głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo wiesz że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię

aboniety

aboniety.moblo.pl
Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo wiesz że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to prz
Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

Bo gesty mówiły więcej niż słowa. teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Bo gesty mówiły więcej niż słowa.

Przykro mi. Ja nie jestem nią i... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Przykro mi. Ja nie jestem nią i nigdy nie będę, nawet jeśli nie wiadomo jak bardzo byś tego pragnął, rozumiesz?

I coraz częściej uświadomiłam... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

I coraz częściej uświadomiłam sobie że byłam dla ciebie tylko jedną z wielu... A ja zawszę chciałam być wyjątkowa, inna, taka niepowtarzalna. Nie wiesz co to znaczy (?) to sprawdź w słowniku, jeśli w ogóle miałeś kiedyś taką książkę w ręku.

Czy miłość można wyczuć? teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Czy miłość można wyczuć?

Na początku miłości trzeba... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Na początku miłości trzeba chodzić bardzo ostrożnie, dopiero później można się puścić pędem przez pola prosto w objęcia ukochanego, kiedy ma się pewność, że nas nie wyśmieje, jeśli się potkniemy.

Nauczyłeś mnie być twardą ja... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Nauczyłeś mnie być twardą ja skała tak jak śpiewał ten koleś z all bandits, nie nigdy nie zapomnę jakiej muzyki słuchałeś, ile masz lekcji, czy tego, co przeważnie robisz o tej porze, ja nigdy Cię nie zapomnę. Nadwrażliwość, stała się moim wrogiem, a na pytanie, "Czy ty masz żadnych uczuć, no nie masz?" odpowiem Gniew, od dziś będę bawić się w Ciebie, tylko gdzie ja znajdę taką drugą naiwną jaką byłam ja (?).

Najpiękniejsze historie są łzami... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Najpiękniejsze historie są łzami skropione.

Myślał że jej serducho było z... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Myślał że jej serducho było z metalu..Lecz zapomniał , że metal z łzami tworzy rdzę..

  Opowiedz mi coś o sobie..   Mam na... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

- Opowiedz mi coś o sobie.. - Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że to ona kiedyś wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie.. A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu.. Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama.. Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

Napytanie:  Co się dzieje z twoim... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

Napytanie: "Co się dzieje z twoim życiem?" chciałoby się odpowiedzieć:"Nie wiem, ja tu tylko sprzątam". Z akcentem na 'tylko', w domyśle 'ciągle'.

 Nagle przyszło mi do głowy  że... teksty

aboniety dodano: 10 grudnia 2010

"Nagle przyszło mi do głowy, że nie mam apetytu, bo brak we mnie literackiego realizmu. Wydało mi się, że sam stałem się częścią jakiejś źle napisanej powieści."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV