głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 Żadna sukienka najlepszej marki nie zakryje Twojego smutku żadnym makijażem nie dorysujesz sobie uśmiechu na twarzy kiedy Twoje serce cierpi. Za każde nieprzetr

ally1212

ally1212.moblo.pl
Żadna sukienka najlepszej marki nie zakryje Twojego smutku żadnym makijażem nie dorysujesz sobie uśmiechu na twarzy kiedy Twoje serce cierpi.
Żadna sukienka najlepszej marki nie... teksty

ally1212 dodano: 13 lipca 2013

Żadna sukienka najlepszej marki nie zakryje Twojego smutku, żadnym makijażem nie dorysujesz sobie uśmiechu na twarzy, kiedy Twoje serce cierpi.

Za każde nieprzetrwane jutro... teksty

ally1212 dodano: 13 lipca 2013

Za każde nieprzetrwane jutro, przerażające wczoraj i beznamiętne dzisiaj. Wypijmy.

Trud­no jest cze­kać na coś  co... teksty

ally1212 dodano: 9 lipca 2013

Trud­no jest cze­kać na coś, co może nig­dy nie nastąpić, ale jeszcze trud­niej jest zre­zyg­no­wać, bo wiesz, że to wszys­tko cze­go prag­niesz .

i znów mogłam to poczuć... ten... teksty

ally1212 dodano: 6 lipca 2013

i znów mogłam to poczuć... ten moment, kiedy trzymałeś mnie w ramionach. przez chwilę było tak, jak kiedyś. mogłam poczuć bicie twojego serca, zapach ciała, tą delikatność.

Cza­sami gdy ot­wieram ra­no oczy... teksty

ally1212 dodano: 25 czerwca 2013

Cza­sami gdy ot­wieram ra­no oczy czu­je jeszcze twój za­pach. Na us­tach mam jeszcze twój smak. Cza­sami nie mam ocho­ty na­wet wychodzić z łóżka wiedząc że jes­teś dostępny dla mnie tyl­ko w snach, mam ochotę da­lej spać. Gdy wie­czo­rem przychodzi ta po­ra kładąc się do pus­te­go, zim­ne­go łóżka, zas­ta­nawiam się czy Ty cza­sem tak jak ja budząc się czu­jesz mój smak, czy cza­sami widzisz moją twarz i czy wśród tłumu ludzi sta­rasz się mnie od­szu­kać, dos­trzec…

Po­wie­dział jed­no słowo a jej... teksty

ally1212 dodano: 24 czerwca 2013

Po­wie­dział jed­no słowo a jej świat za­wiro­wał. Wys­tar­czyło jed­no spoj­rze­nie, by ugięły się ko­lana. Po­daro­wał je­den po­całunek a ser­ce drgnęło przebudzone.

umarłaś  choć tak bardzo... teksty

ally1212 dodano: 24 czerwca 2013

umarłaś, choć tak bardzo chciałaś dla niego żyć...

Tamten nie może jej kochać tak jak... teksty

ally1212 dodano: 16 czerwca 2013

Tamten nie może jej kochać tak jak on, nie może jej wielbić w taki sposób, nie jest w stanie dostrzec jej wdzięcznych ruchów ani tych szczególnych znaczków na jej twarzy. Jakby to tylko jemu było dane widzieć prawdziwy kolor jej oczu i poznawać smak jej pocałunków.

Pozostaje z pustym kieliszkiem w... teksty

ally1212 dodano: 16 czerwca 2013

Pozostaje z pustym kieliszkiem w ręku i czymś trudniejszym do napełnienia w środku. Czuje się już tylko nawozem pod roślinę, jaka często przekwita na grobie zwiędłej miłości. To rzadka roślina, a nazywa się szczęście.

Księżyc staje się Słońcem   noc... teksty

ally1212 dodano: 16 czerwca 2013

Księżyc staje się Słońcem , noc staje się dniem , ponieważ wewnątrz każdej osoby ukrywa się inna , może piękniejsza może bardziej nowa , może Twoja.

  Boję się.    Czego?    Że już... teksty

ally1212 dodano: 16 czerwca 2013

- Boję się. - Czego? - Że już nigdy nie będę taka szczęśliwa jak teraz…

I mimo  że przytłaczasz moją... teksty

ally1212 dodano: 10 czerwca 2013

I mimo, że przytłaczasz moją duszę, chcę w sobie czuć ten ciężar. Bo potrzebuję cię mieć w powietrzu, by móc swobodnie oddychać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV