głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety ejj dlaczego za każdym razem gdy mówię że o Nim zapomnę że przestane za Nim tęsknić nagle dzieją się przeróżne rzeczy które jakby dawały mi do zrozumienia że ni

aboniety

aboniety.moblo.pl
ejj dlaczego za każdym razem gdy mówię że o Nim zapomnę że przestane za Nim tęsknić nagle dzieją się przeróżne rzeczy które jakby dawały mi do zrozumienia że nie
ejj  dlaczego za każdym razem gdy... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

ejj, dlaczego za każdym razem gdy mówię, że o Nim zapomnę, że przestane za Nim tęsknić, nagle dzieją się przeróżne rzeczy które jakby dawały mi do zrozumienia, że nie mam tego robić, że nie mam pozwolić by On stał się jedynie cudownym wspomnieniem. Tak jakby te znaki krzyczały : WALCZ ! DASZ RADĘ, MAŁA ! Dlaczego tak się dzieje, ej ? a może właśnie o to chodzi, żeby się wkurzać i kochać dalej ? sama juz nie wiem.

Nie płacz. Ludzie potrafią ranić i... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Nie płacz. Ludzie potrafią ranić i odchodzić. Wracać też potrafią, wiesz?

Wiecie... stwierdziłam  że... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Wiecie... stwierdziłam, że MIŁOŚĆ jest wtedy, kiedy lecą ci łzy, a ty ciągle GO pragniesz... Jest wtedy, gdy ON ciebie ignoruje, ma totalnie gdzieś, a ty nadal GO kochasz. Jest wtedy, kiedy ON kocha inną dziewczynę, a ty ciągle uśmiechasz się i w głębi duszy mówisz ' Jestem szczęśliwa, kiedy TY jesteś szczęśliwy !' Kiedy wszystko co tak naprawdę robisz to płacz, bo nic innego ci nie pozostaje.

  dziewczyno! twoje serce krwawi!... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

- dziewczyno! twoje serce krwawi! zobacz ... krew płynie, strumieniem. coś Ty narobiła.?! - zabiłam miłość.

a wczoraj usiadłam na łóżku... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

a wczoraj usiadłam na łóżku, całą roztrzęsiona z rozmazanym tuszem. Zawsze tak jest gdy o Nim myśle. Jakby coś mnie od środka zabijało. Płakałam. Płakałam, by zapomnieć, że był. By zapomnieć, że przegrałam. I na chwile zapomniałam. Ale potem spojrzałam na czekoladę i czar prysł. Czy Jego oczy musiały mieć tak pospolity kolor ?

Przebiegłabym miliony mil tylko po... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Przebiegłabym miliony mil tylko po to, by usłyszeć jak wypowiadasz moje imię.

Czasem odzywa się w niej mała... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Czasem odzywa się w niej mała dziewczynka, która naoglądała się za dużo bajek.

Moje odczucia poszły na bok  juz... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Moje odczucia poszły na bok, juz potrafię podarować nikomu serca, chciałabym.. lecz chyba nie umiem, boję sie jego wyrwania, umycia nim podłogi, podeptania i satysfakcji, że sie udało. Pieprze to wszystko, naprawdę zaczyna mi brakować sily na dalsze, jakiekolwiek podboje siebie samej i kogoś.

Chciałabym byc szczęśliwa... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Chciałabym byc szczęśliwa, chciałabym znów umieć kochać. No ale jak, skoro Ciebie przestać kochać nie potrafię, a innych nawet jak się bardzo staram, pokochać nie umiem. Każdego porównuję z Tobą. Każdego. I nikt nie potrafi sprawić, że te pieprzone robaszkii zaczynają imprezować w moim brzuszku. Nikt nie potrafi sprawić, że nie śpię przez niego całą noc, tylko TY. Nikt nie ma tak słodkiego usmiechu jak TY i może nie wiesz, ale kocham kiedy się śmiejesz !. Nikt nie ma tak diabelskiego spojrzenia. I nikt tak świetnie nie wygląda w tej szarej bluzie jak TY. I chociaż nie mogę z Tobą być, to nikt nie zabroni mi o Tobie śnić !

Zanotowała w pamięci  żeby kupić... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Zanotowała w pamięci, żeby kupić wodoodporny tusz. Może po to właśnie wynaleziono wodoodporne tusze. Nie na basen. Na rozstania. Wydłuża, pogrubia i maskuje to, że Twój świat kruszy się jak stare ciastko...

Żyli długo i szczęśliwie  dawno... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Żyli długo i szczęśliwie, dawno temu w odległej galaktyce.

Może kiedyś...  a teraz ? czy... teksty

aboniety dodano: 1 grudnia 2010

Może kiedyś... a teraz ? czy tęsknie ? hmmm... właściwie, to trudno powiedziec. Nie śpię po nocach, tylko gubię się wśród wspomnień. Na niczym nie mogę się skoncentrować. Większość czasu spędzam w domu w totalnej rozsypce, oglądając mega romantyczne filmy, lub słuchając jakiś smutnych piosenek. Ale czy tęsknie ? CHOLERNIE !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV