głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alisja-aj nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo tęsknie. udajesz że się nic nie stało a tak naprawdę to ty wszystko spieprzyłaś. ta cała nasza przyjaźń była jednym wi

alisja-aj

alisja-aj.moblo.pl
nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo tęsknie. udajesz że się nic nie stało a tak naprawdę to ty wszystko spieprzyłaś. ta cała nasza przyjaźń była jednym wielkim kł
nawet nie zdajesz sobie sprawy jak... teksty

alisja-aj dodano: 19 grudnia 2010

nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo tęsknie. udajesz, że się nic nie stało, a tak naprawdę to ty wszystko spieprzyłaś. ta cała nasza przyjaźń była jednym wielkim kłamstwem. dopiero teraz to wiem.

byłam głupia  że wierzyłam w te... teksty

alisja-aj dodano: 19 grudnia 2010

byłam głupia, że wierzyłam w te wszystkie Twoje kłamstwa, te brednie. tak wiem. kolejna małolata zraniona przez chłopaka. wiem to głupie, ale za każdym razem kiedy Cię widzę nasuwa mi się pytanie dlaczego. dlaczego skłamałeś? dlaczego nie powiedziałeś po prostu prawdy? cierpiałabym, ale na pewno mniej niż po tych wszystkich kłamstwach nie mam sił na to by się podnieść. odbić od dna.

może i na początku wcale nie... teksty

alisja-aj dodano: 19 grudnia 2010

może i na początku wcale nie potrafiłam zapomnieć.wciąż miałam w głowie słowa'nigdy Cię nie zostawię,pamiętaj jesteś moim SKARBEM' zawsze mówił tak do mnie jak byłam zazdrosna o jego byłą dziewczynę. teraz wiem,że to nie miało sensu.wiem też, że już nie zdołam zaufać nikomu. jeszcze nigdy nic tak mnie nie zabolało jak słowa,które wypowiedziałeś parę godzin przed tym jak napisałeś mi esemesa, że to koniec.obiecywałeś,że nigdy mnie nie zostawisz, że przecież jestem Twoim skarbem. nie mogłam się powstrzymać, wybiegłam z domu. w głowie miałam najgorsze myśli. spotkałam jakiś kolesi siedzących w parku pijących piwo spytałam, czy mogę się dosiąść. zapłakana spytałam, czy nie znają jakieś taniego dilera. jeden z nich zaprowadził mnie do jakiegoś kolesia.miałam przy sobie jakieś 2stówy.nie zdążyłam się z nikim pożegnać, przeprosić za zachowanie.powiedzieć,że to wszystko przez niego.mówili,że to za duża dawka jak na jeden raz,lecz ja ich nie słuchałam.wstrzyknęłam igłę wraz z zawartością.odeszł

nigdy nie zapomnę naszych zawsze... teksty

alisja-aj dodano: 19 grudnia 2010

nigdy nie zapomnę naszych zawsze spędzonych razem piątków. park i my, siedzący na ławce. Ty bawiłeś się moimi kosmykami włosów, a ja wpatrywałam się w Twoje jasne oczy. a teraz? idąc ulicą po prostu się mijamy. niekiedy nasze oczy spotykają się, a my nawet nie odezwiemy się do siebie. Ty jesteś z siebie dumny, że kolejna laska przez Ciebie płakała, ja ? ja wciąż tęsknie.

wiem  że może nie znam wszystkich... teksty

alisja-aj dodano: 17 grudnia 2010

wiem, że może nie znam wszystkich dat, które są ważne dla historii Polski jak Ty. wiem też, że mam więcej wad niż zalet, ale Ty i tak mnie kochasz. i to jest dla mnie ważne.

coraz częściej zastanawiam się... teksty

alisja-aj dodano: 17 grudnia 2010

coraz częściej zastanawiam się, czy tak naprawdę warto...

nigdy nie zapomnę tych dni  kiedy... teksty

alisja-aj dodano: 17 grudnia 2010

nigdy nie zapomnę tych dni, kiedy pierwszy raz powiedziałeś mi prosto w oczy, że kochasz. kiedy pierwszy raz pocałowaliśmy się. kiedy powiedziałeś, że nie możesz być ze mną z nie wiadomo jakiego powodu. mam do Ciebie żal - wiem to normalne, ale nie chcę zapominać tych właśnie chwil. w pewnym okresie mojego życia byłeś najważniejszy. wciąż boli, ale pod żadnym pozorem nie chcę zapomnieć.

chyba wciąż Cię lubię trochę... teksty

alisja-aj dodano: 15 grudnia 2010

chyba wciąż Cię lubię trochę bardziej niż zwykłego kolegę.

chciałam by było jak dawniej.... teksty

alisja-aj dodano: 15 grudnia 2010

chciałam by było jak dawniej. chciałam by te nasze codzienne wieczory, które kiedyś zawsze razem spędzałyśmy stały się rezeczywistością. serduszka na naszek klasie nie załatwią sprawy. już mam dość nadzieji, że może zadzwonisz, albo napiszesz to głupie CześĆ na gadu.

i kurwa niby tęsknisz  a przecież... teksty

alisja-aj dodano: 15 grudnia 2010

i kurwa niby tęsknisz, a przecież masz już nowe przyjaciółki, które są lepsze.

kolejny raz zaufałam  raz jeszcze... teksty

alisja-aj dodano: 15 grudnia 2010

kolejny raz zaufałam, raz jeszcze się zawiodłam.

i już nie będę pisała twojego... teksty

alisja-aj dodano: 15 grudnia 2010

i już nie będę pisała twojego imienia dużą literą, bo dla mnie jesteś już nikim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV