głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion dążenie do szczęścia.? jestem realistką zapomniałeś.? nie chcesz się przekonać co robię z ludźmi którzy zabierają mi ostatnie powody do oddychania uwierz. im mn

abstracion

abstracion.moblo.pl
dążenie do szczęścia.? jestem realistką zapomniałeś.?
dążenie do szczęścia.? jestem... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

dążenie do szczęścia.? jestem realistką, zapomniałeś.?

nie chcesz się przekonać co... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

nie chcesz się, przekonać, co robię, z ludźmi, którzy zabierają, mi ostatnie powody do oddychania, uwierz.

im mniej Cię mam tym bardziej... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

im, mniej Cię mam tym, bardziej pragnę. co będzie, gdy już cały będziesz mój.? chyba, nie mam się czego obawiać, bo to raczej, nigdy nie nastąpi.

jego obecność jest jedyną... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

jego obecność, jest jedyną, rzeczą, która powoduje uśmiech, na mojej twarzy. jedyną rzeczą, dzięki, której uwalniają się moje endorfiny. dbam, o to, by był, jak najczęściej. pozbaw, mnie tego, a Cię zabiję. nie będę miała, litości dla kogoś, kto odbierze, mi ostatnie chwile szczęścia, których, tak kurczowo się trzymam.

możesz zabrać mi wszystko... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

możesz, zabrać mi wszystko, zniszczyć, całe moje życie, ale nie zabieraj mi jego. bo to dzięki, niemu wciąż, wykazuje funkcje życiowe. a czasami nawet emanuje, ze mnie szczęście. nie zabieraj mi tlenu, bo nie będę w stanie za siebie ręczyć.

boję się że kolejnym razem gdy... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

boję, się, że kolejnym razem, gdy wykrzyczę, Twoje imię, nie odwrócisz, się. boję, się, że Cię stracę. bo On obiecał, że zabierze, mi wszystko, co kocham, zaczął od siebie, skończy na Tobie.

dziękuję że podpisujesz moje 'prace'. chociaż ty jedna potrafisz uszanować moją prośbę. dziękuję ślicznie jeszcze raz i pozdrawiam. teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję, że podpisujesz, moje 'prace'. chociaż, ty jedna, potrafisz, uszanować, moją prośbę. dziękuję ślicznie jeszcze raz i pozdrawiam. do wpisu 12 luty 2010
możesz mnie kochać tylko ile... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

możesz, mnie kochać, tylko ile zechcesz. tylko!

zauważyłam że uzależniam to czy... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

zauważyłam, że uzależniam, to czy mój dzień był udany od Ciebie. od Twojego zachowania w stosunku, do mnie. to zamieniło się w paranoje. ja już nie żyję, życiem, tylko Tobą.

teraz gramy Twoim sercem skarbie.... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

teraz, gramy Twoim sercem, skarbie. jak Ci się podoba.? bo ja czuję, to pieprzoną, satysfakcje, i muszę przyznać, że to jest tak cholernie brudne i złe, że mi się podoba.

kiedyś twoja naiwność uświadomi... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

kiedyś twoja naiwność, uświadomi Ci, co straciłeś. kiedyś zrozumiesz, i docenisz. będziesz chciał wrócić i znów zacząć łgać jak kochasz. zadzwonisz. wiesz co wtedy zrobię.? odbiorę. bo wyrzucenie telefonu przez okno, bądź rzucenie nim o ścianę po zobaczeniu Twojego numeru, na który tyle czekałam, było by zbyt prymitywne. odbiorę. powiesz, że przepraszasz, że żałujesz. być, może znów, skłamiesz, że kochasz. a ja.? powiem, że wybaczam, że pragnę, żebyś wrócił, powiem, że kocham. znów, będziemy w tym abstrakcyjnym związku. wszystko będzie jak wcześniej. oprócz, jednego małego szczegółu. zakończenia. tym razem, będzie happy end. tym razem, to ja się Tobą zabawię i zostawię, doskonale znając, Twoje prymitywne sztuczki.

bo zimnych suk się nie kocha. one... teksty

abstracion dodano: 12 luty 2010

bo zimnych, suk się nie kocha. one nie potrzebują miłości, prawda, kochanie.?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV