głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion kiedyś twoja naiwność uświadomi Ci co straciłeś. kiedyś zrozumiesz i docenisz. będziesz chciał wrócić i znów zacząć łgać jak kochasz. zadzwonisz. wiesz co wtedy

abstracion

abstracion.moblo.pl
kiedyś twoja naiwność uświadomi Ci co straciłeś. kiedyś zrozumiesz i docenisz. będziesz chciał wrócić i znów zacząć łgać jak kochasz. zadzwonisz. wiesz co wtedy zrobię
kiedyś twoja naiwność uświadomi... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

kiedyś twoja naiwność, uświadomi Ci, co straciłeś. kiedyś zrozumiesz, i docenisz. będziesz chciał wrócić i znów zacząć łgać jak kochasz. zadzwonisz. wiesz co wtedy zrobię.? odbiorę. bo wyrzucenie telefonu przez okno, bądź rzucenie nim o ścianę po zobaczeniu Twojego numeru, na który tyle czekałam, było by zbyt prymitywne. odbiorę. powiesz, że przepraszasz, że żałujesz. być, może znów, skłamiesz, że kochasz. a ja.? powiem, że wybaczam, że pragnę, żebyś wrócił, powiem, że kocham. znów, będziemy w tym abstrakcyjnym związku. wszystko będzie jak wcześniej. oprócz, jednego małego szczegółu. zakończenia. tym razem, będzie happy end. tym razem, to ja się Tobą zabawię i zostawię, doskonale znając, Twoje prymitywne sztuczki.

bo zimnych suk się nie kocha. one... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

bo zimnych, suk się nie kocha. one nie potrzebują miłości, prawda, kochanie.?

obsesyjnie czytać Twoje opisy na gg... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

obsesyjnie, czytać Twoje opisy na gg, i 60 razy na minutę, sprawdzać, telefon, czy nie ma wiadomości od Ciebie. wiesz, jak to jest karmić, się złudnymi nadziejami, co dnia.?

ej. bo ja chcę Cię kochać bez... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

ej. bo ja chcę Cię kochać, bez wyrzutów sumienia. da się coś zrobić.?

gratuluję. właśnie tym gestem... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

gratuluję. właśnie, tym gestem, który aktualnie wykonujesz, automatycznie, zostajesz, umieszczony, jako kolejny na liście skończonych, dupków. owacje, na stojąco.

stając rano przed lustrem mówię... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

stając, rano przed lustrem, mówię, sobie, że jestem gotowa, ponownie się rozczarować. podświadomie, wiedząc, że musi być inaczej, mając, nadzieję, że Bóg, wysłucha moich próśb, o lepsze jutro.

wykrzycz mi w twarz że kochasz!... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

wykrzycz, mi w twarz, że kochasz! krzycz jak najgłośniej potrafisz! patrząc mi prosto w oczy, krzycz! może wtedy, w końcu uwierzę.

kocham czekoladę. uwielbiam i... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

kocham czekoladę. uwielbiam i miłuję, ponad wszystko, wiesz.? dlatego Cię kocham. - ale jakto.? - Twoje czekoladowe, oczy, są czymś, nieziemskim. zatapiam, się w nich, tonę, niczym w niebie. kocham czekoladę, Twoje, czekoladowe, oczy no i ... Ciebie.

daj znać co czujesz. nie potrafię... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

daj znać, co czujesz. nie potrafię, czytać w myślach, ani w Twoich czekoladowych, oczach.

to przy Tobie pragnę się budzić... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

to przy Tobie, pragnę się budzić i zasypiać, bezszelestnie nasłuchując, Twojego oddechu. to Tobie, chcę szeptać, te dwa słowa, w najmniej odpowiednim momencie. będę najszczęśliwszą, osobą, stąpającą, po kuli ziemskiej, tylko powiedz, że pragniesz, tego samego.

dzięki śliczne : . również pozdrawiam  . teksty abstracion dodał komentarz: dzięki śliczne : ). również, pozdrawiam ;*. do wpisu 11 luty 2010
a mnie aż po brzegi wypełnia... teksty

abstracion dodano: 11 luty 2010

a mnie, aż po brzegi, wypełnia pusta. rozumiesz.? nie czuję, kompletnie nic. jestem bezczuciowa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV