głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 Doskonale znam to spojrzenie smutne nieobecne pełne tęsknoty za czymś czego się pragnie ponad wszystko na świecie. Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym to dlaczego m

ally1212

ally1212.moblo.pl
Doskonale znam to spojrzenie smutne nieobecne pełne tęsknoty za czymś czego się pragnie ponad wszystko na świecie.
Doskonale znam to spojrzenie   smutne... teksty

ally1212 dodano: 3 lipca 2011

Doskonale znam to spojrzenie - smutne, nieobecne, pełne tęsknoty za czymś, czego się pragnie ponad wszystko na świecie.

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

ally1212 dodano: 3 lipca 2011

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym ,to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego... teksty

ally1212 dodano: 3 lipca 2011

Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego do jakiego stanu mnie doprowadzasz! Moje serce przez Ciebie chce wybuchnąć, moje kolana przez Ciebie same się uginają, moje myśli są pełne Ciebie. Moje usta pragną Cię całować, moje oczy pragną na Ciebie patrzeć, moje uszy pragną Ciebie słuchać. A Ty? Udajesz, że mnie nie znasz.

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

ally1212 dodano: 3 lipca 2011

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

.. i gdy wpatrywałeś mi się tak... teksty

ally1212 dodano: 3 lipca 2011

.. i gdy wpatrywałeś mi się tak głęboko w oczy poczułam, że mam to o czym marzyłam od dziecka ..

Stworzymy wspólną bajkę. bajkę o... teksty

ally1212 dodano: 3 lipca 2011

Stworzymy wspólną bajkę. bajkę o miłości. idealną. bez wad i zazdrości. i będzie ona trwać od wieczora do godziny 6. bo skończy się wraz ze znienawidzonym dźwiękiem budzika. i tak co noc. wyimaginowana miłość. jesteś za?

Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

ally1212 dodano: 3 lipca 2011

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej (...) Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko się plącze, nadchodzi koniec. Nie ma ich już. Więc po co w ogóle zaczynać...

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to... teksty

ally1212 dodano: 3 lipca 2011

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię kocham czując się z tym żałośnie.

To nie tak   że się poddałam. Po... teksty

ally1212 dodano: 3 lipca 2011

To nie tak , że się poddałam. Po prostu daję spokój, bo to nie ma żadnego sensu, a niedługo nie będzie miało znaczenia.

Zobaczysz jeszcze będzie tak  że... teksty

ally1212 dodano: 3 lipca 2011

Zobaczysz jeszcze będzie tak, że twój telefon będzie tęsknić za Mną. Zobaczysz będzie jeszcze tak, że Ty zatęsknisz za Mną. Wtedy do Mnie napiszesz, że się myliłeś i chcesz być ze mną. A ja jak ta głupia idiotka przyjmę Cię w swe ramiona.

Połamane skrzydła nie pozwolą mi... teksty

ally1212 dodano: 2 lipca 2011

Połamane skrzydła nie pozwolą mi zapomnieć, że kiedyś potrafiłam latać..

Połamane skrzydła nie pozwolą mi... teksty

ally1212 dodano: 2 lipca 2011

Połamane skrzydła nie pozwolą mi zapomnieć, że kiedyś potrafiłam latać..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV