głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Chcę być kostką czekolady w Twoich ustach. Kurde chciałabym żeby w życiu istniał przycisk ' Delete ' ! Widzisz inni mają swoje drugie połówki przy sobie a ja ud

aboniety

aboniety.moblo.pl
Chcę być kostką czekolady w Twoich ustach.
Chcę być kostką czekolady w Twoich... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Chcę być kostką czekolady w Twoich ustach.

Kurde  chciałabym  żeby w życiu... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Kurde, chciałabym, żeby w życiu istniał przycisk ' Delete ' !

Widzisz inni mają swoje drugie... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Widzisz inni mają swoje drugie połówki przy sobie, a ja udaję, że nie potrzebuję niczego oprócz świętego spokoju. Kłamię. Każdego dnia to robię. Chcę Ciebie, chcę móc Cię kochać. Mam ochotę jak mała dziewczynka zrobić obrażoną minę, tupnąć nogą, bo nie mogę z Tobą być.

Wiecie...kiedyś byłam jedną z... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Wiecie...kiedyś byłam jedną z niewielu grzecznych dziewczynek, które uwielbiały malować i recytować wiersze. Kochałam to. W głowie miałam mnóstwo pomysłów i zabaw na każdą porę dnia, byleby tylko się nie nudzić. A dziś ? Dziś jestem jedną z wielu dziewczyn, która co najmniej 3 godziny dziennie spędza na myśleniu o Tobie. I jeszcze zbyt mocno Cię kocham, aby wypominać Ci jak bardzo mnie zraniłeś. Ale pomyśl... czy bylibyśmy razem szczęśliwi, gdyby nie pojawiła się ona ? Gdyby nie ona...

Powiedz gdzie byłes  gdy ona tak... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Powiedz gdzie byłes, gdy ona tak czekała ? Powiedz co robiłeś, gdy do lustra płakała...

Siedziała na balkonie  pod kocem.... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Siedziała na balkonie, pod kocem. Czekała na kolejną spadającą gwiazdę. By, po raz 10 pomyśleć to samo życzenie...

Najbardziej na świecie chciałabym... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Najbardziej na świecie chciałabym, żebyś którejś nocy, nie spodziewając się, wyszedł z domu na papierosa, usiadł na schodach, spojrzał w gwieździste niebo i lekko za mną zatęsknił. Żebyś poczuł, że czegoś Ci barkuje, że jednak coś do mnie czujesz. I w końcu odpisał na wiadomość. Kurcze, daj mi wiarę i zaufaj mi... sprzedaj mi ten cholerny bilet do szczęścia.

 Myślisz  że Puchatek jest... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

-Myślisz, że Puchatek jest szczęśliwy ? -Tak. Puchatek jest the best, ma swój miodek, Prosiaczka i swój bardzo mały rozumek. -To tak jak ja ... To czemu on jest szczęśliwy, a ja nie? -Bo nie masz miodku ?

Gdyby zakochanie trwalo zbyt dlugo... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Gdyby zakochanie trwalo zbyt dlugo, ludzie umieraliby z wyczerpania, arytmii, tachykardii serca, glodu lub syndromu odstawienia snu.

Jak głupia cały czas wierzyłam  a... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Jak głupia cały czas wierzyłam, a podobno wiara umie góry przenosić. Ale ja nie chciałam przenosić żadnych szczytów. Chciałam tylko żeby mnie przytulił, kiedy jest mi zimno, szeptał czułe słówka do ucha, kiedy świat się wali. Żeby myślał o mnie nieustannie. By po prostu był, by kochał. I nawet, gdy teraz mówię, że nie chce już Go widzieć. To i tak szukam Go gdzieś wzrokiem na ulicy. Gdy wmawiam sobie, że o Nim nie myślę, to i tak cały czas to robię. Gdy mówię, że nie odbiorę, gdy zadzwoni, to i tak z nadzieją czekam, aż wyświetlacz mojego telefonu pokażę Jego imię. I mówię, że nie tęsknie, a co chwile przeglądam Jego zdjęcia. i mówię też, że Go nie kocham. I chyba w ten sposób stałam się oszustką własnego serca.

 Wstyd mi za Ciebie powiedział rozum... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

-Wstyd mi za Ciebie-powiedział rozum -Miałeś mnie pilnować-odrzekło serce -Chciałem Ci chociaż raz zaufać.

 Puchatku..? A co jeżeli przyjdzie... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

-Puchatku..? A co jeżeli przyjdzie kiedyś takie jutro,kiedy będziemy osobno? -Osobnośc jest bardzo miła.. kiedy jesteśmy razem..! -No tak, tak... Ale gdybyśmy nie byli razem? Gdybym ja był gdzieś indziej? -Nie mógłbyś być gdzieś indziej, bo co ja bym bez Ciebie zrobił? Kogo bym wołał w te dni kiedy nie jestem bardzo silny? Kogo bym się radził, gdybym nie wiedział co mam robić? -Misiu...My... -My?! Nas by wtedy nie było Krzysiu! -Oh Puchatku.. Jeżeli przyjdzie takie jutro, że nie będziemy razem, musisz o czymś pamiętać. -Dobrze.. a o czym muszę pamiętać? -Że jesteś odważny.. i że jesteś silny.. i bardzo mądry! Ale najważniejsze jest to, że nawet jeśli bylibyśmy osobno... To ja i tak będę z Tobą. Zawsze będę z Toba!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV