głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Mikołaj był ale nie przyniósł mi 180 cm szczęścia o piwnych oczach. pewnie było dużo zamówienia na TO. I ktoś inny dostał. Kiedyś o mnie zapomnisz tak jak zapom

aboniety

aboniety.moblo.pl
Mikołaj był ale nie przyniósł mi 180 cm szczęścia o piwnych oczach. pewnie było dużo zamówienia na TO. I ktoś inny dostał.
Mikołaj był  ale nie przyniósł mi... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Mikołaj był, ale nie przyniósł mi 180 cm szczęścia o piwnych oczach. pewnie było dużo zamówienia na TO. I ktoś inny dostał.

Kiedyś o mnie zapomnisz  tak jak... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Kiedyś o mnie zapomnisz, tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. Zapomnisz jaki ból był wmieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. Zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. Wszystko uleci z Ciebie, jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. I okaże się, że scenarzysta który to wszystko poskładał w swojej malutkiej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelką taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię, oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. Szczęście wypełni Cię po brzegi, od paznokci u stóp, do końcówek rzęs. Życzę Ci tego, wiesz. I będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka, ale nic nie będzie takie samo jak nasza samotność we dwójkę, JAK NASZE BYCIE RAZEM OSOBNO.

 Dlaczego zawsze się uśmiechasz jak... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

-Dlaczego zawsze się uśmiechasz jak jesteś smutna?-Bo nauczyłam się śmiać, kiedy chce mi się płakać..-Ale czasami trzeba się wypłakać. Nie można wszystkiego trzymać w sobie.-Ale tak jest łatwiej..-Łatwiej?!-Przynajmniej nikt nie zadaje zbędnych pytań.. Nikt nie wie o co chodzi-Twoje oczy i tak wszystko pokazują..-Ale mało kto potrafi zauważyć, że coś jest nie tak..Teraz przestałam się uśmiechać. I wiesz co? Wcale nie jest łatwiej. Bo łzy mi nie pomagają. I już nie jestem `wiecznie uśmiechniętą` tylko coraz częściej 'wiecznie smutną'...

Poczuć coś dziś  a jutro... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Poczuć coś dziś, a jutro zapomnieć. sam mnie tego nauczyłeś

Nic nie jest idealne. Wszystko jest... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Nic nie jest idealne. Wszystko jest takie, jakim je stworzysz. to nie jest bajka księżniczko, to zwykły horror.

Mam poczucie  własnej wartości... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Mam poczucie, własnej wartości Dlatego w woli ścisłości dla mnie nie ma miłości, sam mnie jej nauczyłeś i sam pomogłeś mi w nią zwątpić.

To zabawne. Lepiej nie pokazywać... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

To zabawne. Lepiej nie pokazywać ludziom, że na czymś nam zależy. Pokazując, że mamy to gdzieś, momentalnie mamy większe szanse na osiągnięcie tego.

Ja oddalam ci całe moje zaufanie  w... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Ja oddalam ci całe moje zaufanie, w zamian dostałam pełno kłamstw i niespełnionych obietnic.

Niedojrzała miłość mówi: kocham... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Niedojrzała miłość mówi: kocham cię, ponieważ cię potrzebuję. Dojrzała mówi: potrzebuję cię, ponieważ cię kocham. Twoja okazała się ja u malutkiego dziecka, kup mi daj, a będę cię „kochać”, ale ich można tłumaczyć to tylko dzieci, a ty masz swój wiek i podobno mózg, ale z tym bym się kłociła.

Wiem  jak rzadko ze zwykłego ptaka... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Wiem, jak rzadko ze zwykłego ptaka rodzi się wspaniały łabędź. Łabędź, który mieszka w gnieździe rodziców, ginie. Piękno i talent musi samodzielnie odszukać własną drogę życia.

A ja doznałam już wszystkiego... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

A ja doznałam już wszystkiego, przerodziłam się z kaczątka w łabędzia, poznałam ideał, który stał się największym dupkiem świata, no I chyba wolałabym najeść się nutelli i zeby poszlo mi w boczki, co mi tak, nie chcialabym przechodzic jeszcze raz tego samego dramatu. W filmach wyglądał on nie co inaczej.

Boję się szczęścia. Chowam się... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Boję się szczęścia. Chowam się przed najpiękniejszymi chwilami, a o tym, że coś było dla mnie szansą, uświadamiam sobie dopiero, kiedy to tracę. Dlatego nigdy nie jestem szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV