głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 Twój numer. 9 cyfr które potrafię wyrecytować o każdej porze. Jest to jedynie preludium przed prawdziwą symfonią jaką jest Twój głos usłyszany w słuchawce telef

ally1212

ally1212.moblo.pl
Twój numer. 9 cyfr które potrafię wyrecytować o każdej porze. Jest to jedynie preludium przed prawdziwą symfonią jaką jest Twój głos usłyszany w słuchawce telefonu.
Twój numer. 9 cyfr które... teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

Twój numer. 9 cyfr, które potrafię wyrecytować o każdej porze. Jest to jedynie preludium przed prawdziwą symfonią, jaką jest Twój głos usłyszany w słuchawce telefonu.

 Serce zapie rdala jak szalone...... teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

- Serce zapie*rdala jak szalone... - Jak to.? - No kiedy na niego patrzę... - To nie patrz. - Kiedy nie mogę...

płakałam bo myślałam o nim. o... teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

płakałam, bo myślałam o nim. o jego spojrzeniu, dotyku i uśmiechu.

 A Ty czego chcesz dziewczynko? Ja?... teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

-A Ty czego chcesz, dziewczynko? -Ja? Ja chcę tylko odzyskać utraconą nadzieję, wiarę w miłość i drugą połówkę swego serca.

 me + you = error . teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

`me + you = error .

 ulubiony kolor ?  niebieski.... teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

`-ulubiony kolor ? -niebieski. -bo niebo ? -nie, bo Jego oczy.

pamiętasz jeszcze? kiedy przy... teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

pamiętasz jeszcze? kiedy przy pierwszym spotkaniu tak się siebie wstydziliśmy ? ;*

cel doświadczenia : zapomnieć o... teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

cel doświadczenia : zapomnieć o Nim. konieczne przedmioty : wódka, papierosy, chusteczki, czekolada, ciepły koc, dobry bit lub dobra komedia. obserwacje : jest źle, z każdym kieliszkiem przed oczami pojawia się jego twarz, z każdym buchem myślisz tylko o Nim. wniosek : o nim nie da się zapomnieć. jest jak narkotyk. nie możesz bez niego żyć.

pijąc drinka zawsze myślę o jednym... teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

pijąc drinka zawsze myślę o jednym . zawsze mam tą durną nadzieję pięciolatki , że coś się zmieni . że przyjdziesz jak dawniej , przytulisz bez powodu i obdarujesz mnie jednym z najpiękniejszych uśmiechów . albo , że starczy mi na tyle odwagi , by powiedzieć ci całą prawdę , jak jest i jak było . to o czym powinieneś wiedzieć , to z czym bez przerwy walczę

wiesz  chyba zapomniałam jak... teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

wiesz , chyba zapomniałam jak kochać . zamroziłam swoje serce gdy odszedł i do tej pory było w porządku . ale nie jest w porzadku . tak cholernie nie jest . bo wiesz ? samotność zabija . zabija wszystko co mam , co chciałabym mieć . nie potrafię funkcjonować bez czyjegoś dotyku , głosu , wzroku naćpanego miłością . nie da się . po prostu . dlatego wyciągam te wszystkie zdjęcia , które wywołują ból , wieszam je nad łóżkiem , wpatruję się w nie godzinami . i ciągle się zastanawiam - jak to możliwe , że kiedyś potrafiłam maksymalnie zaciągać się drugą osobą i czerpać z miłości to co najlepsze i najpiękniejsze , a w chwili obecnej najzwyczajniej w świecie nie umiem ?

pamiętam gdy kiedyś mroźnego... teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

pamiętam, gdy kiedyś mroźnego wieczoru, pisałam z nim na gg. powiedziałam mu wtedy że jest mi cholernie zimno, zszedł z gadu twierdząc że musi pilnować młodszą siostrę. po jakichś 10 minutach, usłyszałam dzwonek do drzwi, otworzyłam i zobaczyłam jego. - mówiłaś że Ci zimno więc jestem aby Cię ogrzać.- powiedział po czym zaczął mnie całować jak nigdy dotąd. cały wieczór nie wypuszczał mnie ze swoich ramion, byłam wtedy tak cholernie szczęśliwa.

Oszukiwałam siebie  znajomych... teksty

ally1212 dodano: 14 lipca 2011

Oszukiwałam siebie , znajomych, wszystkich.. Mówiłam, że zapomniałam, ale nie zapomniałam. Bo tak po prostu nie da się zapomnieć. Nie da sie wyrzucić z pamięci osoby, którą kochało się przez taki długi okres czasu.. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki do, której tańczyliśmy, gdy ktoś wymieni jakąś imprezę, na której rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, których używał, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV