głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion lubię powiązywać pewne rzeczy ze sobą. w dzień w którym Cię pokochałam dotarło do mnie jak bardzo lubię kakao. kochałam Cię a kakao uwielbiałam. potrafiłam pić

abstracion

abstracion.moblo.pl
lubię powiązywać pewne rzeczy ze sobą. w dzień w którym Cię pokochałam dotarło do mnie jak bardzo lubię kakao. kochałam Cię a kakao uwielbiałam. potrafiłam pić je kil
lubię powiązywać pewne rzeczy ze... teksty

abstracion dodano: 26 marca 2010

lubię powiązywać pewne rzeczy, ze sobą. w dzień w którym Cię pokochałam, dotarło do mnie jak bardzo lubię kakao. kochałam Cię, a kakao uwielbiałam. potrafiłam pić je kilka razy dziennie. za każdym razem, rozmyślając o Tobie. rzuciłeś mnie. a ja rzuciłam kakao. porównanie może się wydać prymitywne, jednak dla mnie jest szczególnie, znaczące. w końcu mówi, o dwóch miłościach mojego życia.

każdy z dni wydaje się być taki... teksty

abstracion dodano: 26 marca 2010

każdy z dni, wydaje się być taki sam. tak samo pusty. każdy z nich, witam tak samo. ze łzami w oczach i rozczarowaniem w podświadomości.

patrzeć na miłość swojego życia... teksty

abstracion dodano: 26 marca 2010

patrzeć na miłość swojego życia, wiedząc, że podejście i przytulenie się, jest niczym owoc zakazany. znasz to uczucie? drżące wargi, miękkie kolana i serce, kołaczące niczym wirująca pralka.

pragnę czuć że czujesz to samo... teksty

abstracion dodano: 26 marca 2010

pragnę czuć, że czujesz to samo, co czuję ja.

zabawa w miłość nie jest grą... teksty

abstracion dodano: 26 marca 2010

zabawa w miłość, nie jest grą fair play. nie ma reguł. nie uznaje się faulów. to brutalna gra, wymagająca mnóstwa poświęceń.

wybrał inną. była bardziej skąpo... teksty

abstracion dodano: 26 marca 2010

wybrał inną. była, bardziej skąpo ubrana. miała zdecydowanie więcej makijażu, na twarzy. była głośna i niepowtarzalnie wulgarna. a co najważniejsze, miała 'łatwiejszy wjazd do garażu'.

nie zamierzam Ci się tłumaczyć z... teksty

abstracion dodano: 26 marca 2010

nie zamierzam Ci się tłumaczyć, z moich uczuć. zbyt wiele oczekujesz. stanowczo za dużo, wymagasz.

i uwierz że ja już niczego od... teksty

abstracion dodano: 26 marca 2010

i uwierz, że ja już niczego od Ciebie nie oczekuję. żadnych skrajnych uczuć, gorących spojrzeń, ani obietnic, które łamiesz, zanim zdążysz złożyć. ja proszę Cię, tylko o to, abyś zniknął z mojego życia, przyznając, że żałujesz każdego z kłamstw.

czasami brakuje mi słów by opisać... teksty

abstracion dodano: 26 marca 2010

czasami brakuje mi słów, by opisać to w jakim stanie się znajduję. czasami, płaczę na tyle zachłannie, że nie potrafię złapać oddechu. zdarza mi się, sprzeczać z własną podświadomością. nie jestem idealna. i wcale nie zamierzam, być.

wolałabym żebyś nie był ze mną... teksty

abstracion dodano: 26 marca 2010

wolałabym, żebyś nie był ze mną wcale, niż był przez chwilę, a później zostawił w tak prymitywny sposób. jedyne czego, żałuję to fakt, że Ci tego wszystkiego nie powiedziałam, zanim było za późno.

ajaj. miło bardzo : .   . teksty abstracion dodał komentarz: ajaj. miło bardzo : ). ;***. do wpisu 26 marca 2010
ja już nie zadaję sobie żadnych... teksty

abstracion dodano: 26 marca 2010

ja już nie zadaję sobie żadnych abstrakcyjnych pytań. nie zastanawiam się, czemu jest tak, a nie inaczej. nie jestem w stanie zmienić faktu, że moje przeznaczenie ma chore poczucie humoru.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV