Nap­rawde. nie ma dro­gi pow­rotnej, jest Ci żal? Pro­bujesz so­bie przy­pom­niec kiedy wszys­tko sie zacze­lo, a zacze­lo sie wczes­niej niz Ci sie wy­daje, o wiele wczes­niej. Wte­dy zaczy­nasz ro­zumiec ze nic nie dzieje sie dwa razy. Juz nig­dy nie poczu­jesz sie tak sa­mo, nig­dy nie wzniesiesz sie trzy met­ry nad niebo.."

Czy to nie cu­dow­ne  że... teksty

ally1212 dodano: 8 kwietnia 2013

Czy to nie cu­dow­ne, że pat­rząc ko­muś w oczy możemy uj­rzeć je­go głębię? Poczuć czy to właśnie ta oso­ba, po­mimo nasze­go in­dy­widualiz­mu jest nam pot­rzeb­na? To zaurocze­nie, prze­radzające się o coś więcej.. Bezcenne!

  Ci  którzy odchodzą naprawdę... teksty

ally1212 dodano: 8 kwietnia 2013

~ Ci, którzy odchodzą naprawdę, odchodzą bez pożegnania ....

W życiu każdego z nas jest... teksty

ally1212 dodano: 3 kwietnia 2013

W życiu każdego z nas jest przynajmniej jedna niewypowiedziana tajemnica, niewybaczalny żal, nieosiągalne marzenie i niezapomniana miłość.

W życiu każdego z nas jest... teksty

ally1212 dodano: 3 kwietnia 2013

W życiu każdego z nas jest przynajmniej jedna niewypowiedziana tajemnica, niewybaczalny żal, nieosiągalne marzenie i niezapomniana miłość.

Jeszcze nie raz podejmiemy złe... teksty

ally1212 dodano: 3 kwietnia 2013

Jeszcze nie raz podejmiemy złe decyzje, zakochamy się nie w tych ludziach co powinniśmy, pójdziemy inną drogą niż zamierzaliśmy, jeszcze nie raz zawiedziemy się na najbliższych dla nas osobach, jeszcze nie raz upadniemy, ale zawsze musimy wiedzieć, aby wstać i iść dalej bez względu na to wszystko, bo po deszczu zawsze wychodzi słońce.

Zamykamy oczy i przypominamy sobie te... teksty

ally1212 dodano: 3 kwietnia 2013

Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwile, które przeżyliśmy. Łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota rozpieprza nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że w to wierzymy, że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei, że to kiedyś powróci. Łudzimy się jak alkoholicy czy narkomani, którzy mówią sobie, że już nigdy nie wezmą, ale dziś ostatni raz.

7 rano. Budzik jak zwykle o tej porze... teksty

ally1212 dodano: 31 marca 2013

7 rano. Budzik jak zwykle o tej porze, każe mi wstawać. Przecieram dłonią twarz. Kolejna nieprzespana noc,za mną. Wszystko o tej porze budzi się do życia, prócz mnie. Promienie słońca, wpadają do pokoju. Jest cisza, która tak przeraźliwie mnie wykańcza. Sufit wydaję się być w tym momencie najlepszym przyjacielem. Wiem, że jestem sama. Choć codziennie zmierzam korytarzem pełnego ludzi,w środku czuję pustkę. Nie ma mnie, dla nikogo, i nikogo nie ma dla mnie. Uciekam od jakiegokolwiek dotyku. Otwieram oczy i mówię, że jestem silna. Dam radę – dopóki sama naiwnie w to wierzę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV