głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Tylko go lubię. Nie zakochałam się jeszcze w nim wciąż mogę powiedzieć mu żegnaj ale lubię go naprawdę lubię i na razie to mi wystarcza. Najpierw traktowałeś mn

aboniety

aboniety.moblo.pl
Tylko go lubię. Nie zakochałam się jeszcze w nim wciąż mogę powiedzieć mu żegnaj ale lubię go naprawdę lubię i na razie to mi wystarcza.
Tylko go lubię. Nie zakochałam się... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Tylko go lubię. Nie zakochałam się jeszcze w nim, wciąż mogę powiedzieć mu żegnaj, ale lubię go, naprawdę lubię i na razie to mi wystarcza.

Najpierw traktowałeś mnie jak... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Najpierw traktowałeś mnie jak trofeum, którym chwaliłeś się wszedzie i kazemu. Później to ja walczyłam o twoje względy, bo wpadłam po uszy w miłosć i gdy dałam sobie siana, nie narzucałam się nie pisałam, nie odyzwałam się, najłatwiej było ci powiedziec ze się mnie wstydziłeś, no a ja myślałam, ze nic tak jak prawde nie ceniłeś najbardziej.

Ludzie zawsze odchodzą  pamiętaj.... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Ludzie zawsze odchodzą, pamiętaj. Nawet nie myśl, że wrócą. Nigdy nie wrócą. Oni tylko mówią "Niedługo będę", ale to kłamstwo. Stajesz się samotny a oni zapominają Cię. Oni zawsze odchodzą. Ludzie zawsze odchodzą.

Marzenia. Bo gdy człowiek zamyka... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Marzenia. Bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić - czuje się obrzydliwie samotny. Niezrozumiany. I właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo, kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. O ironio. Zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. Nie wiedząc gdzie szukać pomocy, zatracać się i spadać w dół.

Po prostu niewiarygodne! A jednak... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Po prostu niewiarygodne! A jednak możliwe, bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka, najcięższa tortura. Tym mężczyznom i wszystkim ludziom, których spotkała, samotność dotkliwie dawała się we znaki. I oni mieli poczucie, że nie liczą się dla nikogo.

Szacunek? Nie cierpię tego słowa.... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Szacunek? Nie cierpię tego słowa. Pewnie dlatego,że na tym świecie trzeba szanować niewłaściwych ludzi z niewłaściwych powodów.

Ludzie myślą  że ćpam. Problem w... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Ludzie myślą, że ćpam. Problem w tym, ze cholernie się boję ćpania i dlatego jestem czysta. Ale fascynują mnie ćpuny, dziwki, wariaci i inni ułomni. Nie bez powodu. Być może ludzie mają rację, zachowuję się jak ćpun. Jestem nieobecna, nie mam planów tylko marzenia. Reaguję rozdrażnieniem na wszystko. Wszyscy mnie wkurwiają i czuję się jakbym miała 30 lat więcej niż mam. I też uciekam od rzeczywistości. Ale nie niszczę swojego ciała, przynajmniej tak mi się wydaje. Moim narkotykiem jest wyobraźnia i faceci. Wklejam siebie do filmów, książek i przekształcam rzeczywistość. Jestem 8 cudem świata, pięknością, mam głos anioła i zbawiam świat. Problem w tym, że tak bardzo przyzwyczaiłam się do życia w środku mojej głowy, że nie mogę żyć w realnym świecie. (...) Może ćpanie byłoby jednak wyjściem?

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię. : to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.

9 liter i 2 słowa: kocham Cię i... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

9 liter i 2 słowa: kocham Cię i pieprz się. Wybór dowolny.

Dziwnie tak  kiedy na nikim Ci nie... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Dziwnie tak, kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

Śmiała się tak serdecznie  a on... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Śmiała się tak serdecznie, a on siedział obok wpatrzony w nią jak w obrazek. Gdyby tylko wiedział. Gdyby wiedział, że ona śmieje się z losu, który bezradnie próbuje ją złapać w sidła miłości, wepchnąć w pierwszą lepszą miłostkę. Lecz ona przyjmuje to z uśmiechem wiedząc, że w końcu już się przed tym nie obroni.

Następnym razem to ja pozostawię... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Następnym razem to ja pozostawię niedosyt Tobie. Odejdę pierwsza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV