głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion dziewczyno! twoje serce krwawi! zobacz ... krew płynie strumieniem. coś Ty narobiła.?! takie pytania to do tego Pana o tam. niesamowity jest fakt że jednego dn

abstracion

abstracion.moblo.pl
dziewczyno! twoje serce krwawi! zobacz ... krew płynie strumieniem. coś Ty narobiła.?! takie pytania to do tego Pana o tam.
 dziewczyno! twoje serce krwawi!... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

- dziewczyno! twoje serce krwawi! zobacz ... krew płynie, strumieniem. coś Ty narobiła.?! - takie pytania, to do tego Pana, o tam.

niesamowity jest fakt że jednego... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

niesamowity jest fakt, że jednego dnia kochasz, drugiego nie znasz, a trzeciego nienawidzisz. - zdecydujesz się wreszcie do cholery.?!

 dlaczego mi to robisz.? dlaczego... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

- dlaczego mi to robisz.? dlaczego się mną tak zabawiasz.? - a dlaczego dążysz do realizacji swoich marzeń.? - bo sprawia mi to satysfakcję. - no właśnie.

teraz mówisz do mnie tylko... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

teraz mówisz do mnie tylko spojrzeniem, bo przecież Twoja duma mogła by ucierpieć, gdybyś się do mnie odezwał. widzę w Twoich oczach tylko jedno przesłanie 'kocham inną, ale nie chcę Cię stracić'. powiedz mi później, że to kobiety, są kurw_a niezdecydowane.

mam nadzieję że chociaż Ty się... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

mam nadzieję, że chociaż Ty się świetnie bawisz! bo ja genialnie. nie śpię, nie jem, nie mówię, coraz mniej się ruszam i już praktycznie nie oddycham. wiesz dlaczego.? bo mi kur_wa serce zabrałeś, które było za te wszystkie czynności odpowiedzialne.

bo świat bez mężczyzn byłby... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

bo świat bez mężczyzn byłby pełen grubych, szczęśliwych kobiet. (;

 patrz mi w oczy jak ze mną... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

- patrz mi w oczy jak ze mną rozmawiasz! - to lepiej nie rozmawiajmy wcale. - niby dlaczego.? - bo zbyt trudne jest widzenie odbicia innej w Twoich oczach, zamiast własnego.

obiecałam sobie że już nigdy... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

obiecałam sobie, że już nigdy więcej nie popatrzę w Twoje oczy. nigdy. bo teraz zamiast swojego odbicia i tych magicznych świeczek na mój widok, widzę ją. wszystkie czułe słówka, które mówisz jej każdego dnia, tak jak kiedyś mówiłeś mnie. widzę, to jak bardzo ją kochasz. dlatego, już nigdy nie będę w stanie w nie spojrzeć.

 nie patrz tak na mnie.  niby... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

- nie patrz tak na mnie. - niby jak.? - tak jak wtedy, kiedy byliśmy razem, kiedy byłam najszczęśliwszą osobą na świecie. wtedy, gdy jeszcze nie wiedziałam jakim jesteś frajerem.

bo nie można być z kimś dla kogo... teksty

abstracion dodano: 3 stycznia 2010

bo nie można być z kimś, dla kogo Twoje uczucia, są żartem.

 ona ona ...  co ona do... teksty

abstracion dodano: 3 stycznia 2010

- ona, ona ... - co ona do cholery.?! - ona, przez Ciebie ... - co przeze mnie.? czyżbym osiągnął cel.? - jeżeli twoim celem było jej samobójstwo, to tak.

'masz to coś'  mówił każdego... teksty

abstracion dodano: 2 stycznia 2010

'masz to coś' - mówił każdego dnia ... teraz wiem, że tym czymś była głupota i zamknięte oczy, które nie widziały jak się mną bawisz ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV